Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 7. 2020 18:17

SEPA platby. Jinak to spíš bude za těch x% min. 150,- (spíš bych takhle z paměti tipoval, že min. 250,-).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 7. 2020 18:33

Jo, SEPA je za 5, v jiné měně za 250.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 7. 2020 18:33

Díky moc za ověření! Karta je pak na žádost a za nějakých těch cca 45/měs? To asi klidně oželím, jen by mě zajímalo, jestli vůbec jde vybrat eur nebo usd a za kolik.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 7. 2020 06:31

I platba v EUR, ale neSEPA, bude za 250,-+. Výběr v měně účtu by měl být za 80,- a nejspíš neomezeně.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 7. 2020 08:43

ČSOB není vhodná na operace v eur, v usd to mají banky víceméně stejné (spatné)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Chaki 15. 7. 2020 10:10

minuulý týden jsem si nechal poslat CZK z Mintosu (zahraničí) peníze na ČSOB premium a stálo mě to 150 takže jsem se poučil... :(
Chaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 7. 2020 11:53

Je to tak. Já jsem si tam ten devizovej účet udělal jenom kvůli investicím v EUR. Lepší to má třeba moneta. K účtu je zdarma i debetka s výběrama zdarma v zahraničí a SEPA platby bez poplatku. To už použitelné je.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 7. 2020 13:22

Pro mě to tedy poslouží jen jako odkladiště, abych neměl na Revolutu zbytečně vysokou částku. Pro konverzi/výběr/útratu to pak pošlu zpět na Revolut.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uphoun 24. 7. 2020 15:32

Zavolala si mne bankerka CSOB Premium, do telefonu mi nic rict nechtela (pry nemohla) a bylo to jen kvuli aktualizaci osobnich udaje (pry narizeni CNB?)..
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 7. 2020 22:27

To by mě zajímalo, kam by mě pozval vzdálený bankéř. Teams, webex, zoom? :-D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SirV 28. 7. 2020 14:45

Taky mi volala, nejspíš došlo k výměně bankéře na mé pobočce. Prý se mám někdy stavit. Hádám, že mě bude lámat na fondy. Ale asi tam někdy zajdu, abych se ujistil, že dostala info o mém zájmu o nabízené představení v Dejvickém.
SirV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod semsational 14. 8. 2020 13:58

Dnes také telefonát od bankéře z ČSOB. Neprobíhají také čistky jako v Erste Premium? :D
semsational
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 14. 8. 2020 14:30

Hm, zrovna jsem premyslel jestli nevypovim EP a prejdu k CSOB, ale koukam bych si asi nepomohl.
Do Erste me dotahl banker uz 2x, nabizel, ale nic prilis vlezle nenutil, akorat chce abych tam prisel zas a uz me to nebavi ani na to nechci mrhat cas tam chodit.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 14. 8. 2020 16:25

Já tam teď šel taky, protože je tam nový bankéř pro prémiové klienty a všechno v pohodě. Do ničeho mě netlačil, ale já s nima investuju, takže na posouzení nejsem ten ideální. Nicméně zatím tady nepsal nikdo nic ve smyslu, že by se začali chovat jako EP, takže věřím, že jsou dal v pohodě.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 14. 8. 2020 17:26

Vtipný je, že to mám otevřené a spravované přes telefonního bankéře bez navázání na pobočku. Za téhle situace by mě táhli kam? Do nějaké telefonní budky?
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků