Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 4. 4. 2020 11:40

Pochopil jste někdo ten jejich clear deal, který musíš mít u spořáku, aby jsi neměl zároveň podmínku 500 tis. Kč min. vklad?

https://www.jtbank.cz/cleardeal/

Je to jen rámcová smlouva, nebo vynucují nějaké investice?
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 4. 4. 2020 12:05

Nevynucují.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 4. 2020 08:03

Tak dnes jsem se přihlásil do CD J&T banky a vidím pořád stejný úrok v jiném okně u TV 1R 1,9%. Přitom před asi 10 dny jsem viděl 2%, a tady mi tvrdili, že úroky J&T banka neměnila, tož nevím. Myslel jsem původně, že 2% se mě před 10ti dny zobrazovala díky tomu, že jsem byl přihlášený a tato banka dává prý bonus 0,1% pravidelným klientům.

Další věc je, že při pokusném založení TV to po mě chce napřed založit bezplatný běžný účet, bohužel už nepamatuji, zda to bylo stejné před cca rokem co jsem tam měl TV naposled. Mám zato, že ještě před rokem to fungovalo přes sběrný účet a uvedení VS.

Nějak se nemůžu rozhodnout zda TV nebo čekat na vývoj cen realit a smířit se se snižujícími SÚ. :hm
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 4. 2020 08:18

Ano, před nějakým měsícem, kdy jsem rušil BÚ mě varovali, že se budou výhledově zakládat TV jen přes BÚ nikoliv přes sběrný účet.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 4. 2020 08:24

@redhaven: já myslím, že jen jednoduše pošleš prachy na sběrný účet odpovídající vybranému TV a je to.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 4. 2020 08:46

bodyczech:ee, už ne, dnes jsem tam byl v CD přihlášený a zkoušel jen na zkoušku založit TV a chtělo to napřed založit bezplatný Bú, jak tam vyskočilo.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 4. 2020 09:02

Mozna to uz zmenili. Ale ja jsem drive rovnou poslal penize na sberny ucet, dokonce bez prihlasovani do IB.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fox21 5. 4. 2020 09:39

Platí to pořád. Pošleš to na sběrný účet s uvedeným VS - prvních 10 čísel rámcové smlouvy.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 5. 4. 2020 14:37

Založení J&T čistě online, nebo přijede natěšený kurýr a bude chtít vidět občanku s podpisem "ihned" za mohutného funění skrze roušku (ala dříve Mbank)? Díky.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 5. 4. 2020 15:26

Co takhle řešit TV J&T ve vláknu tomu určenému? Nevidím přímou souvislost s problematikou spořících účtů.
Jedna zmínka tady stačí, jenže jste tu tím zaplevelili celou stranu.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 4. 2020 15:32

Menton píše:Ja bych rekl ze Trinity je mozna lepsi volba potrebuje klienty tedy je mensi musi nabidnout lepsi podminky je zatim vetsinove tady. Sberbank je rusky stat z casti, financuje rusky tezebni prumysl. Je to mnoho milionu zakazniku kteri v mohou chtit vybirat ruble pokud se to v rusku zvrtne a to hrozi cim dal tim vic. Jsou na kousek ode dna v kurzu rublu, ropa kolisa v cene spotreba nebude ted nejakou dobu valna. Ceska Sberbank je vsak v ohledu velkeho Ruska marginalni a zije si tak ze ji mozna chteji prodat. Cili musi ji dostat do nejake kondice a to i pocty kliosu a objemy produktu. Ja vidim Trinity jako lepsi moznost. Zatim.

Dávat peníze bance, která má stejnou slušnost, jako v Creditas? ^^

-- 5. 4. 2020 15:37 --

peliculiar píše:Co takhle řešit TV J&T ve vláknu tomu určenému? Nevidím přímou souvislost s problematikou spořících účtů.
Jedna zmínka tady stačí, jenže jste tu tím zaplevelili celou stranu.

I v JT mají i spořící účet. Co by jsi chtěl jiného rozebírat, když ostatní židovská sebranka by nejraději chtěla, aby ji lidé platili i za své vklady?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peliculiar 5. 4. 2020 16:23

dr._lukas píše:I v JT mají i spořící účet. Co by jsi chtěl jiného rozebírat, když ostatní židovská sebranka by nejraději chtěla, aby ji lidé platili i za své vklady?
... co třeba spořící účty na místo termínovaných vkladů (viz. název vlákna) ... ?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 5. 4. 2020 16:49

Terminované vklady, zejména ty krátkodobější, byly vždy v tomto vláknu přínosem. Jsou přímou konkurencí spořících účtů, je dobré s nimi spořáky srovnávat. Byly tady, težko se jim vyhnout, a mít speciální vlákno na termiňáky a skákat z jednoho do druhého, to není ono.
Hlavně se teď pojďme třebas 2 stránky bavit o tom, jestli sem patří nebo nepatří :-)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 7. 4. 2020 12:42

Tak Sberbank nově také úroky 1- 1,2% na spořících účtech...jak dlouho vydrží Trinity..?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 4. 2020 12:46

Opravdu? Dnes zřízen účet na 1,38%...

-- 7. 4. 2020 13:47 --


CZ4R píše:...jak dlouho vydrží Trinity..?

Equa zatím ještě pořád 1,6%, ne?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků