Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 20. 1. 2020 14:03

nejen při nákupu auta, je nutné prorazit úvodní AAA hradbu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 20. 1. 2020 14:30

jo, uz jsem to cetl, zkusim ji prorazit dnes nebo zitra v Ostrave
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 20. 1. 2020 16:30

Potom řekni, pokud se mi podaří ve středu vyšetřit čas, skočím tam taky ;-). I když já visím na tom snížení úvěrového rámce u standardní. Sice se to tu popisovalo sluníčkově, ale mi už to visí ve vzduchoprázdnu druhý týden :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 20. 1. 2020 21:55

powery píše:
powery píše:Taky mi to nějaká aplikace blokuje, ale nevím která :(

Tak už jsem přišel na to, která aplikace to dělá. Jde o Cube ACR na nahrávání hovorů. Když jsem vypnul Nastavení -> Chytrá asistence -> Usnadnění -> Stažené služby -> Cube ACR App Connector, tak aplikace HB šla normálně nainstalovat a zapnout i s biometrickým přihlášením. Po opětovném zapnutí ACR se dá do HB přihlásit, ale vyskočí stejné okno jako na začátku a po stisknutí OK se aplikace zavře. :hm


Upravili aplikaci. Nově se zeptá, jestli povolit bezpečnostní výjimku a už přihlášení jde i přes závadnou aplikaci
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 1. 2020 08:35

Odešel mi externí HDD (1TB Seagate), tak zkouším tu jejich Hello asistenci na obnovu dat ( https://www.hellobank.cz/content/dam/danube/documents/others/hello_asistence/auto_domacnost/Informa%C4%8Dn%C3%AD%20dokument%20o%20pojistn%C3%A9m%20produktu%20(Domov-Auto).pdf ). Bude mě kontaktovat nějaká IT firma z okolí , tak jsem zvědav, co do kryté částky 10000 Kč provedou.

EDIT: Ráno jsem zavolal, zítra si DATAHELP s.r.o. Praha posílá GLS pro vyzvednutí HDD.
Naposledy upravil čulibrk dne 21. 1. 2020 13:49, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 21. 1. 2020 12:48

libol píše:Potom řekni, pokud se mi podaří ve středu vyšetřit čas, skočím tam taky ;-). I když já visím na tom snížení úvěrového rámce u standardní. Sice se to tu popisovalo sluníčkově, ale mi už to visí ve vzduchoprázdnu druhý týden :-(

Vcera vyrizeno bezproblemove v AAA Ostrava. Schvaleno, cekam na kartu, od 08/2019 mam KK Mall, nebyl to problem.
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 1. 2020 12:56

Nejvtipnější mi na tom přijde to, že jaké tedy doopravdy jsou podmínky bonusů na mototechně se pravděpodobně dozvíme až na konci měsíce z IB :)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 1. 2020 13:49

powery píše:Upravili aplikaci. Nově se zeptá, jestli povolit bezpečnostní výjimku a už přihlášení jde i přes závadnou aplikaci
Konečně je takto ta aplikace použitelná bez nutnosti šachování s mobilem. Mohli to tak udělat hned, ale asi zkoušeli jestli klienti budou ochotni přistoupit na jejích výmysly.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 1. 2020 13:50

@ jir.vesely: Vsázím že maximální bonus sjednotili všude na 150 Kč/měsíc. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 1. 2020 14:20

myšpulín 5. 11. 2019 píše:Mám asi rok Hello účet a Hello spoření a v říjnu jsem k nákupu na splátky dostal navíc kreditku, ktereou jsem včera poprvé použil. V IB v posledních transakcích vidím tu včerejší platbu resp. zatím blokaci, ale nikde nic nemám k tomu kreditnímu účtu ani k tomu úvěru. U platebních karet mám jen tu původní k běžnému účtu, kreditka tam není.
Je to u HB normální, zobrazí se ta karta a uvěr někdy později nebo je to chyba?
...
Napsal jsem jim přes IB, pak jsem našel v žádostech že žádost o ten úvěr není dokončena, přitom jsem to zařizoval v Planeo při nákupu ledničky, nešel bych do úvěru, kdyby s ním nepřišla levněji.
Kreditka funguje, jen si budu muset hlídat kolik splatit.

Tak dnes konečně mám v IB i Hello kredit, Hello nákupy a kreditku a když jsem v neděli vybral 5000 Kč z bankomatu kvůli té akci tak dnes bych si mohl nastavit i výhodu výběry zdarma. :D
Mám RB Life takže na nákupy HB nepotřebuji.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 1. 2020 14:29

čulibrk: Zdá se to jako pravděpodobná varianta těch 150+500, tak se nechme překvapit.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 21. 1. 2020 20:03

Napsal jsem před třemi dny na "nový" Hello spolu první post a zablokovali mi přístup - Účet ztišen obsluhou :roll:

Dobrý den,

toto je automaticky generovaná zpráva z Hello spolu.

Váš účet byl dočasně pozastaven.
Pozastavení se týká přispívání a vytváření témat dokud obsluha neprohlédne poslední příspěvky.
Omlouváme se nepříjemnosti.

Pro další kroky se prosím podívejte na pokyny 1.

Tým
Hello spolu


Nevíte někdo, co s tím? Nepsal jsem zas tak něco hrozného ;-)
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 1. 2020 20:56

To jste někteří tak *****í, že nejste schopni poslat dotaz na zeď přes facebook? Proč se schovávat na pochybné fórum samotné banky?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 1. 2020 23:03

Jsou i lidi, co FB apod. zvěrstva nemaj a mít nechtěj. :idea:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod antonsek 22. 1. 2020 06:19

Na fcb jsou zaregistrovaní jen děti a pedofilové, normální člověk tam není. :-)
antonsek
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků