Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 1. 9. 2020 13:44

To já si Airbank nejdřív zřídil jen kvůli spořáku. Pak mě donutili si udělat i kartu a kvůli ní i běžný účet. Nemám ale podobné vynucování rád, takže jsem si každý měsíc udělal obrat 5x1 Kč, aby se vlk nažral, ale do peněženky se karta nikdy nedostala. Teď už jsou karta, spořák i bú jen na 2 věci.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 9. 2020 13:58

U karty bych ty 2 věci věděl, na lajny a jako škrabka na okýnko... ale ten spořák a účet? To už i ČS Standard účet bude lepší, ne? Bankomaty ČS na každým rohu atd.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 9. 2020 14:13

spořák u ČS, dobrý vtip :-D
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 9. 2020 14:16

Nejlepší vtip jsou termínovaný vklady na 0.01% ročně u mBank... to sem teda eště fakt nežral.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 9. 2020 14:19

Jo no spořák u ČS určitě ne... myslel jsem teda ten běžnej účet
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 1. 9. 2020 19:43

Náhodou, já měl u Spořky ještě před týdnem BÚ, kde byl úrok 0,5 %. Sice jen do 50.000 Kč, ale i tak to bylo (na ČS) docela slušný. Pak jsem to kvůli okolnostem převedl na Standard.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 1. 9. 2020 19:54

ROlda78 píše:spořák u ČS, dobrý vtip :-D
Tak když tam máš slušný peníze... Já dnes nouzově vybíral kartou Hello Bank z bankomatu spořky, nějaké pako přede mnou si vybíralo ze svého účtu, nechalo si vytisknout lístek a nechalo ho v bankomatu... Výběr 10 000 Kč a zůstatek 622 732,64 Kč :D .
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 3. 9. 2020 14:50

Od 3. listopadu, kdy Air Bank mění ceník a sloučí tarify do jednoho, budou okamžité platby bez příplatku – tedy zadarmo.
Zdroj: https://www.penize.cz/osobni-ucty/42009 ... m-prijimat
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 3. 9. 2020 15:10

powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 9. 2020 12:03

Tak jsem si chtěl v Air založit to jejich všude propagované penzijko a je to teda docela k ničemu když to ani založit nejde. :hm Hlavně že se prezentují jak jde vše online a nemusíte chodit na pobočku. :-! Já osobně mám pobočku 100km daleko takže si to holt nezaložím. :/
Přílohy
Air.jpg
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 7. 9. 2020 13:43

telefonicky pekne
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 7. 9. 2020 15:58

Pravý Tomáš Marný píše:
ROlda78 píše:spořák u ČS, dobrý vtip :-D
Tak když tam máš slušný peníze... Já dnes nouzově vybíral kartou Hello Bank z bankomatu spořky, nějaké pako přede mnou si vybíralo ze svého účtu, nechalo si vytisknout lístek a nechalo ho v bankomatu... Výběr 10 000 Kč a zůstatek 622 732,64 Kč :D .


Je-li to jelito, pak zbytečně zvyšuje riziko, že o ně přijde ;-)
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kajer 7. 9. 2020 16:27

peter23p píše:Tak jsem si chtěl v Air založit to jejich všude propagované penzijko a je to teda docela k ničemu když to ani založit nejde. :hm Hlavně že se prezentují jak jde vše online a nemusíte chodit na pobočku. :-! Já osobně mám pobočku 100km daleko takže si to holt nezaložím. :/


A byls nekdy v minulosti na "pobocce" ? ja pred x lety ano, kdyz mne chteli ted uz nevim za co dat destnik a jeste neco uz ani nevim co. A ted kdyz tam je napsano "chceme vas aspon jednou videt" bych tim argumentoval.
Mne to pustilo az tak daleko, ze jsem se bal dalsi potvrzovaci krok odkliknou abych to fakt nezalozil.
A cele sem to takto zrusil....
Přílohy
penz.png
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 9. 2020 17:05

Ne nikdy nebyl, jsou přece 100% on-line a na pobočku se musí chodit jen v konkurenčních bankách. Ale už to asi neplatí :roll:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 9. 2020 16:33

Pokus o zrušení spořicího účtu u Raiffeisen:

mrzí nás to, ale jednu z Vašich žádostí o změnu platebního účtu nemůžeme dokončit. Raiffeisenbank převedení účtu číslo xxxxxxx/5500 zamítla ve všech bodech.

Na následujících řádcích Vám povíme, co se s tím dá dělat.

Po zamítnutí Vaší žádosti jsme se pokoušeli vše prověřit a jako důvod zamítnutí nám uvedli to, že se nejedná o platební účet.


Škoda, spořicí účet u Unicredit zrušil přesně takhle šel...
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků