MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod L - Core 4. 2. 2020 19:58

To nebude můj případ, podařilo si mi v roce 2019 během několika měsíců donutit banku, že je normální, aby mů každý měsíční výpis (2x BÚ, 2x SÚ) byl od prvního do posledního v měsíci. Posledních pár měsíců jsem tak výpisy měl, snad to zase k 1.1.2020 všechno nehodili za hlavu..
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 4. 2. 2020 22:48

hopo.hopo píše:Při založení nového Toma vrací do konce června 2 % z plateb debetkou (max. 400 měsíčně)


Výběr z bankomatu Curvou s podkladovou debetkou je bez poplatku a bez omezení?
Výběr z bankomatu Curvou považuje MMB za platbu kartou?
Čili stačí měsíčně podojit bankomat o 20 litrů a plná výše odměny je doma?
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Honk 5. 2. 2020 13:31

Může prosím někdo aktuálně potvrdit, zda Moneta Business Card vrací to 1% i přes CRV (obchodník, atm)? Díky
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 5. 2. 2020 13:47

Ano vrací, aspon obchodník, ATM jsem nezkoušel.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod L - Core 5. 2. 2020 15:55

K těm nedoručeným výpisům:
- BÚ, když není pohyb, prý se negeneruje. Minulé měsíce se mi výpisy generovaly i bez pohybu, asi změna
- SÚ, bylo mí slíbeno, že se na to podívají, proč se to nevygenerovalo

Asi dozrála doba, abych tam všechno zrušil, když už je 2% úrok stejně fuč. A běžné účty jsem tam měl jen kvůli té tisícovce bonusu při zřízení.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 2. 2020 16:15

No, jeden účet mám mrtvý (bez pohybu) a výpisy se tam negenerovaly, vygeneroval se až v prosinci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 5. 2. 2020 19:35

Honk píše:Může prosím někdo aktuálně potvrdit, zda Moneta Business Card vrací to 1% i přes CRV (obchodník, atm)? Díky

Vybery z ATM nevraci.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 2. 2020 22:22

A navrací ani za revolut a twisto , ani obě přes curve.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 2. 2020 17:20

Je tu ještě někdo, komu Moneta zpoplatnila výběr z jejího bankomatu pomocí KK Smart? Vybrala jsem 1000, poplatek 39. Po neuznané předchozí odměně jich mám plné zuby.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 2. 2020 17:31

Pokud nebyl na kartě v daném účetním období vyšší, než 3000 Kč, tak bych řekl, že poplatek je oprávněný...

Tak jako tak je ta karta nyní marná a zbavit se jí je docela smysluplné řešení.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vlaju 19. 2. 2020 18:23

Psali email, že nově zpoplatňují výběry z bankomatu kreditkou.
Kartu jsem zrušil.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 2. 2020 18:28

Odeslal jsem zkušebně EUR z Monety přes SEPA do jiné české banky. Za kolik pracovních dnů mám očekávat EUR na účtu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 2. 2020 18:55

Mikka1 - Jak píše fremantle, výběr zdarma je pouze pokud obrat včetně onoho výběru v účetním období přesáhne 3000,-, a bylo to tak od začátku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 2. 2020 19:22

@Mikka: Jak píší fremantle a drkarel, ten poplatek jsi nachytala jen za neprotočení 3000.-. Skutečný poplatek 49.- za jakkoliv vysoký výběr z ATM zavedou až od 4. dubna. Rovněž cash back má být u smartky nově zpoplatněn 15.- Kč.
Nejsem si nyní jist, jestli to nepůjde obejít pomocí Curve. Pokud ne, je to skutečně adept na stopku...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 2. 2020 19:39

MirekM. píše:Odeslal jsem zkušebně EUR z Monety přes SEPA do jiné české banky. Za kolik pracovních dnů mám očekávat EUR na účtu?

D+1, europlatby nejsou okamžité. Ale chovají se podobně jako převody dřív, tedy pokud se to podá dopoledne, je velká šance že to připíše ještě týž den.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků