Fórum FinExpert.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 28. 3. 2024 10:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1120 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 29. 4. 2021 14:31 
Offline
Návštěvník
karvinier píše:
jirmalik píše:
Dobry den, dnes nemohu zaplatit u obchodníků Green kartou. Má někdo stejný problém, nebo mám psát na podporu?


Už jsi s ní platil ? Když ti přijde je nutno ji protáhnout někde terminálem fyzicky kvůli aktivaci. Klidně i změnou PIN v bankomatu. Pak už můžeš platit bezdotykově a není s tím problém. Pokud to neuděláš tak to může způsobovat tyto problémy..


Jo, jo, už s ni platím několik měsíců. Zjistil jsem, ze jsem měl v nastavení karty deaktivovane tlačítko jejího mezinárodního užití. Nevím, jak se to stalo, ale jak jsem ho znovu aktivoval, tak je vše Ok. Ale díky...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 3. 5. 2021 12:27 
Offline
Návštěvník
Zdravím,

nedávno jsem si ze srandy nakoupil pár virtuálních coinů v Revolutu a celkem mě baví jak to skáče, nicméně je tam feečko 2,5% pro výběr i vklad a žádný bonusy. Asi úplně nechci riskovat nějakým závazkem v podobě Ruby card, má cenu si zakládat Crypto,I když tam nebudu mít víc jak třeba 100 euro?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 3. 5. 2021 16:51 
Offline
Trvalý BAN
A co bys chtěl kupovat? Jiné burzy mají prý větší výběr než croypto.com.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 3. 5. 2021 17:44 
Offline
Návštěvník
Tak první zkusenost s vratkou. Taky nejdrive vráceno a hned znovu odepsano jako utrata vc. odměny. Za dva dny opět vratka připsána, takže vše Ok. Chce to jen počkat, než to zuctuji správně...cashback stále z té 2. “útraty” stále pripsan...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 3. 5. 2021 23:54 
Offline
Mírně pokročilý
No ja mam bohuzel mnohem horsi zkusenosti. Refundaci uz jsem mel vice a vetsina se vyresila az po mesici kdy podle jejich vysvetleni ty transakci vyprsi platnost nebo co... co ale absolutne nechapu jak mohou nektere refundace nejdrive dokonce zauctovat jako klasicke platby, takze misto aby vam penize vratili tak vam jeste ty same seberou :D kazdopadne to jejich uctovani je absolutne neprehledne, pokud to clovek nesleduje denne, tak nema vubec predstavu o tom co se na tom uctu deje... bohuzel ty neprehlednosti i prispiva skutecnost, ze negeneruji zadne mesicni vypisy kde by si to mohl clovek zkontrolovat, takze moje posledni moznost jak zjistil jaky je vubec stav toho jestli uz se mi vse vratilo byl ze jsem si od zacatku tedy od unora musel vypsat vsechny transakce do excelu a postupne je nascitat sam abych se dopracoval k tomu jestli aktualni zustatek sedi a nebo mi stale neco chybi... a tohle mi prijde dost smutny, ze to clovek musi delat aby se dopatral skutecnosti... customer service nebudu ani zminovat, protoze tem uz nema smysl vubec nic psat... nevyresi vubec nic... horsi jsem v zivote u zadny firmy nevidel...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 4. 5. 2021 01:35 
Offline
Trvalý BAN
Vypsat do excelu ručně jako? Nejde to tam naimportovat z toho CSV souboru?
https://help.crypto.com/en/articles/3438579-how-do-i-export-my-transaction-history


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 4. 5. 2021 11:57 
Offline
Mírně pokročilý
hmm tak skoda ze jsem o tyhle funkci nevedel drive :D je to dost schovany, kdyby to bylo primo na detailech karty kde je ta transakcni historie karty videt taky, tak bych si toho i vsiml, ale tuhle ikonu transakcni kompletni historie vseho nepouzivam :D, no co uz, budu vedet priste :)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 10. 5. 2021 08:12 
Offline
Kolemjdoucí
Zdravim, chci si zridit cervenou ruby, funguje stale nejaka odmena za doporuceni? Rad se tady s nekym domluvim a pouziji referal...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 10. 5. 2021 23:26 
Offline
Mírně pokročilý
Honestus píše:
Zdravim, chci si zridit cervenou ruby, funguje stale nejaka odmena za doporuceni? Rad se tady s nekym domluvim a pouziji referal...


Ahoj, funguje, napsal jsem ti PM


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 12. 5. 2021 15:04 
Offline
Návštěvník
Uživatelský avatar
Nový Supercharger je na Shiba Inu, ne že bych z toho byl nadšený, ale beru to jako marketing, když retail skáče po memecoinech jako divý. Jsem zvědavý co to udělá s APY v DeFi vůči Superchargeru..


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 5. 2021 13:54 
Offline
Nadšenec
Uživatelský avatar
Už po někom Crypto chtělo doložit příjmy a vysvětlit transakce? Jak jste dopadli? :)
Mě teď k tomu vyzvali, ale zdá se, že kartu zatím blokovanou nemám.
Doložit příjmy asi problém nebude, ale vysvětlení transakcí už asi bude horší... :)

_________________
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 5. 2021 15:00 
Offline
Trvalý BAN
Kolik nevysvětlitelných transakcí máš měsíčně? :hm


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 5. 2021 15:10 
Offline
Nadšenec
Uživatelský avatar
Chtějí vysvětlit 5 větších transakcí za posledních 2,5 měsíce.
Do toho jsem měl cca 5-10 drobných běžných transakcí a na ty se neptají.

_________________
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 5. 2021 15:15 
Offline
Trvalý BAN
Aha, to já dělám jen jednu velkou nevysvětlitelnou transakci měsíčně a cca 20 až 30 menších standardních. Platím přes to vše, co se dá. Zatím s ničím neotravovali, ale snažím se je nedráždit a neupozorňovat na sebe, nereklamuji raději ani když mi nepřipíší bonus.

Jaké je dnes heslo do té jejich soutěže?
https://wn.nr/KbhRY3


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Crypto.com
Odeslat příspěvekNapsal: 15. 5. 2021 08:09 
Offline
Návštěvník
Uživatelský avatar
Jinak kdo neví tak logo Crypto.com budete vídat na MS v hokeji, které začíná 21.5.2021. Je jedním ze sponzorů, kdy podepsali kontrakt na dva roky. Pěkný marketing..


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1120 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group