Skip Pay

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 10:17

A já to klidně vyzkouším :-)
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod esquire 8. 1. 2021 21:58

No ti koumaci stale neopravili ty nerozpoznane platby ve vysi 0,01 Kc. Na omluvy maji asi automat. Stydel bych se takove sluzby nabizet. Holt garazovka...
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 1. 2021 12:22

Do jakých úvěrových registrů mallpay nahlíží?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 1. 2021 12:25

Já už to s nima skončil, dokonce mi poslali potvrzení o bezdlužnosti. 8-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 1. 2021 12:27

Mně napsali, že mám negativní záznam v registrech, ale nenapsali kde. BRKI, NRKI, SOLUS, ...?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 1. 2021 12:30

Jako při žádosti o kartu? Na tyhle sdělení nelze vůbec brát zřetel, viz moje předchozí komentáře v tomhle tématu.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 11. 1. 2021 12:37

Několik měsíců vědí, že jejich systém generuje nesmyslné zprávy (neexistující negativní záznam v registrech) a nejsou schopni to spravit. Navíc jejich bombardování s výzvou “dokončení registrace” nepřestává. Neschopnost, neprofesionalita, neserióznost. Za mě nejhorší finanční instituce v ČR.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 1. 2021 14:47

Lol Phirae píše:Jako při žádosti o kartu? Na tyhle sdělení nelze vůbec brát zřetel, viz moje předchozí komentáře v tomhle tématu.

Ne, byla to žadost o ten účet zdarma bez karty. Zamítli žadost s tím, že mám někde negativní záznam, ale nenapsali kde konkrétně. Jen tam byl odkaz na kolikmam.cz, ať si to zjistím, nechám opravit a zažádám pak znovu, což je asi taková skrytá reklama na ten portál. Proto by mně zajímalo, které úvěrové registry vůbec dotazují?
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 1. 2021 19:52

Odpověděl sis sám: portál kolikmam.cz provozuje CRIF, provozovatel hlavního bankovního a nebankovního registru BRKI/NRKI. Jednou za 1-2 roky si u nich nechám dělat výpisy z registrů, ale ne placené přes ten web, ale zdarma dle GDPR. Další známý registr Solus je bokem mimo tento systém (jiný provozovatel), i tam lze nicméně jednou ročně o bezplatný GDPR výpis požádat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 11. 1. 2021 21:23

hgfdsa píše:
Lol Phirae píše:Jako při žádosti o kartu? Na tyhle sdělení nelze vůbec brát zřetel, viz moje předchozí komentáře v tomhle tématu.

Ne, byla to žadost o ten účet zdarma bez karty.


Asi už přestávám ten jejich garážový byznys zcela chápat. Účet zdarma (do 5K) při založení nevyžadoval žádné lustrovatelné údaje, které by bylo možno dotazovat v registrech, vyjma emailu a tel. čísla, které "lustrovali" přes TelcoScore.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 1. 2021 22:34

Omyl, i mně asi před rokem (když ještě kartu nevydávali) nešel Mall pay účet pro placení v eshopech skupiny Mall group (podobně jako Twisto když začínalo) zřídit, prostě nešlo založit a zaplatit. Oni že prostě z interních důvodů to neprošlo, že nemohou říct proč a bla bla. Takže už u základního účtu tehdy nějakou vlastní interní lustraci dělat museli.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 11. 1. 2021 23:09

Mně neprošel účet s kartou, ale základní dali. Nejprve asi na 3 tisíce a postupně jsem se kvalifikoval na 5. Komedie.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 12. 1. 2021 00:47

Nemyslel jsem ten účet zdarma do 5000,, kde chtějí jen telefon a email, ale ucet zdarma bez karty až do 50000, kde už ověřují totožnost osoby. Ten mi neprošel, zamítnuto pro negativní záznam v registrech. Pak mají ještě dva placené tarify s kartou, ty také nemyslím.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 12. 1. 2021 07:56

minarjo píše:Odpověděl sis sám: portál kolikmam.cz provozuje CRIF, provozovatel hlavního bankovního a nebankovního registru BRKI/NRKI. Jednou za 1-2 roky si u nich nechám dělat výpisy z registrů, ale ne placené přes ten web, ale zdarma dle GDPR. Další známý registr Solus je bokem mimo tento systém (jiný provozovatel), i tam lze nicméně jednou ročně o bezplatný GDPR výpis požádat.

A necháváš si to zasílat do datové schránky nebo poštou? Je to poštou zdarma?
Moc se mi nechce mi to chodit osobně vyzvedávat někam na Prahu 4.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 1. 2021 11:20

BRKI/NRKI: Poprvé jsem byl osobně podat žádost na Praze 4 u metra Vyšehrad, to je pak zdarma, když se výsledek nechá poslat do e-mailu (mají tam na to takový PC terminál, kde si člověk žádost sám výplní a u pracovnice pak jen ukáže občanku). Podruhé letos na jaře jsem využil nouzový stav (bezplatné zprávy datovou schránkou i nestátním institucím) a požádal jsem skrz ní. Sice než to vyřídili (cca 14 dní až 3 týdny) tak nouzový stav skončil a příchozí datovou zprávu mi proto naúčtovali (přišla emailem faktura tuším na 15 Kč :D), ale to je ještě ok.
SOLUS: Tam lze žádat přes jejich web a posílají to emailem, celé zdarma.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků