ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 2. 2020 15:21

suram píše:Je tu někdo, kdo ING konto zrušil a pak znovu založil? Dostal pak stejné číslo účtu nebo jiné?

Také jsem obdržel jiné číslo účtu a jiné logovací údaje. Ty staré logovací údaje jsou stále funkční, ale není na nich žádný účet.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 26. 2. 2020 18:04

Dík.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 2. 2020 20:14

Kreditni urok 36kc
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 29. 2. 2020 12:15

Něco tak stupidního jako je IB ING jsem neviděl. Opět funguje pouze nalogování do IB, ale nepřepnu na pohyby ani tím obr oranž kolem, ani přes Moje produkty. Adresní řádek stránky se sice vždy po kliknutí změní, ale stránka se nanančte a mám pořád uvodní stránku IB. Zajímavé že jiné zbytečné opičárny ING jako zpravy, co umí vaše bankovnictví? fungují. To je děs, už se těším na konec března, kdy skončí TV a alou k Trinity.
Obnovení hesla cca před měsícem to byl taky nezapomenutelný hodinový zážitek s jejich grafickým rozhraním jakýchsi trojúhleníků a koleček v nich, kdy chtěli dentifikovat a přiřadit pouze dvě, ale grafiky nabízela čtyři a nikde o tom ani slovo, pak vás ještě nutí k zdlouhavému tlf. obnovení hesla a PIN. Katastrofa.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 2. 2020 22:42

Tento problém občas mívají, nic divného :). Ale když jsem tam koukal večer kolem 21h, už to bylo v pohodě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dropino 3. 3. 2020 14:05

Další mrvení už tak bídného komfortu.
Autorizační telefon pouze pro jednoho klienta
Pro zvýšení zabezpečení vašich produktů bude nově Autorizační telefon pouze pro jednu osobu. Pokud svůj Autorizační telefon sdílíte s někým jiným, je potřeba ho pro vás nebo pro něj změnit.
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 3. 2020 17:47

To je už celkem běžné. Totéž před nějakou dobou probíhalo na fóru Hello bank, která rovněž od určité doby ctí zásadu jedno telefonní číslo mobilu pro autorizace jen pro jednoho klienta.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 3. 3. 2020 21:54

takova zakladni bezpecnostni věc a vas to vytrhne, jedno tel číslo, jedna autorizace, osoba u bank instituce
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 3. 2020 00:48

třeba Poštovní spořitelna (tedy asi i ČSOB) pořád umožňuje pro 2 lidi stejný kontaktní / ověřovací telefon. Oba účty založeny teď na přelomu roku.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 4. 3. 2020 03:47

ČSOB i pro tři osoby stejné autorizační tel.č., mBank také. HB to neumožňuje od změny z Cetelemu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2020 10:58

@dropino zde zmínil jedno zpřísnění u ING (jeden telefon pro jen jednoho klienta), ale už nezmínil výhody, které rovněž začnou platit:
1) nově lze jako autorizační mobil použít i zahraniční mobilní číslo! A to se hodí těm, co dlouhodobě žijí v zahraničí a používají proto jen tamní číslo, to beru jako velkou výhodu.
2) pro přihlášení do IB už KONEČNĚ půjde po vzoru konkurence nastavit uživatelské jméno, tedy to dlouhé číslo nebude pak už třeba
3) mobilní aplikace bude umět přihlášení přes otisk prstu/sken obličeje

Pak ještě změna, která asi nebude myslím nikomu moc vadit, a to že obchody s podílovými fondy půjdou už "jen" přes IB či appku, už ne po telefonu s operátorem.
Přišlo mi to právě emailem jako chystaná aktualizace VOP, platnost nových VOP je od 15.5.2020, ale některé věci implementují až "v průběhu roku" (body 2,3)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod maeth_u 5. 3. 2020 10:09

Přitekly bonusové úroky za únor.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 5. 3. 2020 13:28

ING je dnes zase ve formě (nebo operátor Vodafone) - 2x se přihlašuji do IB, jméno-ok, heslo-ok, odeslaná sms na správné číslo... přijde v obou pokusech až po cca 5 minutách a po zadání kódu systém zahlásí: "Platnost autorizačního kódu vypršela."
Po třetí to raději zkoušet nebudu :-(
Naposledy upravil MP007 dne 5. 3. 2020 13:58, celkově upraveno 1
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 5. 3. 2020 13:41

jo tez mi to ted nefaka resp. nechodi SMS s kodem...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 5. 3. 2020 14:26

u mne zase problém s odstraněním uloženého příjemce, což musím udělat protože chci zadat nového, neboť tam můžou být uložený jen 3, když chci jedno smazat, přijde sms kod, ale stránka se nepřepne na okno, kam by se kod dal zadat.

teď navíc ty změny v pravidlech, kdy nejde mít stejné číslo (starám se o účty rodiny), takže to budu asi všechno ukončovat.
Navíc ty pravidla spoření, udělaný tak složitě, že to nemohlo být jinak, než schválně..
goropes
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků