korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 14:06

Chci si v tomto net obchodě objednat myčku nádobí.. je tento obchod záruka kvality? Má totiž ceny myček řádově i o 1500,- levnější než jinde.. Vím, že fungují dlouho, ale byl bych rád, kdyby fungovali dlouho i nadále a náhodou nevyprodávají ještě než skončí
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 2. 2012 14:11

dr._lukas: a opravdu si myslis, ze kdyz by nekdo mel tyhle informace, tak je zrovna verejne napise?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 14:22

Tak já osobně bych napsal na net, kdybych veděl, že je nějaký obchod na pokraji krachu :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2012 14:25

Nikdy jsem u nich nenakupoval, ale vím, že jsou na trhu už dlouho. Zkoušel si srovnat i s Kasa.cz, Obchodni-dum.cz a Alza.cz?
Taky mrkni na akcniceny.cz, občas se tam dají odchytnout zajímavé akce.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymouss 12. 2. 2012 14:44

Když už chceš kupovat nejlevněji, tak si nejdříve vyber konkrétní výrobek a pak ho zadej do srovnanicen.cz nebo heureka.cz.
anonymouss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 14:52

Přesně tak to dělám.. Nejčastěji srovnávám na heurece.. Kasa, obchodní-dům i alza mají vybrané výrobky daleko drahší
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 2. 2012 14:56

Korunka je tu hodně dlouho a je to dost velký obchod, někdy má i dost slušné ceny. U bílého zboží si dej pozor na šedý dovoz z Polska, pokud si zabuduješ do kuchyně myčku a začne ti třeba téct, tak vážně nepotěší, až ti to servisák odmítne spravit a tobě nezbude než to zase vymontovat a dovézt do eShopu k reklamaci.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 14:57

tak například tento typ: Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH

Korunka: 9 129,-
Kasa: 11 231,-
Alza: 9 949,-
Mall: 9 940,-
Obchodní-dům: 11 231,-
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 14:59

dr._lukas: Sím Tě, proč tady řešíš drobný? Copak jsi nějaká ubrečená důchodkyně?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 15:00

vidím, že má v hlavě ******no :-D Již to vypovídá o tvém zaměstnání, to dělá kdejaký trotl :-D Každopádně pleteš jabka s hruškama :-D
Naposledy upravil dr._lukas dne 12. 2. 2012 15:03, celkově upraveno 1
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 15:01

od dr._lukas 12. 2. 2012 15:00

vyser si oko krávo


Prosím?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 15:04

no slyšíš dobře :-) běž nahánět ovečky na nějaké pojistky a pokud k obchodu korunka.cz nic nemáš, dej si kávu a pusť nedělní pohádku :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 15:04

dr._lukas píše:vidím, že má v hlavě ******no :-D Již to vypovídá o tvém zaměstnání, to dělá kdejaký trotl :-D Každopádně pleteš jabka s hruškama :-D

Myslíš, že není vidět, že jsi předchozí příspěvek upravil? Myslím, že to vypovídá hlávně hodně o tobě, hrdino.......

-- 12. 2. 2012 15:05 --

dr._lukas píše:no slyšíš dobře :-) běž nahánět ovečky na nějaké pojistky a pokud k obchodu korunka.cz nic nemáš, dej si kávu a pusť nedělní pohádku :-)

Ty jsi opravdu zamindrákovaný ubožák
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2012 15:06

Ano je vidět, že jsem poslední příspěvek upravil :-D A co jako? Mám jít hodit stojku na mráz? :-D Pouze jsem chtěl být na tebe hodnější :-) Ale to první každopádně platí

-- 12. 2. 2012 15:09 --

A pokud si uděláme rekapitulaci, tak kdo začal být vulgární vůči druhému jsi byla ty.. v jiném vlákně..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 12. 2. 2012 15:09

dr._lukas píše:Ano je vidět, že jsem poslední příspěvek upravil :-D A co jako? Mám jít hodit stojku na mráz? :-D Pouze jsem chtěl být na tebe hodnější :-) Ale to první každopádně platí


Asi by ti trochu mrazu neuškodilo, to je fakt............. ale přemýšlím, jestli jsi ho na sebe nepustil už víc, než tvůj mozek snesl...
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků