Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 12. 2020 22:27

Tak článků v angličtině je po netu mnoho, zde jeden čerstvý od nás:
https://www.letemsvetemapplem.eu/2020/12/07/ios-14-2-vyrazne-zhorsuje-vydrz-nekterych-iphonu/
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 12. 2020 23:28

Tak tohle se vyrojí u každé druhé verze a přesto jsem nikdy ještě problém neměl. Ale asi se stát může, no.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 12. 2020 01:09

aktualizoval jsem b.bec na poslední verzi apky a koukám že u všech 3 plateb, kde jsem udělal neúspěšný pokus o gbit na Twisto, je teď Declined, přitom platby původně normálně proběhly. Takže ten následný pokus o gbit a update v tom udělal pěkný bordel.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 8. 12. 2020 07:53

Nejsi sám.
Já jsem se pokoušel v sobotu zaplatit v kamenném obchodě s podkladovou Twisto (mám tarif Online a virtuální kartu) - to neprošlo. Po změně na jinou kartu normálně proběhlo a na podkladové je zaúčtováno. Ale Curve píše Declined i u té druhé platby (která normálně proběhla).
Mají v tom bordel.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 8. 12. 2020 11:10

wit.cz píše:Jenže original purchase ukazuje také v tom příkladu zelených +2000...

Jo a koukám, že partially refunded transaction nemůže být GBITovana na jinou kartu, taky dobrý
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 8. 12. 2020 11:20

Kittyhawk píše:Nejsi sám.
Já jsem se pokoušel v sobotu zaplatit v kamenném obchodě s podkladovou Twisto (mám tarif Online a virtuální kartu) - to neprošlo. Po změně na jinou kartu normálně proběhlo a na podkladové je zaúčtováno. Ale Curve píše Declined i u té druhé platby (která normálně proběhla).
Mají v tom bordel.

to ale není problém Curve ale Twista, které to nově blokuje, tarif Online takto už nefunguje, uváděl jsem to o pár stránek dříve
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 8. 12. 2020 12:14

O Twistu vím - psal jsem, že i ta druhá platba o 1 min později na jiné podkladové kartě je označena jako Declined, přitom normálně prošla a je zaúčtovaná!
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 12. 2020 16:01

Co se divíte, v Curve stále tak laborují s tou appkou, že je to horší a horší. Mně zase v seznamu plateb pod určitou kartou to ukazuje některé platby dvakrát, ani refresh nepomohl, až s dalším zaplacením s Curve se ta historie "opravila" tak, že ta předchozí sice ok, ale 2x to zase ukazuje tu poslední platbu :D. Hlavně že na podkladu je vše ok - fakt nevím proč v Curve mají pocit, že čím více updatů a změn, tím lépe, zde to evidentně neplatí.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 8. 12. 2020 16:52

Platba declined -> strzeno z podkladovky se mi take minuly tyden stalo, support odpovedel, ze se jim to ted deje a ze to vraceji ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 8. 12. 2020 18:34

minarjo píše:fakt nevím proč v Curve mají pocit, že čím více updatů a změn, tím lépe

To je přece definice fintechu :-)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 12. 2020 19:14

treborit píše:Platba declined -> strzeno z podkladovky se mi take minuly tyden stalo, support odpovedel, ze se jim to ted deje a ze to vraceji ..

stalo se mi to v sobotu a support zatím bez odezvy, ale možná asi lepší, že to je "globální" problém a né jen můj unikát
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 8. 12. 2020 19:42

Se supportem valcim v nekolika app :) ale Curve ma jednu z nejlepsich podpor, odpovidaji , resil jsem s nimi uz mozna 10 veci , dohledali mi i castecnou vratku v cizi mene pred vice nez rokem a vratili s omluvou a 5 E do curve cash ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 8. 12. 2020 22:52

Jo, většinou reagovali rychle, ale v poslední dobou mají prý dlouhou / někdy žádnou odezvu. Mně také od soboty zatím bez reakce.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 9. 12. 2020 05:16

Ono asi jak které oddělení, na dotaz týkajíci se nepřipsaných refundovaných plateb reagovali do dvou dnů, na dotaz týkající se zamítnutých transakcí na Crypto.com reagovali až cca po týdnu.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hgfdsa 9. 12. 2020 11:58

Jak reaguje Curve na překročení limitu pro bezplatnou směnu měny, když ten limit překročím určitou platbou? Nechá ji celou bez přirážky, nebo na celou aplikuje přirážku, nebo jí jakoby rozdělí na část bez přirážky a část s přirážkou?
hgfdsa
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků