Jaký byl váš nejvýhodnější nákup?

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod teplice 28. 9. 2020 17:42

Aktualne jsem vybiral spotrebice do kuchyne a diky kombinaci, kterou jsem vymyslel, jsem dosahl zajimave slevy a tak mne napadlo se zeptat mistnich odborniku na nasledujici dotaz: jaky byl vas nejvyhodnejsi nakup? Myslim to tak, ze se vam za konkretni vec povedlo usetrit, at samotnou akci nebo vyjednavanim s prodejcem.
:-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 17:49

Sleva 20 ℅ na novém autě. Ale musely se objet 4 autosalóny a kontaktovat přes internet další 3, a ještě to auto poprvé registrovat na příbuzného s prúkazem ZTP/P.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 28. 9. 2020 18:07

Záleží na jakém autě. Sleva 20 % může být fakt velká, nebo taky celkem běžná. Třeba na fabii good, na lexusu nic moc :).
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 18:22

20 % bylo na Yeti z ceníkových 390 000 Kč na 312 000 Kč.

A k tomu na Fabii slevu 18 %, objednány byly tedy 2 auta. Na tu Fábii pak ještě příspěvek 130 000 Kč od státu pro ZTP/P a vrácení DPH od FÚ, takže vyšla jen na cca 36 000 Kč.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 28. 9. 2020 18:45

Před 2 lety na Black friday IPhone 6S za 1790 Kč (reálná 80% sleva).
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 28. 9. 2020 18:46

Takže podvod - fiktivní registrace na příbuzného?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 28. 9. 2020 18:56

Dealer řekl, že druhý den se to může přeregistrovat. Jim stačí pouze první registrace, tak jakýpak podvod? Podmínky smlouvy byly splněny.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 28. 9. 2020 21:16

A o zneužití práva jsi už slyšel? :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 28. 9. 2020 21:34

antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod suram 29. 9. 2020 04:02

Vrácení DPH bylo pouze na jedno auto, to na které byl čerpán státní příspěvek, vše v souladu se zákonem.
Co se týče slevy z ceníkových cen, šlo u obou aut o smluvní vztah, žádné právo nemohlo bÿt zneužito.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 29. 9. 2020 11:16

Edit, už nic.
Píšu z aplikace a ta neumí smazat příspěvek.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod UEENU27 12. 1. 2021 15:48

Mně se jednou podařilo v sekáči najít kabát hugo boss za velmi směšné peníze. Už si nepamatuje kolik přesně, ale bylo to fakt málo
UEENU27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 1. 2021 15:54

Musim zavzpominat... tou dobou jsem chtel sluchatka v hodnote 4000czk.
Nasel jsem eshop, kde byla podezrela cena jen asi 1350czk za stejny typ, usoudil jsem ze to muze byt chyba nebot se prodaval velmi podobny model, ktery tak podobne skutecne stal :)
Naklikal jsem je pote v normalnim store coz bylo tu dobu Audiotek Music Centre (sliboval tu dobu ze snizi cenu dle konkurence - proste staci odkaz a napsat cenu).

Prisel sam majitel prodejny, snizil me cenu az nekde na 1300czk a rikal ze nechape z ceho konkurencni prodejna zije? Kdyz videl prej nakupku, ze se mu protocili panenky, ale jelikoz je seriozni, tak mi predava sluchatka k vanocum :D

Po vanocich mi volola ta pochybna prodejna, kde jsem take umyslne naklikal sluchatka za tu podivnou cenu a omluvila se, ze prevzali eshop, ale ze za takovou cenu je to nerealne :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pamela1 13. 1. 2021 17:09

Pilulka měla kupón na 50%, který unikl na veřejnost. Povedlo se mi nakoupit za polovinu, než ho stihli stáhnout.
Pamela1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod teplice 23. 6. 2021 15:42

Někdo další? Ať to trochu oživíme.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků