ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 3. 2020 19:51

Teď jsem to zkusil a smska přišla hned. Zůstatek mám taky stejný :-D.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 20. 3. 2020 09:53

jen si chcu bleskově ověřit, ten obálkový cirkus 2%pa je stále omezen na 100k/měs., že? jen že mi ted došla promo SMS kde ten limit neuvádějí a dění u ING poslední 2 měsíce nesleduju...dík
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 3. 2020 09:55

Jojo, u stávajících klientů, co tam odklikli zkraje ten banner akce, je to do 100k měsíčně.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 24. 3. 2020 16:31

Funguje tech 2% i na uctech ing na kterych nebyla v lednu? odkliknuta ta dlazdice s pozadanim 2% ?? Ted by se me totiz hodily dalsi naklonovsne ing ucty, kdyz tam jde jen 100k/mesic
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 3. 2020 16:35

Tak asi záleží, zda tam ten banner pro přihlášení do akce v IB ještě máš. Jinak těžko, ale můžeš zkusit poprosit na infolince :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 4. 2020 10:05

Od kdy nepřipisuje Ing bonus za doporučení, pokud si účet založí osoba, která ho má řádně ukončený a nyní znovu založený? Vždyť to postrádá logiku, když toto doporučující nemusí ani vědět.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 8. 4. 2020 12:07

dostavas to do desateho spolecne s bonusem, vcera jsem zrovna takovy dostal.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 4. 2020 12:48

Bonus mi nedají, dnes mi volali přímo z ING, že ho za doporučení klienta, který již v minulosti konto měl, znovu nevyplatí.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 8. 4. 2020 13:07

vsak to je dobre. Nahodte kolecko nekonecne reklamace, pouzijte slova jako gdpr, zakaznik, pan, 10 let, anonymizace a cekejte co z toho vypadne.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 10. 4. 2020 11:01

Dneska jsem se chtěl přihlásit do bankovnictví. Naťukám heslo, zmáčknu tlačítko "Přihlásit" ... a nic. Až po delším laborování jsem zjistil, že musím povolit javascript pro stránky Googlu. WTF? Nevíte někdo, co má ING s Googlem? Ještě 1.4. (kdy jsem se tam hlásil naposledy) to nebylo potřeba.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 4. 2020 07:59

Plati pro ucastniky chytreho sporeni 2020 porad strop 600k czk? Nebo je to 300k czk jako u novych ucastniku?

Diky
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 4. 2020 08:10

To přece nikdo neví, který měsíc ING tu akci na obálky po 100k Kč ukončí (a kolik tedy bude možné maximum současně úročených 100k obálek), možná že to neví ještě ani sama banka :). Ano vloni bylo spořících "obálek" max.6 (po 6 měsíců každý měsíc jedna), letos vzhledem k epidemii a snížení úroků ČNB jich může být klidně i méně. Zatím ještě není ani jasné, zda bude dubnová (vklady v dubnu úročené 2% od 1.5.), nebo snad už někdo výzvu emailem či do IB k vkladu pro další obálku dostal? Minulý měsíc vyzývali tuším až nějak v druhé půlce března.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 15. 4. 2020 10:31

no prave ze vi, vsak jsou ty nove podminky o max 300k czk jiz maj na strance
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 4. 2020 11:03

nějak nechytám co se mělo od začátku roku změnit, podle mne je vše při starém - noví klienti mohou spořit v obálkách max 300tis/měs po dobu 6 měsíců. Staří klienti jsou jako všude znevýhodněni a mohou pouze v obálkách max 100tis/měs po dobu 6 měsíců.
Něco mi uniklo? Je nějaká změna? Ani na http://www.ing.cz/konto/ nic jiného nevidím.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 15. 4. 2020 11:39

Jinak od 15. května se mění produktové podmínky a je tam nově také tato formulace:

Při provádění Platebních transakcí v rámci ING Konta však musíte vždy pamatovat na to, že účelem ING Konta není provádění běžného platebního styku, a proto na ING Kontu nesmí probíhat nepřiměřená aktivita ohledně frekvence a počtu Platebních transakcí anebo časté změny Transakčních účtů v rozporu s účelem ING Konta.

Co si pod tím představují úplně konkrétně nevím, ale určitě to není nic dobrého pro zákazníka.

-- 15. 4. 2020 12:46 --

minarjo píše:To přece nikdo neví, který měsíc ING tu akci na obálky po 100k Kč ukončí (a kolik tedy bude možné maximum současně úročených 100k obálek), možná že to neví ještě ani sama banka :). Ano vloni bylo spořících "obálek" max.6 (po 6 měsíců každý měsíc jedna), letos vzhledem k epidemii a snížení úroků ČNB jich může být klidně i méně. Zatím ještě není ani jasné, zda bude dubnová (vklady v dubnu úročené 2% od 1.5.), nebo snad už někdo výzvu emailem či do IB k vkladu pro další obálku dostal? Minulý měsíc vyzývali tuším až nějak v druhé půlce března.


Já mám v IB ING zprávu z 8. 4., že dubnové vklady se budou úročit 2%, viz takto zní konec zprávy:

P.S. Náš tip:
Abyste z úspor měli co nejvíce, nechte své peníze v obálkách celých 6 měsíců.
V dubnu si můžete vytvořit dubnovou obálku s novými vklady až do 100 000 Kč, kterou budeme od 1. 5. 2020 také úročit 2 % p. a. po dobu 6 měsíců.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků