MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 17 %  25%  [ 17 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 35 %  53%  [ 35 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  9%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 8 %  12%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 66

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 4. 2020 19:45

"získáte přístup k jednotné nabídce slevových kuponů"
Marně přemýšlím, kdy mne tam nějaký kupón oslovil.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 4. 2020 19:46

JakoobCZ: kreditka? Asi jsem nějak nechytil jak ta změna souvisí s nějakou KREDITKOU, díky.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod frelichl 1. 4. 2020 19:49

Teda, ze ten program rusi, to dokazu pochopit, ale za ty jejich kecy o inovacich a jak na to potrebuji cas a charita a bla bla, si jeste zitra dam tu praci a necham si ucet v programu zrusit.

EDIT: teda melo byt to jit online, ale nejde ("Smazání účtu neproběhlo v pořádku.")
frelichl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 4. 2020 20:28

Nemusí se nejdřív zrušit karty?

-- 1. 4. 2020 20:29 --

A1rh- píše:JakoobCZ: kreditka? Asi jsem nějak nechytil jak ta změna souvisí s nějakou KREDITKOU, díky.

Zeby měl kreditku v onom programu zaregistrovanou ;-) ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 4. 2020 07:52

Je to škoda, tím je ten program naprosto zabitý. Celkem jsem získal tak možná 2000 na vratkách, hlavně jsem přes to koupil pár zájezdů, nějaké dražší zboží. Zato kupóny jsem nevyužil ani jednou, a to mám tu platinovou úroveň. Salónek mám zdarma jinak.
Takhle nemá cenu tam ty karty ani registrovat a nechat prodávat data o svých nákupech.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 4. 2020 08:49

Vybráno a zruším. Kupony jsou naprosto k ničemu.

frelichl píše:si jeste zitra dam tu praci a necham si ucet v programu zrusit.

EDIT: teda melo byt to jit online, ale nejde ("Smazání účtu neproběhlo v pořádku.")

Po smazání karet zrušení účtu proběhlo bez problému.

Screenshot_MC_Specials.png
Screenshot_MC_Specials.png (2.1 ) Zobrazeno 3218 krát
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 2. 4. 2020 10:01

xls píše:Je to škoda, tím je ten program naprosto zabitý. Celkem jsem získal tak možná 2000 na vratkách, hlavně jsem přes to koupil pár zájezdů, nějaké dražší zboží. Zato kupóny jsem nevyužil ani jednou, a to mám tu platinovou úroveň. Salónek mám zdarma jinak.
Takhle nemá cenu tam ty karty ani registrovat a nechat prodávat data o svých nákupech.

Jsem na tom stejně.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 4. 2020 13:02

Tak pokud člověk nedojil firemní kasu předraženým PHM, tak ten program byl od počátku ztrátou času a energie...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 4. 2020 14:24

Asi tak. Z těch poukazů jsem využil 2x předplacenku Mobil.cz s kreditem 200 Kč, toť vše. Mně ten program tedy určitě chybět nebude.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 14:33

Mně také ne.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dandík 2. 4. 2020 15:37

Generální ředitel Mastercard pro Česko a Slovensko Michal Čarný pro Peníze.cz upřesnil, že cílem změn je propojení nabídek programu Priceless Specials přímo s bankovními aplikacemi, jak webovými, tak mobilními.

„Členové programu tak získají snadnější přístup k nabídkám, které budou relevantnější a lépe reflektovat typ používané karty a aktivitu klienta. Tento model bude zajímavější také pro obchodníky, kteří budou moci efektivněji cílit na zákazníky, a díky tomu jim nabídnout zajímavější výhody. Zároveň plánujeme propojit všechny programy, které Mastercard nabízí, tak, aby sbírání i čerpání všech výhod bylo jednodušší a vše bylo přehledně na jednom místě,“ říká Černý.

https://www.penize.cz/slevy/414401-mast ... s-specials
Dandík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 2. 4. 2020 16:00

Kecy, kecy, kecy. Zbytečných slevovým programů jsem viděl a mám několik, 99 % z toho je naprosto nepoužitelné.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod czaki 2. 4. 2020 20:30

Tak hlavní je vždycky každé zhoršení podmínek podávat jako zlepšení a zjednodušení. Jako když Equa zrušila možnost získat lepší úrok za příchozí částku a podala to jako velké zjednodušení...
czaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JakoobCZ 15. 4. 2020 14:19

A1rh- píše:JakoobCZ: kreditka? Asi jsem nějak nechytil jak ta změna souvisí s nějakou KREDITKOU, díky.

Měl jsem tam navázanou kreditku a v poslední době jsem si ji nechával jen kvůli tomu programu.

-- 15. 4. 2020 15:21 --

Ty vouchery na Priceless Specials jsou podle mě nesmysl, snad nikdy jsem žádný nepoužil, ani vlastně netuším, pro koho byly určeny. Teda mohl bych si na závěr dopřát tu Platinum fotoknihu s 50% slevou :lol:

Je tedy na našem trhu aktuálně nějaká možnost, jak získávat cashback za nákupy podobný tomu, co bylo zde?
JakoobCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 4. 2020 15:29

Je plno dalších cashbackových portálů, z hlavy např. vratnepenize.cz, tipli.cz, plnapenezenka.cz apod.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka