Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 10. 2017 11:06

Karty jsou uvedeny zpět v přehledu, historie transakcí stále nefunguje (ani v datech starého systému), zůstatek opět nesedí. Předpokládám, že za nějakou dobu karty opět zmizí. Věděli by na pobočce alespoň skutečný zůstatek nebo jsou pořád těžce v *****?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 18. 10. 2017 15:49

Tak se mi podařilo přihlásit se, ignorovat hlášku, že mé účty nejsou propojeny a mám kontaktovat bankéře - a vidím účet i kreditku.
Dokonce jsem si stáhl výpis - vystavený 10.10. a splatný 24.10. - takže přes lži na infolince - žádný posun. Takže ten výpadek byl asi chyba na mé straně.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod salam01 18. 10. 2017 16:49

Ve SmartBankingu žádné karty pořád nejsou.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 10. 2017 18:09

Platba debetní kartou v EUR se mi chybně odečetla z korunového účtu. Vnitrobankovní převod celý den visí a neprovádí se. Rozhodně tedy mně UCB pořád nefunguje, jak by měla...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod pobert 19. 10. 2017 08:54

Platba zlatou debetní kartou v GBP z minulého pátku byla u mne sice správně stržena z eurového účtu, ale špatným kurzem - podle kalkulačky MasterCard s marží okolo 5%.
Má ještě někdo další podobný problém?
Na infolince mi totiž tvrdili, že platba byla směněna kurzem asociace, že když to zadají do své interní kalkulačky, tak je kurz OK...
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 19. 10. 2017 10:22

Tak asociace své kurzy uvádí, takže nějaká inzertní kalkulačka může políbit. To by ale byl poradny problém.

Jinak úroveň znalostí a jednání zaměstnanců UCB je přesná, dozvědět se nějaké přesné informace je sci-fi.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 19. 10. 2017 16:40

pobert píše:Platba zlatou debetní kartou v GBP z minulého pátku byla u mne sice správně stržena z eurového účtu, ale špatným kurzem - podle kalkulačky MasterCard s marží okolo 5%.
Má ještě někdo další podobný problém?
Na infolince mi totiž tvrdili, že platba byla směněna kurzem asociace, že když to zadají do své interní kalkulačky, tak je kurz OK...


Oficální kurz Mastercard (tebou zmiňovaná kalkulačka) je vydávaný pro určitý den a hodinu. Tebou zmíněná platba DK od UCB může být ovšem zúčtována v jinou hodinu než oficiální kurz Mastercard vydaný pro určitý den.To, že se zúčtované kurzy liší není nic neobvyklého. Odchylka 5 % je ovšem dost vysoká. Občas jsem míval odchylku 0,5 až 1 %...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neuromancer 19. 10. 2017 21:13

Ve výpisu z KK M&M k 10.10. jsou kurzy asociace, v náhledu aktuálních transakcí(po 14 dnech konečně viditelné) od 11.10. je např. kurz cca 26.54 za EUR, což rozhodně není kurz asociace.
Neuromancer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 10. 2017 22:01

Kurz Mastercard 11.10. byl 25.898 CZK/EUR, kurz UCB deviza prodej byl 26.589.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Neuromancer 20. 10. 2017 09:20

Za kurz deviza prodej jim tu kartu klidně vetknu zpět do řiti :mrgreen: Nicméně v IB už zase aktuální transakce stejně nejsou :oboze
Neuromancer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod houghs 20. 10. 2017 09:47

Určující jsou obchodní podmínky a u kreditních karet ke změnám u kurzů nedošlo, změny se týkají debetních karet. Pokud je u kreditky kurz deviza prodej, je to špatně a je to na reklamaci.
houghs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 20. 10. 2017 10:04

Přemýšlím, jestli čekat na inkaso, které má odejít z Uni na penzijko, nebo to poslat raději ručně - ať to tam do konce měsíce dorazí? :-?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 10. 2017 10:14

Mně přijde vskutku bizarní, že po dvou týdnech pořád IB plně nefunguje. To je už na nějakou cenu roku.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 20. 10. 2017 10:52

Právě jsem se přihlašoval.

Obrázek
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 20. 10. 2017 12:02

Neuromancer píše:Ve výpisu z KK M&M k 10.10. jsou kurzy asociace, v náhledu aktuálních transakcí(po 14 dnech konečně viditelné) od 11.10. je např. kurz cca 26.54 za EUR, což rozhodně není kurz asociace.


To by mě taky vážně zajímalo,jak je to s tím kurzem.Zrovna mám nějakou masochistickou náladu a chtěl bych si pořídit tu jejich KK M&M.
tramin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků