Unibon měl až 6% zhodnocení

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 7. 2012 17:26

a je člen ta, nebo ses dal na kluky? :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 7. 2012 18:16

Bohužel ten. Pro ženské jsem stále neviditelný (v tom lepším případě, v tom horším mě nesnášejí)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 23. 7. 2012 18:50

Hezký článek s audio reportážemi na Radiožurnálu:

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaciekon ... va/1088972
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalamancharo 23. 7. 2012 20:22

Na internetu píšou, že žadatele o vyplacení peněz z Unibonu v GE masírují nabídkou účtu na 6 měsíců zdarma. Také to na vás zkoušeli? :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod 4honza 23. 7. 2012 21:18

U GE by spíš bylo překvapení, kdyby žádná masírka nebyla. Spoření má GE už dávno za zenitem, mohli by jim strčit alespoň Genius Gratis.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 7. 2012 05:43

kalamancharo píše:Na internetu píšou, že žadatele o vyplacení peněz z Unibonu v GE masírují nabídkou účtu na 6 měsíců zdarma. Také to na vás zkoušeli? :)

Ja jsem si to nechal prevadet na GE Gratis, takze se slecna ani nepokousela
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gandalf007 24. 7. 2012 08:59

U mne spokojenost s přístupem GEMB. Na pobočku jsem dorazil pár minut před sjednaným termínem a po cca 4 minutách (se vskutku nádhernou bankéřkou) jsem spokojeně odcházel. Ale předobjednání mohu jen doporučit, protože lidé, které tam čekali před mým příchodem, tam čekali i nadále a mezitím tam odbavili minimálně dva objednané klienty.
O produktech GEMB nepadlo ani slovo, ale možná si mne paní pamatovala, když jsem u její kolegyně před pár měsíci rušil MC Plus.
Jen jsem se zapomněl zeptat, kdy mohu očekávat částku na mnou zadaném účtu (mBank). Ptal se někdo nebo lze počítat s klasickým D+1?
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbrother 24. 7. 2012 09:05

Taky potvrzuju při objednání předem bezproblémové vyřízení během pěti minut. Jinak v Hybernské dnes ráno čekalo asi 7 družstevníků...

Peníze by na účtu v jiné bance měly být zítra.
bbrother
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miho 24. 7. 2012 11:11

Opet zprostredkovane info: podepsano vcera mirne po 12:00, penize v teto chvili v AirBank jsou na ucte.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 7. 2012 07:00

PatrikChrz píše:
kalamancharo píše:Na internetu píšou, že žadatele o vyplacení peněz z Unibonu v GE masírují nabídkou účtu na 6 měsíců zdarma. Také to na vás zkoušeli? :)

Ja jsem si to nechal prevadet na GE Gratis, takze se slecna ani nepokousela

Tak nabidka na GE Active me nakonec prisla postou (vcera jsem objevil ve schrance) , spolu s lakanim na konzervativni fond s vynosem -tusim- 2,63 %.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 25. 7. 2012 07:17

Pro své úspory si přišlo během prvního dne více jak 500 klientů:

http://www.rozhlas.cz/ostrava/aktualne/ ... i--1089568

Pouze 14 lidí dalo do záložny více než bylo nakonec pojištěno, největší střelec dal cca 3 miliony. To je slušnej provar.
Také jsem měl relativně štěstí, že můj vklad nekončil v onom krizovém období přelomu dubna/května. Takhle jsem zkasíroval úroky až do konce června a 23.7. jsem měl vklad vyplacen. Komu ale skončil TV v květnu, tak měl smůlu a musel počkat na ukončení 2 měsíční výpovědní lhůty o vedení běžného účtu. Z článku je ale patrné, že některým záložna nevyplatila peníze ani v dubnu, i když v té době měla ještě řádně fungovat a vyplácet.
Naposledy upravil filip893 dne 25. 7. 2012 08:13, celkově upraveno 1
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melolontha 25. 7. 2012 08:07

Také jsem měl relativně štěstí, že můj vklad nekončili v onom krizovém období přelomu dubna/května.


ano, teoreticky to vypadalo hezky, výplata vkladů do 20 dnů, a FPV tu teorii opravdu uvedl do praxe bez chybičky. Že peníze může čtrvt roku před rozhodným dnem zadržovat likvidátor, s tím jaksi nikdo nepočítal....
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 7. 2012 08:31

Na druhou stranu diky za ten 1/4 rok. Pri 6 % p.a. slusnej vejvar :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tojejedno2 25. 7. 2012 09:25

Jen tak ze zvědavosti: o členský příspěvek jsme definitivně přišli? nebo je nějaká možnost pokusit se o něj aspoń přihlásit?
tojejedno2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 25. 7. 2012 09:35

Já bych s ním už nepočítal. Teď se největším věřitelem Unibonu stal FPV, takže co se podaří získat z likvidace půjde primárně FPV a ostatním věřitelům. Teprve v případě, že by se uhradili tyto závazky, pak by se dalo uvažovat i o výplatě členských vkladů. Ale to je nereálné. Já jsem rád, že jako člen nenesu žádnou majetkovou odpovědnost.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků