J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jurabike 13. 4. 2020 07:43

suram píše:Dotazník se mnou vyplnil operátor po telefonu hned po založení BÚ.


záložka obchodování,vybrat CP.zvolit CP..máš vpravo dole možnost podat pokyn?/provést nákup nebo jen přidat do oblíbených
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 08:18

Jo tak záložku obchodování aktivní nemám, aktivní je jen záložka investice a tam teď koukám mezi CP žádné akcie nejsou. Mám účty a TV v JT už dlouho vynulované, i mi už před dvěma měsíci poslali výpověď.
http://superforum.zive.cz/viewtopic.php?p=12497281#p12497281
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 4. 2020 09:57

suram píše:Aha. A jde tedy i ten zůstatek 3000000 Kč použít k nákupu akcií?

ano, je potřeba mít 3 miliony v rámci banky, ale je jedno v jakém produktu ... pokud chvilkově (výkyv ceny fondu, akcií atd.) celkový zůstatek klesne, tak je to v pohodě, kdyby to bylo delší dobu, tak nejdříve banka slušně upozorní, v pozdější fázi začne účtovat ten poplatek za vedení
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 10:50

Je tu nakupování a držení akcií nad 3 miliony poplatkově levnější než u FIO?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 4. 2020 18:24

ano, je to levnější i než easy-click na RMS systému u Fia, ale JT má přístup jen na BCPP ... zahraničí lze u JT obchodovat taky, ale poplatková struktura (% z objemu, ale docela vysoká minimální výše) je dělaná spíš na větší obchody
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 13. 4. 2020 18:43

A dividendy také připisují rovnou na účet u banky jako je to u FIO? Když mám nakoupené akcie u FIO, můžu je převést k JT?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 4. 2020 22:23

obecně = převod každého ISINu je snad vždy zpoplatněn (cca do tisícovky) - platí se u brokera odkud se odchází, přijetí u nového brokera je většinou zdarma

typicky nemá smysl akcie převádět, většinou je vhodnější akcie u nového brokera nakoupit a hned u starého brokera prodat (za kupní cenu + poplatky), tím spíš pokud jde o menší částky ... převod je vhodný jen třeba krátce před splněním daňového testu + možná jiné netypické situace nebo obavy z volatility (v mém případě jsem zkrátka začal nové akcie nakupovat u JT a u předchozího brokera čekal na prodej dle původního plánu a pak jen přesouval hotovost)

ale toto už si musí každý vyhodnotit sám (dle počtu ISIN, objemu, strategie, ...)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bohy 16. 4. 2020 13:25

Zakládal jsem dva TV , jeden přes BÚ a druhý přes sběrný účet ,peníze dorazili 14.4.2020 a JT založila oba TV 14.4.2020 teda ještě s vyššími úroky.
Žádné zdržování, chválím JT :)
Bohy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jurabike 25. 4. 2020 22:25

Pokud budu mít na JT Bank např jen jejich JT MOney v výši menší než 500 000kč,dojde také k nucenému zrušení účtu?
(Veškeré investice a peníze byly použity na nákup nemovitosti a tento jediný fond tam zůstal).
jurabike
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TnT2 26. 4. 2020 00:14

Ne, sám to tak mám přes tři roky.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fanyn3 16. 5. 2020 07:45

Malé zrychlení provádění platebních příkazů od 15.7.
Odchozí CZ zadané do 11:00 D+0.
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 21. 8. 2020 18:39

Někdo aktuální zkušenost s J&T? Láká mne úrok 0,9% a postupný vstup do světa investic. Jaké jsou podmínky pro spořící účet? Musím s nimi hned začít investovat?
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 8. 2020 20:09

Vše v pohodě, k investicím tě nikdo nenutí, ale ja u nich mám jen termínovaný vklad.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 21. 8. 2020 20:18

CZ4R: Neni to sporici ucet, ale vklad s 1 denni vypovedni lhutou, cili penize by melo jit vybrat az druhy den - zatim jsem nezkousel vybirat. Jinak na ten vklad je pridavat a ubirat penize, jen musis vedet ze to existuje a kde je to v IB. Zjisteno na bezne infolince, kde mi po chvili cekani a poslouchani melodie hned a srozumitelne poradili, coz se mi casto nestava, vetsinou je reseni veci po telefonu k nicemu a za trest. 2 stejne vklady zalozit nejde. Pokud u JT nemas historii, musis vlozit alespon tech 500 000. Nikdy me do niceho nenutili, mel jsem u nich terminovane vklady a ted ten s 1 denni vypovedni lhutou. Jinak jeden jejich dluhopisovy fond pred casem zvitezil v porovnani techto fondu a to dost vyrazne, tak snad jeste neztratili snahu neco delat, jako jine fondy.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladimir99 22. 8. 2020 08:11

Výběr funguje tak jak má. Jeden den dáš výpověď a druhý den peníze odcházejí.
Vladimir99
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků