Hledám Investora Pro nový IT projekt s vysokou návratností

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod OPLOPL 12. 11. 2013 18:36

Dobrý den. Poptávám investora pro vysoko ziskový projekt (Stovky až tisíce procent ročně)
V roce 2014 startuji webový projekt založený na roku vývoje.
Projekt bude obsahovat 1000 webových stran.
Zisk plyne primárně z Affiliate.

Návštěvnost zajištěna formou jednoduché propagace a několika desítek tisíc stran zajímavého obsahu/web.(Propagace je řešena ve spolupráci se zahraničními kolegy. Investice 10$ dokáže jednu webovou stránku posunout až na první stranu Google pro dané dotazy. Uvažuji nad spuštěním druhotného samostatného byznysu na tuto tématiku, jelikož je tato propagace opravdu velmi levná a účinná)
Pro každého Investora je tato propagace zdarma provedena pro jeho stávající podnikání.

Webový projekt je založen na vysoké efektivitě dosažené rokem vývoje automatického skriptu, který velmi usnadňuje práci a umí generovat pracovní výkon rovný 24 hodinám správce stránky bez tohoto skriptu za 30 vteřin.
Projekt po prvotním nastavení dokáže generovat nový webový obsah sám dle nastavených parametrů.
Projekt byl Testován v menším měřítku se super výsledky. Momentálně bych rád spustil projekt v mnohem větším měřítku na což potřebuji investici.
Vše naprosto legální a není v rozporu s autorskými ani jinými právy.

Prodávám tedy procentuální podíly v projektu, který se momentálně dokončuje z hlediska vývoje a startuje 1.1.2014 naplno.
Jsem jediný a 100% vlastník projektu. Avšak podíl prodávám pouze do celkové výše všech zúčastněných 25%.
Již 8 investorů je do projektu zahrnuto.
V této chvíli je zarezervováno 10% podílu pro tyto investory, tudíž 15% podílu je dostupných k prodeji.
Návratnost Investice: 12měsíců
Investiční zhodnocení při neúspěchu projektu : 219% Ročně
Investiční zhodnocení podle již dosažených výsledků krátkého testování: 10830%
Investiční zhodnocení předpokládané: 5000- 91900% Ročně
Celkový prodávaný podíl 25% se rovná investici 1,25 milionu Korun českých. Minimální výše investice je 10 000 korun.
Veškeré investice jsou použity na realizaci v roce 2014.

V případě zájmu jsem schopen vše samozřejmě od-prezentovat detailněji při osobní schůzce.
Pro více informací mne kontaktujte.
OPLOPL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lessani 12. 11. 2013 19:34

Dobrý den,

jen pro zajímavost bych se chtěl zeptat, jestli jste zkoušel oslovit o půjčku také nějakou banku. Nechce se mi věřit, že by vám nepůjčili, když jste schopen během jednoho roku vidělat z 5 milionů až 5 miliard!!! Každopádně vám závidím vaše schopnosti, musí to být opravdu skvělý projekt. Bohužel mám své úspory vázané v jiných (méně výnosných) finančních produktech, a proto nemohu Vaší nabídku využít. Pokud budete v budoucnu rozjíždět podobný projekt, určitě bych se také zapojil.
Lessani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod czhunter 12. 11. 2013 20:14

Předpokládám, že ten skript vygeneroval i tento příspěvek.
Ještě by to ale chtělo trochu poladit, zatím je to takové nepřesvědčivé, literárně neobratné, obsahově plytké.

Keep working 8-)



Pode mě> Mariner> Bys byl hloupej, kdybys za dva roky prodal. Za další dva roky překonáš HDP USA, za další rok celého světa ... no nekup to.
Naposledy upravil czhunter dne 12. 11. 2013 20:25, celkově upraveno 2
czhunter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mariner 12. 11. 2013 20:18

Jo, to je historický okamžik. Teď si koupím za 1,25M ten podíl. Při tom optimistickém odhadu přesáhne již za 2 roky a pár měsíců hodnota mého podílu tržní kapitalizaci Facebooku. ROFL
mariner
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 11. 2013 21:15

a fungovat to bude přesně týden než na to google přijde a změní algoritmus třídění výsledků...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OPLOPL 13. 11. 2013 08:54

Zdravím všechny.
Předpokládané výsledky jsou dle propagace, dle množství připraveného obsahu a a dle kvality zpracování.

Možností zpeněžení máme asi 7 různých.
Možností propagace máme také dost. A dokážeme se přizpůsobit .
Z hlediska zisku píši,co je možné dle výsledků návštěvnosti a možností monetizace. Ty % zisku jsem psal pro investora. To jsou v podstatě ty nižší čísla. Celkově se těmito procenty snažím hlavně ukázat na to, že to má velký potenciál. Vyvinul jsem systém, který umožňuje rychle vytářet obsah a rychle ho zpropagovat. Pro vaše info před rokem když jsme začínal jsme měli na www kde jsme přidávali obsah ručně 1200 přístupů/den po 3měsících. Když jsme test spustily v tuto dobu s novou verzí systému, která je mnohem propracovanější, tak jsme měli 54 tisíc přístupů během prvních 24hodin po indexaci. Než si google obsah načetl trvalo to 24hodin. TZN za 48 hodin po přidání obsahu jsme měli 54tisíc přístupů.
Sami jsme se o indexaci nehlásili. Platforma ještě nebyla dodělaná a neudělali jsme nikde ani odkaz na FB na propagaci. Spíše z tohoto roku mám dojem, že čím více google updatuje, tím lépe se systému daří. Ačkoliv mě spoustu lidí říká, že to bude naopak.
Vycházím těchto dat. Jak z dat z minulého roku, tak z tohoto týdne.
Pro vaše info i těch 1200 přístupů na web (tehdy 600 stran obsahu) by bylo nádherně profitabilních při spojení s affilliate. Spodní sazba 1$/tisíc přístupů a máme i při velmi podprůměrnách webovkách s málo obsahu a nulovou propagací 1200$/den.
Jde tu hlavně o to, že každá www je o něčem jiném. Nikde není ani stránka stejného obsahu. Žádná duplicita. Takže mě nikdo nemůže nařknout, že to fungovat nebude..protože jsou weby stejné. Nejsou.

-- 13. 11. 2013 09:57 --

Lessani píše:Dobrý den,

jen pro zajímavost bych se chtěl zeptat, jestli jste zkoušel oslovit o půjčku také nějakou banku. Nechce se mi věřit, že by vám nepůjčili, když jste schopen během jednoho roku vidělat z 5 milionů až 5 miliard!!! Každopádně vám závidím vaše schopnosti, musí to být opravdu skvělý projekt. Bohužel mám své úspory vázané v jiných (méně výnosných) finančních produktech, a proto nemohu Vaší nabídku využít. Pokud budete v budoucnu rozjíždět podobný projekt, určitě bych se také zapojil.


Bohužel bance můžete v dnešní době předat sebelepší podnikatelský záměr a kouká na to jako na risk 50x větší, než půjčku dát řádovému zaměstnanci. Zkoušel jsem snad u všech bank.

-- 13. 11. 2013 10:00 --

mikicz píše:a fungovat to bude přesně týden než na to google přijde a změní algoritmus třídění výsledků...


Za tu celou dobu co systém vyvíjíme google změnil algorytmus 16x.
Nikdy jsme nepoznali sebemenší změnu k horšímu. Možná tak jsem čekali na indexaci déle, a po delší indexaci byl větší úspěch a vyšší návštěvnost. Rozhodně i na změny k horšímu pro nás jsme připraveni. A máme připraven několik forem propagace.

-- 13. 11. 2013 10:01 --

czhunter píše:Předpokládám, že ten skript vygeneroval i tento příspěvek.
Ještě by to ale chtělo trochu poladit, zatím je to takové nepřesvědčivé, literárně neobratné, obsahově plytké.

Keep working 8-)


Suďte podnikatelský záměr podle literárního zpracování. To je určitě priorita...
OPLOPL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 13. 11. 2013 10:28

Jo, určitě svěřím své peníze někomu, kdo ani nedokáže opsat slovo algoritmus.

Proč si při té skvělé návratnosti nevezmeš americké hypotéky na na byty a domy blízkého i vzdálenějšího příbuzenstva?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod leonbergr 13. 11. 2013 11:47

A nešlo by místo procent napsat nějaká reálná čísla? Například kolik ti to vydělalo do teď?
A důvod proč to nerozjedeš se svým kapitálem(třeba i menším) a chceš 1,25 mil?
Kolik vlastních peněz už jsi do toho investoval?
leonbergr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 13. 11. 2013 13:22

Dej sem link. Dost by me zajimalo jak vypada strojove generovany web s "několika desítek tisíc stran zajímavého obsahu". Jaky mate bounce rate?
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 11. 2013 16:27

pokud jsi schopný dodat reálný a relevantní (tzn. konverzní) traffic v desítkách tisíc lidí denně, tak mi do SZ pošli ceník. Protože SEO kouzla jsou jedna věc a relevance trafficu věc druhá

-- 13. 11. 2013 16:39 --

http://webtrh.cz/239415-programator-kod ... ekt-vid400
vzhledem k tomu že ani na vlastní doméně nic neprovozuješ se nediv že nemůžeš najít investory a parťáky do businessu. Celé to totiž nevypadá ani trošičku důvěryhodně.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.OMG 13. 11. 2013 18:40

On by provozoval..ale po tom, co přestal platit ovečkám, tak to asi raději smáznul :D
http://forum.lupa.cz/index.php?topic=3700.0
Mr.OMG
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků