Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dede 11. 7. 2012 16:34

S474N:
Myslíš to první chválení?
Já to bral podle reakcí v diskuzi. To tu je snad jenom jeden, co mu už napoprvé řekli, že to nemá jistý.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 11. 7. 2012 16:54

Ano, presne tu prvni zpravu SMSkou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 7. 2012 06:12

vpe píše:1/12 * 0,299 * 1500 = 38 Kc


Mohu poprosit, jak jsi přišel na to číslo 0,299, když je úrok 29,99% p.a.? Výsledná částka je předpokládám za měsíc ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 7. 2012 10:45

protože to dělí 12 (resp násobí 1/12) doktore... matematika tě hodně minula, co?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 12. 7. 2012 13:54

Tak mě Citibank s kreditkou poslali do ...... No nic, tím pro mě Citi přestala existovat. :-)
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jannk 12. 7. 2012 14:07

Fakt bych nekdy chtel videt podle ceho to rozhoduji - videl jsem odmitnutou kreditku u clovek s cistym prijmem pres 50k/mesic, vlastnim bydlenim bez hypoteky nebo jinych dluhu ... mozna kvuli manzelce? :-)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 7. 2012 15:15

mikicz píše:protože to dělí 12 (resp násobí 1/12) doktore... matematika tě hodně minula, co?


na zdravce moc matematiky nemáš :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 12. 7. 2012 21:09

jannk> to se resilo v tomto vlakne vyse. Ja mam teorii, ze oni jednoduse NECHTEJI klienty, kteri pokazde splati v bezurocnem obdobi. Jelikoz vraceji 2 %, coz je temer jiste vice nez prumerne vyinkasuji z transakci, tak to myslim dava smysl.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 12. 7. 2012 21:32

hm - v tom pripade je dost pravdepodobne, ze me taky odmitnou ... (coz pochopitelne preziju :-) )
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 12. 7. 2012 21:36

miho: to si nemyslim, jak jsem psal vyse, jednomu znamemu to neschvalili, kdyz priznal bydleni sam v najmu. Kdyz to vyplnil pote podruhe a napsal, ze bydli na trvale adrese (u rodicu), tak to proslo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dede 12. 7. 2012 21:51

S474N:
Jenže tam šlo podle mě o životní náklady. Když měl ve výdajích nájem, tak mu nevycházela bonita.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 12. 7. 2012 23:21

Ani já si nemyslím, že Citi nechce klienty, kteří pokaždé splatí v bezúročku. Sám jsem takovým klientem a kartu jsem bez problému dostal.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 13. 7. 2012 13:29

Souhlasil bych s miho.
Kdysi jsem Citi kreditku dostal - dokonce dvě - a vždy splácel.
Potom jsem ji zrušil a teď jsem požádal - lépe řečeno byl telefonicky vyzván, abych zažádal - a nakonec jsem ji nedostal - bonita každopádně stoupla.
2% je mi líto, ale co už mám jiné.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 13. 7. 2012 14:09

U Citi je potřeba počítat s tím, že se chová naprosto nevypočítavě. Nejdřív vám agresivně cpou kreditku, kterou vám nedají, pak se snaží donutit vás zvýšit limit až do oblak a je problém to zastavit, když zase potřebujete vzápětí zvýšit limit (i pod ten nabízený), tak si zase vymýšlejí nesmyslné papíry, atd. Prostě podle zkušeností když něco nabídnout, je potřeba to zvážit, většinu odmítnout a zbytek vzít, a hlavně nepočítat s tím, že když bude něco potřebovat, že se s ním budou bavit (i když včas platí, používá to, je bonitní...) - a nedej bože že udělají, co potřebuje.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 13. 7. 2012 14:49

Wpf? Já teda se Citi problémy nějak nemám. A to jsem si občas dost vymýšlel. Takže spíš měl prostě někdo pech.
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků