Česká pošta s.p.

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 9. 11. 2019 14:38

ne asi, jen si prectete komu vsemu se muze dat doporuceny dopis a hardener alternativy, když postak zazvoni a dolu prijde někdo s op, maj to v podmínkách


DODÁNÍ DO VLASTNÍCH RUKOU VÝHRADNĚ JEN ADRESÁTA + nedodani v pripade do schránky je to nej co muzes udelat.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 11. 2019 19:01

drkarel píše:
Naší domácí doručovatelce jsem už několikrát musel zdůraznit, že nemá dávat psaní do vlastních rukou podepsat sousedovi a házet do schránky (bývá tam lhůta počínající doručením).


Kdybys nebyl na poste vexlovat s dobirkama, tak bys mohl si to prijmout od listonosky sam :-))

Na druhe strane muzes snadno sporovat doruceni, ze to neni tvuj podpis...

Tohle se resi pres postu, ze si adresat nepreje predavani zasilek sousedovi. I kdyz do vlastnich rukou by meli davat toliko adresatu a zmocnenci. Doporucene pak na adrese komukoliv ze sousedu, pokud si to adresat nezakazal na poste.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 11. 2019 20:22

Že Ty musíš furt dokazovat, jak jsi chytrej … tedy ... nejsi. :)

-- 13. 11. 2019 20:25 --

Jo teď jsem si vzpomněl … Budeš mít o dost klidnější život a lehčí hlavu, protože s dobírkama končím. :) Jen na tu poštu budu muset chodit furt ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 14. 11. 2019 11:53

Vexlaku s dobirkama :-) kvuli takovym mame smitec my poctivi ;-(

Ps: tak jsem si to nasel: Dodání do vlastních rukou
Pošta dodá zásilku:
- je-li adresátem fyzická osoba, jen adresátovi, zmocněnci adresáta, zákonnému zástupci adresáta nebo zmocněnci zákonného zástupce adresáta;
- je-li adresátem právnická osoba, jen oprávněné osobě.

Takze asi mas zakonneho zastupce, a tim je soused, kdyz jsem nemel pravdu - ale to jsi nam nerekl, ze tvuj tata je soused!
Naposledy upravil vpe dne 14. 11. 2019 11:57, celkově upraveno 1
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 11. 2019 11:56

Máš o sobě zbytečně vysoké mínění. Zřejmě je to způsobeno Tvým subjektivním pohledem. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 14. 11. 2019 11:58

Jeje ty jsi rychlik! Nez doplnim tak...

Takze asi mas zakonneho zastupce, a tim je soused, kdyz jsem nemel pravdu - ale to jsi nam nerekl, ze tvuj tata je soused!

Vysvetli v cem nemam pravdu.

-- 14. 11. 2019 12:01 --

Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 11. 2019 12:19

vpe píše:Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?
Asi kvůli těm vekslákům s dobírkami. My co jsme se s touto nejhorší bankou v Česku už dávno rozloučili tak nás to nemusí mrzet a může nám to být jedno.
Naposledy upravil vlazy dne 14. 11. 2019 12:21, celkově upraveno 1
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 14. 11. 2019 12:20

vpe píše:Hele me docela zamrzelo treba to, ze mbank vyjmula Ceskou postu z bonusu plateb KK...

Proc to ta mbanka udelala?


Ze stejného důvodu, jako to udělala spousta dalších bank.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 14. 11. 2019 17:42

Z jineho duvodu nez vykuku s posilanim dobirek? Ja nevim, ja se ptam. Ja bych na tyhle parazity poslal FAÚ a utvar pro prani penez :-) Meli by co vysvetlovat posilat si sami sobe dobirky, je ponekud :twisted:
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 14. 11. 2019 19:00

Dobírky neposílám, ale fakt mne dokáže vytočit to komunistické myšlení, že já vím lépe co mají jiní dělat - omlouvám se, ale to už mi fakt dovedne zvednout tlak.
Já bych zas radši poslal kontrolu na kuřáky, pijany, hráče, milovníky známek, rybiček, auťáků co utrácejí za blbosti - jestli mají nakrmené děti, přečtenou klasickou literaturu ...
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 14. 11. 2019 19:16

Pozaviral bych i vsechny, co posilaji dopisy Jeziskovi a St. Clausovi na severni pol ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 14. 11. 2019 23:10

Co je protizákonného posílat doporučený dopis na dobírku? :-D Myslíš, že je takových tolik, aby rušili/krátili vratky? Ne, jen si židi spočítali, že ta většina hlupáků si ty zbytečné kreditky stejně nechá.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 14. 11. 2019 23:30

Posilat si sam sobe zasilku na dobirku desitky tisic Kc kazdy mesic, abyste podojili kreditku, vam prijde korektni a dustojne k chlubeni jo? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 14. 11. 2019 23:55

Je to naprosto korektni. I si sam sobe poslat korespondak s napisem "Ahoj, mam te rad!".
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 11. 2019 00:09

Sám sobě si je zvláštní, ale nikdy jsem to neudělal. Ale posílat ženě v dopise směnku s dobírkovou částkou na 50 tisíc mě normální příjde. :-D

Ty vole banky dennodenně sekají lidi o takové peníze, že je mi naprosto u ***** udělat poště kšeft a za odměnu vyinkasovat čisté 4 kila za měsíc, tak jako mi bylo kdysi u ***** zaplatit zboží v Datartu, dostat z GE 3 tisíce a zboží vrátit. :idea: o<:)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků