korunka.cz

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 2. 2012 16:15

Tak obchod korunka.cz nebrat..při objednání myčky na mě vyskočil jedinný dovozce za 349,- .. to je, jak kdyby zboží jelo z Polska a ne z Prahy :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2012 16:19

350 za myčku? To mě nepřijde moc. Znáš službu, která ji přepraví levněji? (Teď nemyslím obchod, který to má v ceně zboží, ale když si objednáš přepravu myčky někam po ČR).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 2. 2012 16:31

Když jsem objednával Geberit ze Sika.. taky těžké zboží, poslali ho za 120,- KČ.. Poštovné za 350,- opravdu nehodlám akceptovat :-)

-- 22. 2. 2012 16:54 --

tady je zpráva z korunky :-) Víc než vtipné..cena je ještě vyšší za dopravu a karty neberou jako u nás v jednotě na náměstí :-D

"dopravu většího zboží nám zajišťují přepravci TopTrans nebo Gebruder Weiss, cena dopravy je 399,- Kč včetně DPH. Pro PPL už je níže uvedené zboží příliš objemné. Platba řidiči kartou bohužel není možná."
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 2. 2012 17:15

Si pro to dojeď, ne? Nafta a benzín sice nejsou za hubičku, ale když pojedeš se žebřiňákem se sousedovo kravkou, tak to budeš mít skoro zadarmo.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 2. 2012 18:02

Jsem velice rád, že sis mě opět odblokoval, abys mohl číst mé kecy :-) Pouze mám obavy, že před obchodem Korunka.cz krávu neustavým a měl bych strach o její život.. viz. nejvíce stěžovatelů právě na parkovací místa před obchodem, zvláště při nákladu objemného zboží :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 2. 2012 18:26

Tak se potom pochlub, kde si ten kup stoleti realizoval a o kolik byli drazsi nez korunka.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 2. 2012 18:52

Samozřejmě, až zakoupím napíšu ;-) Každopádně udávat cenu, vesele se držet na předních místech na heureka.cz a ve výsledku být levnější o nějaké kilo dvě než kamenný obchod mě případá jako špatná reklama.

Pokud srovnám tyto myčky:
BOSCH SMS 54M02: eproton - 9 924,- - nejlevnější na heureka.cz a vyzvednu zdarma na pobočce v Opavě

Siemens SN 25M237 EU: datart - 9 439,- - levnější než na korunce o 30,- a dále ušetřím na nákladech za dopravu, vyzvednutí na pobočce v Ostravě mě vyjde tam i zpět na 150,-

Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH: korunka.cz - 9 129,- vychází i s poštovným 400,- levněji než s osobním odběrem, ale odmítám za přepravu platit tolik peněz

Electrolux ESF 66070 WR: okay - 8 890,- - bohužel jsem promarnil objednání o víkendu, v pondělí již nebyla skladem, za cenu 10 122,- v eprotonu je pro mě cena neakceptovatelná

Bosch SMS 60M18 EU: datart - 10 949,- je cenově výhodnější než nákup přes korunku, kde je cena sice 10 749,- + poštovné 400,-

Siemens SN 25M883 EU: opět cenově vychází levněji při zakoupení a osobním odběru v datartu než při objednání u korunky, kde je cena o 20,- levnější

Dále si mohu připočítat možnost platit KK, kde dostanu do částky 5.000,- zpět 500 KČ + 1% ze zbytku.. Sečteno a podtrženo, i když vychází někdy korunka lépe, cenu zabíjí poštovné 400 KČ a nemožnost platit platební kartou!
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 2. 2012 19:11

dr._lukas: proc spatna reklama? Ty sis to snad za ty penize tam nemohl osobne vyzvednout?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 2. 2012 19:36

Nebo by mohl nádobí mejt ručně, jednak by se mu nezkrátily žíly a druhak by to měl skoro zadarmo...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 2. 2012 20:10

S474N: osobní odběr lze provést pouze v Praze.. jelikož je to 350 km, tak je to nereálné.. a myslím si, že na heurece srovnává celá republika ne jen Praha
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 2. 2012 20:22

dr._lukas: no vidis to, ale cenu teda maji nejlevnejsi. To, ze jsi 350km je tvuj problem a akorat tu ze sebe delas blbce, ze nekoho ocernujes. Tak si udelej tabulku, u vsech si jeste pridej sloupec postovne a potom si to vyhodnot. Nebo napis do Heureky, at si tam clovek muze pridat i lokalitu a ono to samo pocita postovne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 2. 2012 20:29

Lepší Elektroluxy taky mají šuplík na příbory, tedy jestli platí elektrolux=aeg.


Chytré mikrovlnky má Whirlpool výborné, u obyčejných nemá smysl platit za značku.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 2. 2012 01:04

S474N: ale já je očerňuji pravdivě.. najeď si na tento odkaz http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... n-25m237eu, jedna z myček.. pod cenou najeď na cenu dopravy, kde ti vyskočí pošta,ppl a další a tím pádem rozumně usoudíš, že si můžeš vybrat dopravce.. Při objednávce a kolonce doručení ovšem narazíš na jedinného dopravce, který za doručení požaduje cenu 400,-... kdyby tato cena byla uvedená již u ceny myčky neřeknu ani půl slova

-- 23. 2. 2012 01:06 --

kejki3 píše:Lepší Elektroluxy taky mají šuplík na příbory, tedy jestli platí elektrolux=aeg


Nemají :-) Alespoň ne řady real life.. u koho jsem viděl šuplík na příbory je zmiňovaná Whirpoolka, poté Siemens, nejdrahší řady Bosh a třeba LG..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 23. 2. 2012 08:40

dr._lukas: tak jsem se podival a je to logicke, proste maji jednu "univerzalni" stranku s dopravou. Ano, v tomto pripade si to hodne zjednodusili. Na stranu druhou, kazdy rozumny clovek muze tezko ocekavat, ze CPost prepravi mycku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 2. 2012 09:02

By mne zajímalo, jaká by podle něj byla přiměřená cena dopravy takovýho krámu z Prahy do Ostravy... BTW kolik stojí jízdenka vlakem?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků