Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 6. 2013 21:38

Ti Asiati si ze mne asi dělají *****... Tohle mně dneska přistálo v mailu:

Pokud využijete této nabídky nejpozději do 31. 7. 2013, získáte na celou dobu splácení 36 měsíců výhodnou úrokovou sazbu 19,99 % p. a.

Nemohl by mně někdo vysvětlit, co je na úrokové sazbě 19,99% výhodného?
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 20. 6. 2013 22:17, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 6. 2013 21:50

Takze celkovy limit lze snizit, udelaji to do tri dnu od zadosti. Naopak vypovezeni karty trva mesic.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roman 22. 6. 2013 11:31

vklatil píše:
NIXON píše:Předpokládám, že se celý případ nemůže vyvíjet jinak, než že ti tech 500 USD vrátí.


Ano dnes mi poslali po skoro 2,5 měsících mail, že reklamaci uzanali. Z toho usuzuji, že pojištění karty je zbytečné....


A musel si tu reklamovou transakci stejně uhradit "hned" a nebo tím, že se to reklamuje to Citi "hned" nechce?
Roman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 6. 2013 17:52

Jak mě tenkrát při aktivaci karty paní či pán na infolince řekl, tak prodávám.. že Citibank zaměstnává na infolinkách pičinky za to já nemůžu..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 22. 6. 2013 22:59

Roman píše:A musel si tu reklamovou transakci stejně uhradit "hned" a nebo tím, že se to reklamuje to Citi "hned" nechce?


Po telefonické reklamaci poslali na vyplnění papír pro podání písemné reklamace. Po tom co ho dostali poštou tak reklamovanou částku ihned připsali zpět na účet s tím, že je to dočasný kredit po dobu reklamace a v případě, že reklamaci uznají už to nechají. Po cca 2,5 měsících poslali mail,že reklaci uznávají a reklamovaná částka byla připsána na účet při podání reklamace.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 6. 2013 12:34

retron píše:terminal byl identicky takovy ten novy, vypada jak cerna tlustsi kalkulacka nikoliv starsi modre verze ktere se pak pripojuji na kasu, tento se pripojuje pry pres GSM sit. Ktera banka nebo sit je dodava nevim, nebyl na tom zadne logo.

Platívám Citi Life na přenosném terminálu Ingenico (měl by to být iCT220) od ČSOB, zatím bez problému... Obecně prý karty s menšími čipy můžou mít problémy, můžeš zkusit kartu reklamovat (nechat si vydat jinou).
Obrázek
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 25. 6. 2013 14:06

jo to je presne zarizeni, kterym to neproslo, ale zase s jinym stejneho typu s logem ČS nebyl problem...nevim jestli je i rozdil v prenosu dat a on/off line overeni, protoze jina karta prosla bez problemu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 6. 2013 14:27

Mně se zatím nestalo ani jednou, že bych Citi Life nezaplatil na kontaktních terminálech, nemám sice podrobně odsledováno jaké množství transakcí bylo offline, ale řekl bych, že poměrně velká část probíhá právě online. Předtím jsem celkem často používal KK AXA CLUB od UCB, u níž mnoho transakcí probíhalo offline a RB STYLE, kde naopak i na terminálech a při podobných částkách, které jsem platil Citi Life nebo AXA CLUB probíhaly pořád online. Jak RB STYLE, tak AXA CLUB mají takový ten klasický velký čip, takže bych to viděl spíš na problém čipu.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jasno1 25. 6. 2013 15:25

Má Citi nějaký limit pro kreditku, do kterého není potřeba dokládat výši příjmu?
A někde jsem četl, že u Citi dostane kreditku téměř každý žadatel. Třeba i takový, který jinde neprošel. Je to tak?
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 6. 2013 16:22

Tak já dostal u Citi ČSA limit 80 000 Kč a po zrušení následně u Citi Life 60 000 Kč a příjem jsem nedokládal ani v jednom případě, jen po pravdě uváděl.

Co se týče schválení karty, tak mám zrovna v mém okolí dva čerstvě "odmítnuté" z to jeden rozhodně není socka.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 6. 2013 19:52

Se obávám, že právě u Citi záleží buď na fázi Měsíce nebo na stavu řeky Ohře v Lounech v 7 hodin ráno v den posuzování žádosti...

Já od nich dostal bez dokládání příjmu kreditku na 100 kKč vzápětí poté, co mně ji GE Mony na ušmudlaných 30 kKč zamítla. Cca po 3 letech jsem požádal kvůli refinancování hypotéky o snížení na 50 kKč, po dalších 6 měsících na zvýšení na 70 (tedy pořád o dost níž než těch 100, co jsem původně měl) a napsali mi, ať doložím příjem...

Takže jsem se na to vy... a po čase mně to sami zvýšili na 60 bez dokládání příjmu.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ab84 26. 6. 2013 14:55

Ohledně toho zamítnutí platby si myslím, že chyba může být na straně personálu. Jedná se o přenos dat přes mobilní sítě, a personál si nemusí všimnout, že je v místě se špatným signálem, transakce pak je zamítnuta. Mě se toto stávalo s PPL a jejich přenosným terminálem. Při předání balíku u vchodu do domu byla transakce zamítnuta, stačilo jen popojít kousek dál na ulici a platba prošla.
ab84
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 26. 6. 2013 22:09

signal byl pry plny a s jinou kartou transakce probehla okamzite
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 6. 2013 15:00

Akce z loňska se opakuje...
V období od 1. 7. 2013 do 31. 8. 2013 neúčtujeme poplatky za VÝBĚRY HOTOVOSTI Citi kreditní kartou z jakéhokoliv bankomatu v ZAHRANIČÍ (mimo území ČR).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 6. 2013 15:44

Poplatek zahrnut ve směnném kurzu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků