Hello bank!

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 20. 1. 2020 15:03

nejen při nákupu auta, je nutné prorazit úvodní AAA hradbu
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod mfilip 20. 1. 2020 15:30

jo, uz jsem to cetl, zkusim ji prorazit dnes nebo zitra v Ostrave
mfilip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 20. 1. 2020 17:30

Potom řekni, pokud se mi podaří ve středu vyšetřit čas, skočím tam taky ;-). I když já visím na tom snížení úvěrového rámce u standardní. Sice se to tu popisovalo sluníčkově, ale mi už to visí ve vzduchoprázdnu druhý týden :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 20. 1. 2020 22:55

powery píše:
powery píše:Taky mi to nějaká aplikace blokuje, ale nevím která :(

Tak už jsem přišel na to, která aplikace to dělá. Jde o Cube ACR na nahrávání hovorů. Když jsem vypnul Nastavení -> Chytrá asistence -> Usnadnění -> Stažené služby -> Cube ACR App Connector, tak aplikace HB šla normálně nainstalovat a zapnout i s biometrickým přihlášením. Po opětovném zapnutí ACR se dá do HB přihlásit, ale vyskočí stejné okno jako na začátku a po stisknutí OK se aplikace zavře. :hm

Upravili aplikaci. Nově se zeptá, jestli povolit bezpečnostní výjimku a už přihlášení jde i přes závadnou aplikaci
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 1. 2020 09:35

Odešel mi externí HDD (1TB Seagate), tak zkouším tu jejich Hello asistenci na obnovu dat ( https://www.hellobank.cz/content/dam/danube/documents/others/hello_asistence/auto_domacnost/Informa%C4%8Dn%C3%AD%20dokument%20o%20pojistn%C3%A9m%20produktu%20(Domov-Auto).pdf ). Bude mě kontaktovat nějaká IT firma z okolí , tak jsem zvědav, co do kryté částky 10000 Kč provedou.

EDIT: Ráno jsem zavolal, zítra si DATAHELP s.r.o. Praha posílá GLS pro vyzvednutí HDD.
Naposledy upravil čulibrk dne 21. 1. 2020 14:49, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod mfilip 21. 1. 2020 13:48

libol píše:Potom řekni, pokud se mi podaří ve středu vyšetřit čas, skočím tam taky ;-). I když já visím na tom snížení úvěrového rámce u standardní. Sice se to tu popisovalo sluníčkově, ale mi už to visí ve vzduchoprázdnu druhý týden :-(

Vcera vyrizeno bezproblemove v AAA Ostrava. Schvaleno, cekam na kartu, od 08/2019 mam KK Mall, nebyl to problem.
mfilip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 1. 2020 13:56

Nejvtipnější mi na tom přijde to, že jaké tedy doopravdy jsou podmínky bonusů na mototechně se pravděpodobně dozvíme až na konci měsíce z IB :)
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 1. 2020 14:49

powery píše:Upravili aplikaci. Nově se zeptá, jestli povolit bezpečnostní výjimku a už přihlášení jde i přes závadnou aplikaci
Konečně je takto ta aplikace použitelná bez nutnosti šachování s mobilem. Mohli to tak udělat hned, ale asi zkoušeli jestli klienti budou ochotni přistoupit na jejích výmysly.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 1. 2020 14:50

@ jir.vesely: Vsázím že maximální bonus sjednotili všude na 150 Kč/měsíc. :-)
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 1. 2020 15:20

myšpulín 5. 11. 2019 píše:Mám asi rok Hello účet a Hello spoření a v říjnu jsem k nákupu na splátky dostal navíc kreditku, ktereou jsem včera poprvé použil. V IB v posledních transakcích vidím tu včerejší platbu resp. zatím blokaci, ale nikde nic nemám k tomu kreditnímu účtu ani k tomu úvěru. U platebních karet mám jen tu původní k běžnému účtu, kreditka tam není.
Je to u HB normální, zobrazí se ta karta a uvěr někdy později nebo je to chyba?
...
Napsal jsem jim přes IB, pak jsem našel v žádostech že žádost o ten úvěr není dokončena, přitom jsem to zařizoval v Planeo při nákupu ledničky, nešel bych do úvěru, kdyby s ním nepřišla levněji.
Kreditka funguje, jen si budu muset hlídat kolik splatit.

Tak dnes konečně mám v IB i Hello kredit, Hello nákupy a kreditku a když jsem v neděli vybral 5000 Kč z bankomatu kvůli té akci tak dnes bych si mohl nastavit i výhodu výběry zdarma. :D
Mám RB Life takže na nákupy HB nepotřebuji.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 1. 2020 15:29

čulibrk: Zdá se to jako pravděpodobná varianta těch 150+500, tak se nechme překvapit.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 21. 1. 2020 21:03

Napsal jsem před třemi dny na "nový" Hello spolu první post a zablokovali mi přístup - Účet ztišen obsluhou :roll:

Dobrý den,

toto je automaticky generovaná zpráva z Hello spolu.

Váš účet byl dočasně pozastaven.
Pozastavení se týká přispívání a vytváření témat dokud obsluha neprohlédne poslední příspěvky.
Omlouváme se nepříjemnosti.

Pro další kroky se prosím podívejte na pokyny 1.

Tým
Hello spolu

Nevíte někdo, co s tím? Nepsal jsem zas tak něco hrozného ;-)
powery
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 1. 2020 21:56

To jste někteří tak *****í, že nejste schopni poslat dotaz na zeď přes facebook? Proč se schovávat na pochybné fórum samotné banky?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 22. 1. 2020 00:03

Jsou i lidi, co FB apod. zvěrstva nemaj a mít nechtěj. :idea:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equa bank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 22. 1. 2020 07:19

Na fcb jsou zaregistrovaní jen děti a pedofilové, normální člověk tam není. :-)
antonsek
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka