Online domácí účetnictví

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod salam01 4. 1. 2013 13:19

Quicken padá, prodávají ho jenom do USA a Kanady. Stejně tak mint.com.
Budu pátrat dál.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 4. 1. 2013 13:43

https://www.buxfer.com neni lokalizovany ale s CZK pracuje bez problemu. Ovsem pouzivam jen zakladni funkce (vice bankovnich uctu a penezenka, stitky plateb, platby v ruznych menach...). Automaticke tahani zaznamu z internetovych bankovnictvi jsem se ani nepokousel nastavit, hadam, ze by to s nasimi bankami nefungovalo.

Jedine co mi vadi, ze to nechape prijmy a vydaje s DPH. Budto dam prijem i s DPH a pak jsou udaje o prijmech zkreslene (zvysene o tech 20 %). Nebo to tam prijem bez DPH a pak mi zase nesedi stav uctu do doby, nez to DPH odvedu.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 4. 1. 2013 16:51

DPH mi nevadí, ale musel bych jít do placené verze Buxferu, páč ta free má maximálně pět účtů.
Ještě zkusím Moře financí.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 4. 1. 2013 20:38

Tam jsem zase nepřišel na to, jak zadat počáteční stav účtu. No to jsou prdy...
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zibi 6. 1. 2013 10:56

MS Office Excel popř. OOo Calc tabulka + hodit si to na flešku a máš to všude.
Používám už přes 10 let, naprosto nejlepší řešení IMHO. Můžeš si to editovat a přizpůsobit libovolně podle svých představ - stačí naprosto základní znalosti excelu....
zibi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salam01 6. 1. 2013 11:09

To jo, ale fleška se mi blbě strká do telefonu.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 1. 2013 11:25

Tak ten soubor můžeš mít v Dropboxu...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oNike 6. 1. 2013 12:20

Pro domácí účetnictví doporučuji program RQ MONEY, zdarma ke stažení např. http://www.zive.cz/programy/rq-money/pr-6779. Používám již delší dobu jak na domácí účetnictví, tak na evidenci financování stavby domu.
oNike
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chaki 6. 1. 2013 12:29

Chaki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowman16 6. 1. 2013 13:59

Přidám ještě možnost na iPhone, iPad, mac používat app Money od http://ibearsoft.com/money/. Umí jak import/export do formátu csv, qif, pdf a já nevím čeho ještě, plus online jde používat při synchronizaci skrz icloud. Nevím jak moc důležitá je nutnost editace na pc, já tuhle app používám jen v telefonu a jsem naprosto spokojenej (je mi milejší příjem/výdaj hned po nákupu z účtenky přepsat do telefonu, než to řešit zpětně doma u pc) Dodám ještě že appka je placená, ale existuje free verze která nemá žádná omezení, pouze dole zobrazuje pruh s reklamou.
snowman16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salam01 6. 1. 2013 17:16

Chaki píše:české:
...

Díky za tipy! Zkusím ty eucty.cz, nevypadá to zle. Nemají teda zobrazení pro mobily, ale to se dá přežít.
salam01
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 8. 1. 2013 19:13

rq money taky používam a před pár lety jsem měl v telefonu eúčty.cz kam jsem zapisoval takové ty malé outraty (které jsou ve výsledku ohromné :D ) a doma jednou začas exportoval do rq. ale teď mám "notýsek" v telefonu a přeťukávam do rq...
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gman 18. 5. 2013 17:52

Používáte někdo rq money? já ho začal používat pro domácí účto, ale nevím jak tam vést kreditku od citib. běžný účty jsou jasný, ale tu kk nevím jak tam zadat. díky
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 18. 5. 2013 18:08

Jako normální účet. Výchozí stav např. 12.345 s minusem, nákupy ten minus prohlubují a splátka umaže. Vybrané prémie jako příjem na účet KK.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 25. 5. 2013 19:52

díky
Ještě bych se zeptal jak řešit, když třeba 14 dní nezadám transakce a už si je nepamatuju. Myslím tak aby to sedělo s aktuálním zůstatkem na účtě. Změnit počáteční stav účtu asi nebude to pravé?
gman
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků