Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 28. 8. 2020 11:14

Tam už jim to napsalo lidí... Odpovědi jsou normální okecávání, pro klienty je nový ceník lepší :-).
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 28. 8. 2020 19:07

Majitel ví vždy nejlíp, co je pro klienta nejlepší :!:

Nezapomeňte, kdo odejde z AB, spadne na něj ta velká krabice :mrgreen:
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 8. 2020 09:42

MirekM. píše:
DrumSession píše:Tak třeba upravují vztah ke kliošům jako kdysi mBank...

Jak jsem již psal, pokud v Air pracuje ještě Roman Truhlář, bývalý GŘ mBank, vůbec bych se tomu nedivil.
A nebyla to právě mBank, která začala tvrdit, že napořád (až do konce světa) není v bance napořád?


Truhlář je už v NN Pojišťovně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 8. 2020 16:23

Klasika banka, bankeri smejdi (jaka povaha cloveka tam asi pracuje) neco jako prodejci kastrolu :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 31. 8. 2020 16:54

Ono to asi nie je udržateľné. Pohľadom do Nemecka to môžeš porovnať.
Kellner to uz raz spravil, nabral klientsku zakladnu a predal. Teraz mu to nevyšlo. Tak z toho vytrieska peniaze, ale iným spôsobom.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 31. 8. 2020 17:06

Dnes mi přišla nabídka na 10% zpět z plateb kartou do výše 500.-Kč. No, proč ne? Už se mi na kartu začínalo prášit... ;-)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod L - Core 31. 8. 2020 17:16

Také mi to teď přišlo, kartou jsem naposledy platil v době, kdy jejich konkurenční úrok z vkladu byl podmíněn pěti platbami kartou - a tomu už nějaký ten měsíc (rok?) bude.

Snad to tedy opravdu platí i pro staré, ale neaktivní, klienty. Tady: https://www.airbank.cz/co-vas-nejvic-za ... se-500-kc/ se tom nepíše..
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 31. 8. 2020 17:34

... vzhledem k humornému úvodu "vaše karta si už dlouho nepípla" je nabídka určená právě stávajícím neaktivním klientům.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 31. 8. 2020 19:13

No evidentně to posílají ve vlnách..Minulý měsíc partnerce, dnes mě...Ale super nabídka..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 31. 8. 2020 19:38

Tak mě nic nepřišlo, kartu používám každý měsíc na povinných 5 plateb. Škoda jinak bych těch 5tis protočil přes Revolut.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 31. 8. 2020 19:51

Taky mi to dnes přišlo. Kartu jsem nepoužíval minimálně rok. AirBank se dost změnila a už jede kupování klientů ve velkým a to tomu dříve říkala radikálně ne. Pro mě ale pětikilo do kapsy, takže si nestěžuji. :)

Chápu to dobře, že odměna se nijak aktivovat nemusí? Tedy od zítřka stačí oprášit kartu a začít s ní platit? Aplikaci MyAir nepoužívám. Díky.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 31. 8. 2020 22:04

manželka dostala dnes taky, poslední transakcí byla 5x mikroplatba v prosinci 2019...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 31. 8. 2020 22:08

pro stávající platící klienty je to jen vyslaný vzkaz : přestaň používat Air Bank a dostaneš odměnu :-(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 1. 9. 2020 08:41

Má někdo zkušenost, jestli těch 10 % je ještě nad rámec odměny z odměn? Čili že třeba v Albertu dostanu jak 8 % v rámci odměn, tak 10 % v rámci této akce?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 1. 9. 2020 09:37

dala67 píše:pro stávající platící klienty je to jen vyslaný vzkaz : přestaň používat Air Bank a dostaneš odměnu :-(
Já kartu používal pořád, hlavně kvůli vyššímu úroku. Ale od září ji používat nebudu, protože úroky už za moc nestojí a hlavně protože jsem peníze převedl jinam. Jejich záměr je nejspíš přesvědčit klienty k používání karty, ale viděl bych to na opačný efekt (alespoň u mne určitě).
regin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků