ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SocPredator 23. 9. 2007 07:26

Mně to neposílaj, ING mám asi už moc dlouho, tak doufám, že jste od někoho kód dostal :-)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 23. 9. 2007 11:43

Jestli si to chce někdo zřídit a použije kód kód smazán, po připsání prémie mu 100,- pošlu. Když to chce ING protlačovat, tak ať na tom vydělají všichni.

Rop: Kód smazán ... opravdu si tady z toho nebudeme dělat výdělečnou činnost
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 9. 2007 15:25

xls: zkus jeste pritlacit :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 23. 9. 2007 17:28

Tomu rikam konkurence. Jen jsem si tak nejak vzpomel na to, ze ja jsem pri zrizovani sveho ING Konta dostal 500 Kc. :twisted:
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 23. 9. 2007 21:33

Tady opakuji ten kód: zase smazán, ňákej k*k*t to smazal. To není výdělečná činnost, ať mají ze spamu od Ing užitek i ostatní.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 23. 9. 2007 21:59

Ten vyhvězdičkovanej jsem byl já ... :roll:
Mě by se taky líbilo, kdybych si mohl jen tak vydělat 250 Kč (nebo 150 Kč) ... ale od toho tato fora opravdu nejsou ... pokud někdo onen kod bude chtít není problém aby vám poslal SZ ... ale tohle opravdu ne ... :roll:
Všeobecně ve všech internetových diskuzích není povolena výdělečná činnost ... a věřte mi, že zde se toho toleruje opravdu hodně ... ale tohle již ne ...
Děkuji že to chápete :roll:

Ale abych nebyl takový vyhvězdičkovaný, tak jsem našel kompromis mezi tím co chcete vy a mezi pravidly ... takže tu máme forum, kde uživatelé mají seznam lidí co jsou ochotni poskytnout promo kód a zašlou si ho přes SZ ... snad mi nikdo z "vedení" neutrhne hlavu nebo něco o kousek níž :roll:
ING konto - akce - poraďte přátelům a získejte bonus
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2007 07:06

Rope, co takhle jen "nenápadně" nahradit uživatelův kód svým? To by pak nemohl prudit, že upíráme těm ostatním mít "ze spamu ING nějakou tu výhodu" :-))
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 24. 9. 2007 08:35

Souhlasím s Ropem. Není problém poslat kód soukromou zprávou nebo mailem, ale ne ne veřejné diskuzi.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bojler 24. 9. 2007 16:04

Tak ze me dneska ING prejmenovalo z Ruzicky na Kuzicku. A to sem tam prosim byl osobne a na papiru je to spravne...
bojler
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malidian 24. 9. 2007 21:22

Dobrý den, mám otázku k druhému kroku založení ING Konta přes internet. Variabilní/specifický symbol v tomto případě znamenají identifikaci plateb, které budu provádět ze svého běžného účtu? Děkuji
malidian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 24. 9. 2007 22:33

No to je pro vás abyste identifikoval platbu .... měl by to být nepovinný údaj ....
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srsan 1. 10. 2007 08:30

Takže z ING konta lze posílat peníze pouze na tři předem dané účty? Můžu mít jako jeden z těchto předdefinovaných účtů daný i stavební spoření u ČS? Co když v budoucnosti změním svůj osobní účet, můžu pak zdarma změnit i ty předdefinované účty u ING konta?
srsan
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 10. 2007 08:50

srsan píše:Takže z ING konta lze posílat peníze pouze na tři předem dané účty? Můžu mít jako jeden z těchto předdefinovaných účtů daný i stavební spoření u ČS? Co když v budoucnosti změním svůj osobní účet, můžu pak zdarma změnit i ty předdefinované účty u ING konta?p/quote]


1. Ano a lze s tim navic platit produkty ING (penzijko, investice do fondu, zivotni pojistka, zdravotni pojisteni)

2. Ano, pokud se jedna o ucet, identifikovany cislem uctu, cislem banky, prip. variabilnim, konstantim nebo specifickym symbolem vedenym v ceske mene

3. Ano muzete, bud osobne na pobocce nebo korespondencne na formulari ING.

Vsechny odpovedi naleznete napr. i na https://www.ingkonto.cz/cz/o-ing-kontu/ ... ne-otazky/
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 1. 10. 2007 12:38

No u dvojky bych spíš odpověděl ... Ne, můžete zaslat peníze na jakýkoliv účet identifikovaný ..... atd

:-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srsan 1. 10. 2007 18:00

Rop: No na stavební spoření si zasílám peníze doposud vždy převodem z účtu ČS. Posílám to na číslo účtu, které je shodné s číslem smlouvy stavebního spoření (XX-YYYYYYYY) kód banky je 8060. Jako variabilní symbol dávám své rodné číslo. Takže číslo účtu, kód banky i variabilní symbol mám.
srsan
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků