Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2020 17:13

Možná by bylo dobré si nastudovat, jak fungují ty EMI regulace, a do té doby neblábolit
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 26. 2. 2020 18:30

Chceš být konkrétní? Nic z http://www.legislation.gov.uk/uksi/2011 ... on/21/made nebrání scénáři, který jsem popsal.

Např. co když zadáš v aplikaci převod 5 Kč do ČR, ale aplikace „nějakou chybou“ zaznamená převod 1M€ do Íránu, včetně korektní dvoufaktorové autentizace. Jistě, pak to můžeš reklamovat, ale pokud ta chyba způsobila odeslání poloviny peněz z toho segregovaného účtu, všichni své peníze nedostanou, protože není z čeho.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 26. 2. 2020 19:42

Tak jsem dobil Curvou s podkladovou kartou Twisto. Na Revolutu penize pribyly, v Twistu o transakci ani zminka....
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 2. 2020 23:00

Schwarzie píše:Tak jsem dobil Curvou s podkladovou kartou Twisto. Na Revolutu penize pribyly, v Twistu o transakci ani zminka....


Tak hlavně že se to tady řešilo naposled asi dva dny zpátky. Ještě můžeš zkusit GBiT na jinou kartu ve stavu, kdy to v Twistu není vůbec vidět, abys jim v tom nadělal ještě větší bordel. :lol:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 27. 2. 2020 07:13

Aha. Kdyz tech informaci je tolik...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 1. 3. 2020 00:33

Netušíte někdo, jak Revolut posílá například CHF? Třeba RB má například u Aktivního účtu příchozí jednu platbu zdarma, kdyby to někdy bylo potřeba… Je šance, že to opravdu příjde bez poplatku?
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 3. 2020 07:42

meme1255 píše:Netušíte někdo, jak Revolut posílá například CHF? Třeba RB má například u Aktivního účtu příchozí jednu platbu zdarma, kdyby to někdy bylo potřeba… Je šance, že to opravdu příjde bez poplatku?


Jestli nemáš u Revolutu účet jako švýcarský rezident, tak přes SWIFT a s poplatky účtovanými Credit Suisse.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 1. 3. 2020 07:46

Asi jako český rezident, když se ptá na příchozí platbu do české RB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 3. 2020 07:50

suram píše:Asi jako český rezident, když se ptá na příchozí platbu do české RB.


No tak odpověď dostal. Asi by se to dalo obejít přes https://www.dukascopy.com/swiss/cz/bank ... s-account/ ale kvůli jednomu převodu to teda opravdu nemá smysl.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 3. 2020 17:32

Zakladateli Socialbakers vybílili Revolut. Docela jsem zvědav na průběh "reklamačního řízení". Má docela výhodu, že je něco jako 'mezinarodni social media influencer', takže může očekávat nadstandardní zacházení. No nechtěl bych to řešit anglicky po chatu s předpřipravenými odpověďmi operátorů. Být to čeká karta, dám to na finančního arbitra a do 14 dnů mám peníze zpět, tady jsem ale zvědav.
https://twitter.com/janrezab/status/1234495394350075904
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas3 2. 3. 2020 19:41

Není to spíš o tom, že obchodník (tady Emirates) si strhl nějaké platby?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 3. 2020 19:48

Tak to je dobrý. Ale když si tam nechává přes 33 tis.Kč volně, tak to se pak Emirates strhává. Je tam vidět, že že těch cca 16000 se mu snažili strhnout i potřetí.

Možná ale jen trojnásobné strhnutí jedné platby......
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonsek 2. 3. 2020 21:02

Ztrojená platba no, zbytečný povyk.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 3. 2020 21:38

antonsek píše:Ztrojená platba no, zbytečný povyk.


Já tam tu platbu teda vidím nejmíň 5x... :roll:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 2. 3. 2020 23:18

To není problém Revolutu, že mu někdo kartu ukradl a snažil se dělat offline debety. Naopak, je to obrovský důvod pro Revolut a proti používání jedné karty od libovolné české banky. U Revolutu jich mám právě z tohoto důvodu asi pět, po každé cestě tu nejvíce používanou plastovou zablokuji a zahodím a nechám si zdarma do 2 dnů poslat novou, k tomu mám u nich jednorázové karty a snadno blokovatelné karty pro online platby (povolím kartu jen když platím).
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků