Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 1. 2020 17:18

blackwork píše:Proč mi nejde změnit PIN v bankomatu u Mechny? To musí být origo od Hello?

Netuším. Já PIN normálně změnil. Zadáváš tam správný původní PIN? Možná zkus bankomat jiné banky, než jsi zkoušel. (Já měnil ve spořce.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 1. 2020 17:26

To je zase diagnóza tady. Pozor na prasknutí cévky :!
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 16. 1. 2020 17:28

Delitzsch:
Nevím co konkrétně pro toto fórum udělali testeři. Za to, že to fórum je nyní ve stavu v jakém je může především HB, že vůbec dovolili něco takového spustit.
S HB neustále nespokojený nejsem i když vidím na této bance docela dost nedostatků. Patřím ale mezi lidí kteří nedokážou vychvalovat různé nedostatky, problémy, chyby atp. a to co vidí jako nechvályhodné a to jen proto aby kritikou někoho kdo to vidí jinak neurazit. Ano klientem HB prozatím zůstávám, ale nyní už delší dobu bez aktivity a jen do počtu. Po tom co snížili úroky na SÚ jsem peníze přesunul jinam ke konkurenci kde nabízejí větší úrok a v HB nyní pouze sledují dění. Prozatím nemám důvod abych svojí bankovní aktivitu zase přesunul do HB.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Matlal 16. 1. 2020 19:44

vlazy píše:Delitzsch:
Nevím co konkrétně pro toto fórum udělali testeři. Za to, že to fórum je nyní ve stavu v jakém je může především HB, že vůbec dovolili něco takového spustit.
S HB neustále nespokojený nejsem i když vidím na této bance docela dost nedostatků. Patřím ale mezi lidí kteří nedokážou vychvalovat různé nedostatky, problémy, chyby atp. a to co vidí jako nechvályhodné a to jen proto aby kritikou někoho kdo to vidí jinak neurazit. Ano klientem HB prozatím zůstávám, ale nyní už delší dobu bez aktivity a jen do počtu. Po tom co snížili úroky na SÚ jsem peníze přesunul jinam ke konkurenci kde nabízejí větší úrok a v HB nyní pouze sledují dění. Prozatím nemám důvod abych svojí bankovní aktivitu zase přesunul do HB.

Snizili uroky na SU? 1,5% je porad a u HB nikdy nebylo vic.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod psovod78 16. 1. 2020 20:13

Ja bych se forem nestresoval, dokud bude karta bez poplatku a MC kurzy :)
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 16. 1. 2020 22:43

Nevím, jestli jste vy kolenovrti hrdlící se o každý haléř nešlápli s tou Mototechna kartou do houna... Protože hnusná fosilní paliva co nevidět skončí a na skvělé perspektivní svět zachránivší elektromobily se 4% slevička na palivo vztahovat nebude :D .
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 1. 2020 23:10

To víš že jo. Voni nejsou postavený nabíjecí centra a při těch pár kusech jsou všechny vobsazeny a není kde doplňovat šťávu. Takový poznatky maj Holanďani co nákupy silné dotujou po 1 roce. 120 tisíc aut a není kde dobíjet. A to je nejhusteji obydlena země. Stejně to bude max 10 procent vozovyho parku do roku 2030, takže asi tak.
Naposledy upravil audiobullys dne 17. 1. 2020 12:24, celkově upraveno 1
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 1. 2020 00:07

Matlal píše:Snizili uroky na SU? 1,5% je porad a u HB nikdy nebylo vic.
Ano, máš pravdu. Měl jsem spíše na mysli, že konkurence nabídla větší úroky a HB na to nijak nereagovala.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 1. 2020 20:00

k Mototechna KK...Chapu spravne, ze ted, kdyz prijdu do AAA, tak mi "musi" vyhovet a o kartu pozadat bez toho, abych tam neco koupil?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 1. 2020 20:04

Mělo by to tak být, pokud máš jen jednu KK HB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 1. 2020 20:06

slavo963 píše:k Mototechna KK...Chapu spravne, ze ted, kdyz prijdu do AAA, tak mi "musi" vyhovet a o kartu pozadat bez toho, abych tam neco koupil?
je to tak, musí to zadat do systému a klasický schv. proces (a plus platí to, co píše Drkatel)
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 18. 1. 2020 08:34

Diky.
Prochazi ted nekdo tim procesem, systemy v AAA funguji?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mfilip 20. 1. 2020 07:21

Ahoj,

dovolte mi 2 dotazy:
1) plati stale, ze kdyz kreditku od Hello bank splatim do konce mesice, tak neplatim poplatek 50 Kc?
2) nevite, jestli toto funguje i u Sikovne karty od Home Creditu?

Diky.
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 1. 2020 08:33

ano
ne
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 20. 1. 2020 13:33

Diky. Skoda, ze KK Mototoechna je pouze pri nakupu auta. Jinak bych bral ji.
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků