Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bufalobil 4. 5. 2014 08:34

No jo,ale jak to udělat aby mi hlasová linka dala možnost volby stejně jak je to pře web?

-- 4. 5. 2014 08:39 --

esquire píše:Chtel jsem si zaridit dalsi Citi Life pres Ona Dnes, schvaleno, zadost podepsana a ted mi operator sdelil, ze mi bude s nejvetsi pravdepodobnosti zamitnuta, protoze dle obchodnich podminek muzu mit od kazdeho typu jen jednu kartu. Takze jedine zkusit pozadat o Mall kartu. Vedeli jste to?



už se to tu několikrát řešilo. Mall karta a citi life je kombinace s kterou citibank kupodivu nemá problém
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alebac 4. 5. 2014 08:40

Nechat se přepojit na operátora. Nulou.
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 4. 5. 2014 09:00

KK citi life přes onadnes, natukal jsem ten online formulář a napsalo mě to SCHVÁLENO, to ještě asi neznamena že ji tutově dostanu že? to až do 5 pracovních dnů mi pošlou maila s ofiko stanoviskem nebo zavola operátor a rekne mi co a jak ze?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 4. 5. 2014 09:11

To je teprve začátek. Mail s jakýmsi schválením sice přijde, to ale nic neznamená. Zavolá operátor, domluví příjezdu kurýra, ten předá k podpisu žádost a teprve pak začne standardní schvalovací proces. U mně od vyplnění internetového formuláře uplynuly dva týdny a teď čekám, jak se Citibank vyjádří. Od začátku do konce, tedy k poslání karty je to podle mě proces tak na měsíc.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 5. 2014 09:25

už se to tu několikrát řešilo. Mall karta a citi life je kombinace s kterou citibank kupodivu nemá problém


Jak u koho...Mám pocit, že poté co změnili proces(myšleno, že již kurýr nevozí kartu, ale pouze žádost o kartu k podepsání, tak tu mall kartu už nedostal nikdo,kdo má citi lifku..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 4. 5. 2014 09:32

@hannys85
Třeba jim Mallky došly :-D
Jako v sámošce za totáče:
Z: Prosím jednu Mallku.
P: Nemáme, další!
Ale byla by to škoda-vybere si tam přeci dáma, pán i děcko.. Beru všecko!
No nic, už mi trochu hrabe. Asi z počasí.. Omlouvám se za OT.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 5. 2014 10:21

@hannys85 Ne,ne, stale je to o "nahode"
iguka ma mall a prisla mu Life z OnaDnes a to predtim prevadel Life na classic a 2x otocil O2. Takze idelani vyuziti.

Ja pockam ,zda mi poslou OnaDnes Life a skusim druhe kolo u Mall.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod peter2black 4. 5. 2014 22:13

ahoj, chtěl jsem Vás jenom varovat:
sice nevím jak přesně funguje scoring u českých bank, ale našel jsem článek jak to funguje v USA:
http://www.verzana.me.cz/cestopisy/2012 ... torii.html

důležitý je že neúspěšný žádosti vám můžou úplně zvorat skore :P takze tech mych par pokusu o citi life ted mi paradoxne jenom pritizilo i kdyz ostatni podminky vydani splnuji a kreditku mam od jine banky (nekde jsem cetl ze zaznamy o neuspesnych zadost se skladuji maximálně pul roku, ale nejak tomu neverim)

je to taky tim ze skoring je u nas narozdil od USA dost v plenkach takze zadost strilite zbytecne na prazdno
Naposledy upravil peter2black dne 5. 5. 2014 06:26, celkově upraveno 1
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2014 06:18

Připomíná mi to jedno rčení - chcete-li od banky získat půjčku, musíte nejdříve dokázat, že žádnou nepotřebujete ;)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 5. 2014 06:30

peter2black: Tak u nás se zamítnutí žádostí o úvěrové produkty sice promítá do úvěrových registrů CBCB, ale osobně si myslím, že na případné vyhodnocení žádosti o jiné/další úvěrové produkty mají naprosto marginální vliv. Zda banka poskytne, či neposkytne úvěr záleží čistě jenom na vyhodnocení bonity žadatele jejími interními procesy, nikoliv nějakého existujícího skóringu (samozřejmě se nějak pravděpodobně můžou vyhodnocovat i pozitivní záznamy, ovšem když banka vidí, že žadatel má kreditku, ta se okamžitě uvažuje jako dluh, ale už méně jako schopnost dlužníka splácet úvěr, to bude nejvíce zásadní rozdíl mezi USA a ČR)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 5. 2014 06:49

největší rozdíl je, že v ČR se na reference hledí maximálně tak na heuréce, ale prakticky vůbec ne u zaměstnavatelů a institucí
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter2black 5. 5. 2014 11:19

diky za reakce,
nevite jak se banky dneska obecne koukaji na OSVC danici pausalem?
u hypoteky jsem sel rovnou do Equa a tam s tim nemeli nejmensi problem, ale zkusmo jsem byl i v KB a tam mi skoro nechteli ani hypoteku dat
mBank mi taky dala kreditku dala hned a bez reci...
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 5. 2014 12:12

peter2black: To už jsme asi OT, ale některé banky umí třeba tu hypotéku poskytnout nikoliv na základě vykazovaného zisku, ale podle obratu - tuším, že třeba RB a možná i ta Equa (nebo tam to mohli uvažovat i jako hypotéku bez dokládání příjmů, ale pak s výrazně horší sazbou), obecně vstřícnější podmínky by IMHO mohly nabídnout menší banky jako Sberbank CZ, či LBBW místo molochů typu KB...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod peter2black 5. 5. 2014 12:19

aha to jsme se nepochopili, hypo uz mam jenom me zajimalo jak to spis funguje u kreditek...
peter2black
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ab84 5. 5. 2014 12:38

Jsem OSVČ (s paušálem) s hypo, a mám od Citi 3 kreditky. Co se týče příjmů, nikdy jsem nic nedokládal, takže jestli jsem OSVČ s paušálem nebo bez ani nevědí. Můj tip je ten, že máš hypotéku, takže Ti schválí jakoukoli kreditku (tedy pokud hypo řádně splácíš).
ab84
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků