MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 25. 2. 2020 14:20

Vkladomatem je to doufám stále zdarma?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 2. 2020 15:16

Nemohu najít nebo jsem přehlédnul v současném a novém sazebníku poplatek za vklad CZK na BÚ pomocí vkladomatu Moneta.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 25. 2. 2020 15:37

Mozna to bude obecne vklad hotovosti, bez upresneni pres co se vklada?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pajkyt 25. 2. 2020 16:32

vlazy píše:Dray.mond:
Podle toho ceníku platného od 4.4.2020 to vypadá, že už asi bohužel ne.


Nějak to zpoplatnění (poplatek) v tom ceníku nemůžu najít. Našel jsem pouze poplatky za vklad osobou odlišnou od Klienta a/nebo Disponenta. Kolik tam je tedy uvedeno?
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 2. 2020 17:41

MirekM. píše:Nemohu najít nebo jsem přehlédnul v současném a novém sazebníku poplatek za vklad CZK na BÚ pomocí vkladomatu Moneta.
Nějak důkladně jsem ten sazebník nezkoumal, ale všimnul jsem si tam hned nahoře této věty která by to mohla objasňovat.
V případě, že poplatek za využívanou službu v Sazebníku nenaleznete, znamená to, že poplatek není účtován, pokud ho ovšem nemáte sjednaný ve Smlouvě, v Dispozicích, Produktových podmínkách nebo ve zvláštním ujednání.


Pajkyt píše:Nějak to zpoplatnění (poplatek) v tom ceníku nemůžu najít. Našel jsem pouze poplatky za vklad osobou odlišnou od Klienta a/nebo Disponenta. Kolik tam je tedy uvedeno?
Asi jsem si to spletl s poplatkem za vklad mincí. Vklad bankovek klientem nebo disponentem tam nevidím, takže by to asi mělo zůstat zdarma. Je tam těch různých položek více a tak se v tom dá snadno splést hlavně když to člověk prohlíží trochu narychlo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 25. 2. 2020 17:48

Přesně tak. Položka "vklad hotovosti" tam není, takže je za 0. Byl jistý pokus jej už před nedávnem zavést. Jak jsem pochopil, vzedmula se velká vlna nevole nejen u klientů, ale i zaměstnanců banky a tak byl už tehdy v tichosti stažen.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 2. 2020 18:48

Taki píše:Položka "vklad hotovosti" tam není,
Já tam položku vklad hotovosti vidím, ale pouze mincí nebo "osobou odlišnou od Klienta a/nebo Disponenta" (strana 9 bod 1 a 2). Položku vklad bankovek klientem nebo disponentem tam ale nevidím. Už se v tom začínám trochu zamotávat. Není jak sazebník ve kterém jsou poplatky zřetelně a jednoznačně uvedené tak aby to nebylo možné vykládat různě podle toho jak to kdo pochopí.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 2. 2020 22:34

:D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 26. 2. 2020 04:40

:D :D
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod stanickses 26. 2. 2020 16:12

Chodi vam ty otravne notifikace z appky at si pujcite penize? Nevidim nikde, kde by to slo vypnout :(
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 26. 2. 2020 16:45

Odvolat souhlas s marketingem
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 2. 2020 19:47

Kde toto odvolání najdu? IB, APP, na pobočce ... a v které části?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 26. 2. 2020 21:42

Prostřednictvím zprávy v IB bych napsal volnou formou, že odvolávám svůj souhlas se zasíláním všech reklamních a marketingových sdělení, protože si již nepřeji být kontaktován za účelem nabízení úvěrů telefonicky, emailem ani přes internetbanking a smartbanking.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 2. 2020 08:20

A nebude lepší vypnout notifikace té konkrétní aplikace? :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 2. 2020 13:44

tu moznost vypnuti jsem prave hledal a nenasel:(
stanickses
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků