Paypal a Student+ od ČS

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod boy ms 21. 2. 2007 14:44

Zdravim,
chtěl bych si zřídit účet Paypal, ale ještě bych se potřeboval dozvědět dvě věci ohledně toho platebního systému.

1) Bude fungovat Paypal s kartou Visa Electron Student+ od České Spořitelny (již sem se dočetl, že funguje s Visa Electron), asi by v tom neměl být rozdíl ne?

2) V různých návodech jak se registrovat na Paypal je napsáno, že mi Paypal strhne po registraci z účtu banky 1,5 eura. Můžu se zeptat jak je to možné, že mi může bez jakéhokoli ověření jen tak strhnout z účtu 1,5 eura? To znamená, že mi kdykoli můžou z účtu vzít kolik chtějí? (nemám namysli peníze přímo na Paypalu, myslím na normálním učtu u ČS)

Díky za odpověď :wink:
Nokia N73 + Kingstone 1GB
boy ms
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 27. 2. 2007 04:06

http://webnews.terc.cz/ps/article.php?arid=171

Za PayPal účet ani za platby se neplatí žádné poplatky. Poplatky totiž platí pouze příjemci plateb.c/quote]

Pro ověření platnosti a pravosti vaší platební karty je vám z ní stržena částka 1,5 €, která je vám následně připsána na účet u PayPal při provedení první platby.r/quote]

karty Visa Classic, Mastercard, případně American Express). Karty musí být tzv. embossované (musí mít reliéfní písmo) a samozřejmě musí mít povoleny transakce v prostředí internetu.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boy ms 27. 2. 2007 13:00

No to je teda skvělá odpověď. Nejsem hloupý, všechno tohle mám přečtené. Nejde mi o ten 1,5 Eura, to je mi fakt úplně jedno, ale jde mi o to, jak mi můžou strhnout ty peníze jen tak, aniž bych jim to povolil.

Sem si myslel, že dostanu nějakou rozumnou odpověď.... :roll:
Nokia N73 + Kingstone 1GB
boy ms
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 5. 3. 2007 14:02

omg, vzdyt to tam mas napsane, a nerikej mi ze v jejich podminkach o tom neni ani zminka, tim ze si u nich zridis ucet s tim souhlasis, a navic ti to vrati, kdyz se ti nelibi ze si na chvili "vypujci" 1.5 euro, zarid si jinou sluzbu

a nebo by jsi snad byl radsi kdyby rekli, ze za registraci si vemem 1.5 euro a uz je nedame, bud rad ze to je tak jak to je a zbytecne tu nenervuj
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků