Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 2. 2018 12:47

To by ovšem měla být vada, limity se vztahují na kartu. Ověřit limity (resp. plnou identifikaci) na dané kartě lze ověřit v aplikaci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wingsd 2. 2. 2018 13:17

V přehledu karet u je u ní napsané: měsíčně dobiji max 250 000 takže plná aktivace potvrzena, ale výběr nešel... :-S
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 13:18

Ajajaj, diky za info.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wingsd 2. 2. 2018 13:25

No pořád to může být třeba bankomatem nebo ještě jsem někde něco přehlédl...ale prostě zkuste asi max dvě karty, ať si zbytečně neblokujete peníze. Až to někdo zkusí, ať už s úspěchem nebo neúspěchem, budu rád za info

EDIT: když nad tím přemýšlím, čistě teoreticky v tom bankomatu opravdu mohlo být málo peněz/dal jsme prvně vybrat 35 tis, napsalo nedostetk penez, pak jsme vybral 25 tis a z dalších karet už to nešlo...A venku zrovna stála dodávky maníků, co vozí peníze ... :hm
Zkusím jiný bankomat
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wingsd 2. 2. 2018 18:44

Tak moje chyba- jsem vůl a vše funguje jak má, zapomněl jsem na 6 kč :-D
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 2. 2. 2018 21:15

Hlavne zes na to prevcirem upozornoval. :D

wingsd píše:Nezapomeň na nutnost platit 6 kč poplatek, takže asi uplně nepujde nabít 25000 a vybrat 25 tisíc...leda že by ses dostal do mínusu a to nevím.

Sám přemýšlím jak na to nejllépe,a si první měsíc nabít 25000 a vybrat 24900 a to kilo tma prostě bude staršit...
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 2. 2018 04:23

Njn, kdo by z toho nezmagořil? :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 3. 2. 2018 05:12

Takze jeste neni overeno, ze vyber z bankomatu nad 25000 Kc opravdu neprojde.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wingsd 3. 2. 2018 19:37

Ne, vybrat víc nešlo, to jsem zkoušel, měl jsem cca 35256 nebo tak něco... a 35 tis mi to nedalo, napsalo nedostatek peněz. 25 tis už to dalo.

@ Drkarel děkuji za pochopení :-D
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 2. 2018 19:45

Mě tedy spíš fascinuje, že ještě nezrušili karty nad 5 ... to by skoro vypadalo na to, že nechají ty staré normálně doběhnout a jen nebudou provádět plnou identifikaci nad 5 karet.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 3. 2. 2018 21:19

No doufám, že mi nevypoví karty za to, že jsem u jedné z 5 karet dobil peníze ještě i z druhé karty (airbank) z důvodu, že na Cetelem kreditce mám limit jen 20 tisíc a zbývajících 6 Kč (kvůli poplatku za výběr) jsem si musel dobit z airbank. Výběr bude jeden, tudíž bych neměl porušovat podmínky. Škoda, že na myunicard kartě je 29 Kč za výběr + 25 Kč za každé jedno dobití, protože tam jsou limity stejné, jak na cool kartě před 1.2.18.
Další otázkou je, jak se budou stavět např k 5x 1 Kč dobití Airbank kartou, kvůli splnění podmínky lepšího úročení na účtu. Naštěstí u Toma ty podmínky už padly, protože to bylo dalších 10 plateb.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lodgy 3. 2. 2018 23:13

Transakcni limit na Hello kreditce se da zvysit, anebo jsi mohl nabit 20000 a vybrat jen 19900. Air Bank 5 x 1 Kc jsem rozdelil na 5 CK a uvidim.
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 5. 2. 2018 12:26

Ja mam stale 18 CK. Sel jsem posledni lednovy den zrusit ty nadbytecne, ale na prepazce, kde mi je v minulosti normalne autorizovali, byla nova pipka a ta mi rekla, ze to musim udelat v systemu, ze oni se ke kartam nedostanou. Kdyz jsem ji rikal, jak je mozne, ze mi pred tim karty autorizovali a ze v systemu nic takoveho neni, koukala tak, ze mi bylo jasne, ze ma IQ asi ve vysi dne v kalednari a zachranuje to jen jeji vzhled. Po chvili ticha jsem se zvednul a sel z pobocky, moje chyba, nemel jsme to nechat na posledni chvili. V systemu stale vidim plny pocet karet. Nabijet budu v prubehu tydne a jakmile nabiju na limit, budu je vypovidat. Vsechny karty plati jen do leta, tak jsem zvedavy, jak se ke mne pak zachovaji, az budu autorizovat nove.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 2. 2018 12:48

Takže nabiješ na plný limit, vypovíš a budeš čekat, až Ti peníze připíšou na účet?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lodgy 5. 2. 2018 14:12

Podle me mela ale pravdu, na pobocce nema primy pristup do systemu Cool karet, karty jdou zrusit jedine telefonicky.
Lodgy
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků