MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 16 %  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 38 %  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 9 %  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Odeslat příspěvekod venousekh 13. 10. 2016 08:35

mBank ...mKreditka World
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 10. 2016 16:46

Využíváte někdo aktivně a vyskytuje se tam nějaká zajímavost ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 10. 2016 17:51

venousekh píše:Zdravím,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s rychlostí připisování odměn za nákup v lékárnách BENU. Platil jsem tam na začátku září a pak ještě kolem 20. září a na účtu Priceless ani ťuk. Příště se asi vyprdnu na odměny z kreditky a půjdu k Dr.Max, kde je to možná levnější i při započítání té odměny. Díky.

BENU ma i eshop a tam ma nizsi ceny.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Polotom23 17. 10. 2016 13:29

venousekh píše:Zdravím,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s rychlostí připisování odměn za nákup v lékárnách BENU. Platil jsem tam na začátku září a pak ještě kolem 20. září a na účtu Priceless ani ťuk. Příště se asi vyprdnu na odměny z kreditky a půjdu k Dr.Max, kde je to možná levnější i při započítání té odměny. Díky.


Všechny Benu lékárny které se tak tváří nejsou BENU lékárny zapojené v síti BENU. Sám to nechápu ale mám stejnou zkušenost. Účtenku jsem reklamoval a tohle mi bylo sděleno. Někde byl seznam Benu lékáren, ve kterých se program Specials uplatňuje, ale teď nevím jestli to bylo na webu pro program nebo na webu Benu.
Polotom23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jujec 25. 7. 2018 08:49

Nerozumí někdo tomu, proč nemůžu do programu přidat kartu v situaci, kdy jich tam mám 7, z toho jsou ale 3 expirované? Infolinka mi sdělila, že musím expirované karty odstranit; na můj dotaz, jestli nepřijdu o transakce, mi sdělila, že ano... Jinými slovy, limit 5 karet na registraci je včetně expirovaných karet, což je na prd a podle mě špatně (a já nemůžu za to, že mi banka vydala novou kartu s jiným číslem)....
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 7. 2018 09:06

limit je 5 karet na člověka (dříve šlo více, takže taky jsem byl v situaci, kdy jsem jich tam měl přidaných víc a další přidat nešla) a odstraněním karty se přijde o transakce započítané na ty jejich úrovně, ale získaný cashback by měl jít přeúčtovat na žádost na jinou aktivní kartu (to už jsem několikrát dělal - typicky při zrušení kreditky, takže častěji než třeba 1 krát za 3 roky při převydání karty na novou)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 7. 2018 13:46

Potvrzuji, dokonce to šlo emailem (požádat o převod bonusů pod jinou kartu)!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 7. 2018 16:11

Poprosil bych, pokud by mi někdo mohl poslat do soukromé zprávy vygenerovaný kod na sim od mobil.cz (úroveň Silver)

Předem děkuji za ochotu a já můžu nabídnout (komukoliv, ne jen na oplátku) jiné kupony, mám členství Platinum, ale něco jsem už použil
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jujec 26. 7. 2018 11:28

tomasvlasak píše:limit je 5 karet na člověka (dříve šlo více, takže taky jsem byl v situaci, kdy jsem jich tam měl přidaných víc a další přidat nešla) a odstraněním karty se přijde o transakce započítané na ty jejich úrovně, ale získaný cashback by měl jít přeúčtovat na žádost na jinou aktivní kartu (to už jsem několikrát dělal - typicky při zrušení kreditky, takže častěji než třeba 1 krát za 3 roky při převydání karty na novou)

Mně jde právě o tu úroveň členství, peníze jsem si pochopitelně vyřešil částečně vybráním, částečně převodem na jinou kartu.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 7. 2018 12:43

tak kvůli úrovni členství, pokud je to opravdu tak nutné, jedině udělat účelně spoustu malých plateb novou kartou ... rozdělit nákup na více částí na samoobslužné pokladně a podobně (případně, pokud jde o konkrétní voucher, tak klidně pošlu (mám nejvyšší členství), pokud jsem ho sám už nevyužil)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 11. 10. 2018 17:13

No nevím o tom zlepšení bych pochyboval, někteří obchodníky z programu zmizely např. benu. A když koukám na momentální nabídku není tam jedinej obchod kde bych posledních 10let nakupoval. Tak jako netuším kde nasbírat platby abych měl vůbec nárok na slevové kupony.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 10. 2018 17:32

peter23p píše:...někteří obchodníky z programu zmizely...


Taky na to teď koukám, že moje oblíbené obchodíky zmizely.
Naposledy upravil Kolem.jdouci dne 11. 10. 2018 17:35, celkově upraveno 1
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2018 17:33

Copak obchodníky zmizely, on tady každou chvíli někdo řeší problematiku zemědělství ("vysel") a taky očima provádí početní úkony ("vyděl"). Usoudil jsem, že je to dysgrafie ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rafael58 28. 1. 2019 22:33

Změna úrovní od 14.2.2019

BRONZE: 1 – 20 transakcí (původně 1–20)
SILVER: 21 – 200 transakcí (pův. 21–50)
GOLD: 201 – 500 transakcí (pův. 51–100)
PLATINUM: 501+ transakcí (pův. 101+)

To jsem zvědav na ty "atraktivnější slevové kupony nebo vyšší cashback u vybraných obchodníků" ....

Zdroj: http://www.pricelessspecials.cz/novinky.html
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 1. 2019 22:51

Ctrl+C a Ctrl+V by ti docela šlo... Jenom nevím, proč to sem cpeš, protože všichni, kterých se to týká, to dostali mailem úplně stejně jako ty a všem ostatním je to naprosto u Brusele.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků