Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bigzachod 24. 10. 2020 19:02

ano, protože UCB má standardně blokovány respektive nastaven limit na 0Kč pro nezabezpečené non 3D internetové platby, proto tě to pustí udělat platbu jen u platebních bran s 3D security (sms kód), stačí si ten limit navýšit, jenže to jde jenom na pobočce a za změnu limitu si účtují 100Kč, protože to jejich blbé internetové bankovnictví to neumí
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antonioseruty 26. 10. 2020 13:22

Také jsem na to před pár dny narazil, tak jsem je pojebal po telefonu a že tedy umožní. Tak to tam ta chytrá pani zapnula a já jako debil to zkusil znovu a zase nic. Tak jsem už poněkud našvaný volal zpět s tím co to tam mají za bordel. A pán co si mě vzal to v klidu prošel a povídá, že paní zapomněla spárovat s telefonem, takže se autentizace zasekla a nic neproběhlo. Opravil to a už to šlape normálně. Nicméně UCB to je tedy ústav... :grr:.... takže to jde zdarma a po telefonu
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XRPD 26. 10. 2020 13:39

ušetřete ALBERT : "Navštivte naše supermarkety a hypermarkety kdekoliv v České republice, zaplaťte za zboží kartou a získejte slevu 5 % při nákupu nad 300 Kč. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 500 Kč. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na všechny útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky. Slevu nelze uplatnit na čerpacích stanicích Albert. Nabídka neplatí pro transakce obsahující výběr hotovosti. ".. cash back neprošel :'(
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonioseruty 26. 10. 2020 13:45

Mě to minulý týden šlo.
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 10. 2020 20:36

bigzachod píše:ano, protože UCB má standardně blokovány respektive nastaven limit na 0Kč pro nezabezpečené non 3D internetové platby, proto tě to pustí udělat platbu jen u platebních bran s 3D security (sms kód), stačí si ten limit navýšit, jenže to jde jenom na pobočce a za změnu limitu si účtují 100Kč, protože to jejich blbé internetové bankovnictví to neumí


Ano, toto už jsem si nechal nastavit, hned po první nepovedené platbě a pak mi ta platba prošla, ale co se týče twista, tak mi třeba projdou tři platby z pěti. Navíc podle mě mají i limit plateb za sebou. Výběr z bankomatu přes curve s navázanou unicredit debetkou nejde vůbec...Jako nebýt bonusů z plateb a bonusů za založení konta, tak samozřejmě tuto banku nemám, což asi každý tady...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod meme1255 7. 11. 2020 01:33

„Hrozí“, že by UCB začala podporovat okamžité platby někdy brzy?
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 7. 11. 2020 03:05

Ano
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 11. 2020 09:38

Již asi za týden dám tomuto Ústavu papá přes BM AB. Provedl jsem ještě rychle protočení a platbu a kartovou transakci. Poté nakonec odeslal zbylé prostředky na jiný účet , tak aby na UCB bylo 0Kč a nemohly mě naúčtovat poplateček na rozloučenou za převod zůstatku BM.
Tak jen doufám, že po mě Ústav nebude vymáhat jiný poplateček. :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Delitzsch 7. 11. 2020 10:30

Nebudou vymáhat nic, účet prostě nezruší.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 11. 2020 10:31

:D Nebudou vymáhat nic, protože na nic dalšího nemají nárok.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 11. 2020 16:33

UniCredit Bank: Za doporučení bonus 500 Kč
Reklamní akce od UniCredit bank je spojena se získáváním nových klientů na doporučení. Jste-li klientem, dostanete odměnu 500 Kč za doporučení banky další osobě. Pro připsání odměny musí dojít k úspěšnému založení nového účtu a při jeho zakládání k uvedení vašeho telefonního čísla. Počet doporučení není nijak omezen, od banky tak lze získat bonus v řádech tisíců korun. Akce trvá do 31. prosince 2020.

Se založením U konta získá klient vedení účtu zdarma včetně výběrů ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí. Po dobu jednoho roku se na účet připisuje 1 % z každé provedené platby.
=====
kdyby chtěl někdo tuto parodii na banku "doporučit" - tak pište
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 11. 2020 21:09

jake je omezeni pro byvale klienty?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 11. 2020 21:24

Nový klient – klient, který neměl v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah, nebo bývalý klient, který v uplynulých 36 kalendářních měsících nebyl majitelem žádného platebního účtu u UniCredit Bank, viz https://www.unicreditbank.cz/content/da ... ky_V05.pdf
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panchy 13. 11. 2020 09:53

ROlda78 píše:kdyby chtěl někdo tuto parodii na banku "doporučit" - tak pište

jj taky trpím jejich kvalitou, ale držím se jen kvůli M&M Gold
chtěl jsem dnes udělat změnu trvalého příkazu v IB - nejde! ta funkce tam sice je, ale nefunguje, protože políčko příjemce musí být vyplněno, ovšem formulář na změnu vás tam nepustí, takže se nedostanete dál, help linka mi řekne, že o tom vědí tak ať si příkaz zruším a udělám nový :grr: to, že se tam motají anglické texty (také ve formuláři pro zrušení trvalého příkazu) je vizitka nekvalitní práce jejich IT (a dodavatele), proč to proboha aspoň nereklamují ...
Přílohy
UCB.jpg
Panchy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Matlal 16. 11. 2020 09:23

Matlal
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků