ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SocPredator 1. 10. 2007 18:15

2srsan: Normálně si můžeš platit stavebko z ING konta - bez problémů
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod srsan 1. 10. 2007 20:00

Díky.
srsan
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Terminator3 8. 10. 2007 11:09

Objednal jsem si ING Konto přes net, dostal jsem smlouvu k podpisu a podepsanou jsem jim ji poslal nazpět. A už skoro 14 dnů čekám, než mi pošlou PINy do netbankingu. Je to normální doba? Nebo tam musim nejdřív poslat peníze?
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srsan 8. 10. 2007 11:47

Terminator3: Tedy nevím to jistě, ale předpokládám, že účet se stává použitelným až po připsání základního vkladu. Takže tam pošli nějakou minimální částku a uvidíš.
srsan
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rop 8. 10. 2007 11:49

U mě to bylo přesně 15 dní než mi přišel PIN :-) Jinak peníze tam musíte poslat, aby byl účet aktivní ... a ty peníze musíte poslat ze svého transakčního účtu :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 8. 10. 2007 11:50

A přišel vám PIN až po poslání peněz, nebo už předtím?
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarianN 8. 10. 2007 20:38

Terminator3 píše:A přišel vám PIN až po poslání peněz, nebo už předtím?p/quote]


Když jsem konto zakládal já (před víc než rokem), přišel PIN až po aktivaci (tj po složení základního vkladu).

ING konto viz speciální "promo" vlákno: http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php ... highlight=
MarianN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 8. 10. 2007 21:16

Tak ted jsem koukal, že mi pin odeslali ve stejný den co jsem tam poslal vklad ... tak nevím jestli to má souvislost :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 10. 2007 13:08

Ja, potom co mi nevyslo zalozeni pres net, jsem si ho zalozil na pobocce. A pin dorazil aniz bych tam poslal jakoukoli castku (aktivace probehla tim zalozenim na pobocce).
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod srsan 9. 10. 2007 16:06

Tak jsem vyplnil ten webový formulář na založení INGkonta a přišla mi domů zásilka s předvyplněnou smlouvou. Všechno je asi v pořádku až na to, že tam mám vyplněny nějaké ING transakční účty, které jsem ale nevyplňoval, protože žádné nemám. Je tam předvyplněno číslo účtu na "ING životní pojištění", "ING zdravotní pojištění" a "ING penzijní pojištění". Žádný z těchto produktů ale nemám a ani je nechci, zdá se mi proto podivné, že tam jsou v kolonce u těchto produktů vyplněny mě neznámé čísla účtů. Je to normální?
srsan
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bojler 9. 10. 2007 18:47

ty cisla tam mam taky. je to tam vytisteno na formulari defaultne. asi maji jeden ucet a platby se tam odlisuji variabilnim symbolem tipuju. tak to holt maji uz napsany z tovarny
bojler
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malidian 10. 10. 2007 18:17

Přesně, ty čísla tam mám taky, malinko mě to zaskočilo? :evil:
malidian
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adanos 10. 10. 2007 18:36

A čo hovoríte na AXA SKK/CZK Konto? Myslím že je to tiež niečo podobné. Úroky 2,5-3,5%, pripisované denne, internetový prístup atď.
Adanos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 10. 2007 19:59

AXA konto je uplne rozdilny produkt. Jedna se o podilovy fond, kde narozdil od sporiciho uctu nemate vubec zaruku, ze v pripade krachu dostanete penize zpatky, vklad neni pojisten. Navic vykonnost dost kolisa a v poslednich mesicich byla nizsi nez ING konto po zdaneni.
Jedina vyhoda, ktera tento rok skonci, je ze to nedanite 15%, pokud "investujete" dele nez sest mesicu.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 18. 10. 2007 22:30

Mel bych dotaz jak je to s rychlosti prevodu z a na ing konto. Jake mate zkusenosti s dobou co to zabere?
bojler
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků