Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 1. 2018 17:21

Podle mě z všechny bankomaty ČSOB mají nastaveno maximum 80000,- Kč na jeden výběr.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 29. 1. 2018 17:23

Spis maji omezeni na 40 bankovek. Jde jen o to, jestli maji v nejakem bankomatu i petitisicovky.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 29. 1. 2018 17:43

tak kdyby to na ty tri dny nekoho zajimalo tak bankomat AirBank dá i kilo a pořád je to za šest
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 1. 2018 18:17

Dle https://www.coolkarta.cz/ck/File?fileNa ... 3.2017.pdf

Výběr z Bankomatu jiné banky v ČR ..... 40 Kč
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wingsd 29. 1. 2018 18:28

Už to tu párkrát proběhlo že i některé jiné bankomaty jsou účtovány za 6 kč...
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kvinto 29. 1. 2018 22:12

ripper6 píše:
Kvinto píše:To: jenda_s

Mě se toto stalo na počátku roku u Hello bank:

Vážený kliente, na základě kontroly si Vás dovolíme požádat o upřesnění transakcí na Vaší kreditní kartě.
Dovolujeme si Vás oslovit na základě novely AML zákona 253/2008 Sb. s účinností od 1.1.2017.
Požádáme Vás o upřesnění účelu a zdroje finančních prostředků, které na kartu zasíláte.

Další email:
Požádáme Vás tedy o objasnění účelu tohoto čerpání, na co jsou finance využívány.
Vzhledem k tomu, že Vaše úhrady nejsou v souladu s Vámi deklarovanými příjmy, požádáme Vás o doložení aktuálních příjmů a úspor, ze kterých by měla být karta hrazena. Dokladem může být například výpis z bankovního účtu, kde budou tyto transakce patrné.


Poslal jsem jim výpis z Chytré rezervy Airbank k hypotéce, kde jsem prostředky využíval ke snížení úročení. Samozřejmě jsem také vybíral bonusy na KK.

Jestli to nedelaj, pokud nekdo vezme kk a jeste ji prednabije? Treba budu mit revolving uver 25K ale abych to mel jednodusi, prednabiju kk dalsima 25K. Coz najednou tam je 50K na karte a to se jim nemusi libit.
Nebylo to takto? Ze je to treba uz podezrele :)
Taky se stalo ze nekomu primo AirBank bloknula na uctu penize, slo o penize z vybrane kk Cetelem a chteli dolozit puvod.


Nejednalo se o přebití. Mám dvě KK 65k a 70k limit. Pár plateb v PLN a pak výběry skoro do max limitu.
Kvinto
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 30. 1. 2018 05:44

Bankomat csob v olomouci u nadrazi ma na dvirkach ze tama propadne 50 bankovek. Ale 5000 kc nominal tam neni
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 1. 2018 10:21

Jak se díváte na tuhle podmínku?

...a nesmí používáním karty zneužívat tzv. bonusové programy jiných subjektů opakovaným (2 a více za kalendářní měsíc) vkladem a hotovostním výběrem, takové jednání povede k vypovězení všech předplacených ČSOB karet bez náhrady za kupní cenu.


Takže každá karta jen jednou za měsíc 25.000 a nelze po částech?


EDIT: Nelze po částech, už to vidím. Lze jen dobít jednou.
Naposledy upravil Lafayette16 dne 30. 1. 2018 10:45, celkově upraveno 2
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 1. 2018 10:31

Kristova noho, za co?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod xxx777 30. 1. 2018 12:35

pivinecek píše:Bankomat csob v olomouci u nadrazi ma na dvirkach ze tama propadne 50 bankovek. Ale 5000 kc nominal tam neni


Takových je mnoho, zřejmě to ta mašina umí, ale jsou bohužel všechny nastaveny jen na 40 kusů... :oops:
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 31. 1. 2018 08:41

Když jsem dřív čerpal odměny z KK z částky 20 tis. bylo to v pohodě. Teď po změně podmínek musím na plnou odměnu utratit 50 tis. Uvažuji proto o coolkartě. Dnes asi naposledy za 99 Kč. Proto prosím o potvrzení nebo vyvrácení mé teorie:
Protože, jestli jsem to správně pochopil, nepůjde z bankomatu touto kartou vybrat víc, jak 25000 Kč za měsíc, musel bych pořídit 2 karty. Když pořídím 2 karty, každou dobiju 25000 Kč a pak z každé karty vyberu z bankomatu, tak bych neměl porušit podmínky, že nelze dobít kartou a vybrat 2x a vícekrát za měsíc? Bude to sice 2x, ale pouze 1x na každé kartě...
Náklady pak budou 2x6 Kč za celou transakci? Tj. Dobití je zdarma?
Předpokládám, že posílat si peníze rovnou na účet nelze?
U jakých jiných bankomatů je ještě výběr za 6kč?, všiml jsem si, že tu píšete o Airbank... Moneta nebo spořka asi za 6 nebudou, co? (Mám je nejblíž :-))
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 1. 2018 10:31

jo, melo by to byt jak pises..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod wingsd 31. 1. 2018 12:23

Nezapomeň na nutnost platit 6 kč poplatek, takže asi uplně nepujde nabít 25000 a vybrat 25 tisíc...leda že by ses dostal do mínusu a to nevím.

Sám přemýšlím jak na to nejllépe,a si první měsíc nabít 25000 a vybrat 24900 a to kilo tma prostě bude staršit...
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 31. 1. 2018 12:25

pokud to nepujde nabit, tak 6k posles prevodem z uctu.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 31. 1. 2018 12:29

Tak dobíjecí limity jsou větší, v čem je problém prostě nabít 25 006 Kč?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků