Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octr 24. 3. 2023 16:25

Doufám, že to kasírujete na financování nákupu zbraní pro Ukrajinu.

DoubleSix píše:Rajfka slouží jako korespondenční banka pro některé malé banky (např. Air Bank).

Vsak si můžou uzavřít smlouvu s jinými bankami.
octr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod LaNov 24. 3. 2023 20:07

Lenka_2 píše:Hlavně je potřeba bedlivě sledovat, jestli nezačal run na banku, jako loni na nebožku Sberbank. Jakmile run začne, je třeba se rychle přidat, ať už si o důvodech k němu myslíte cokoli.

Panebože! Myslel jsem, že tu přispívají logicky uvažující lidé a ne příslušníci stáda.
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 24. 3. 2023 23:49

Tak jen pro uklidnění, právě dnes jsem do RB převedl 60 mega. Bez obav a beze strachu. Kdo z nás to má? :D (Nejsou moje, ale zodpovídám za ně i za jejich umístění a mohl jsem je dát i jinam.)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tom brava 25. 3. 2023 01:44

Tonddy píše:Při zakládání jsem zaškrtl "Chytrý účet" (zdarma), ale RB mi založila "Aktivní účet" a hned naúčtovala poplatek 49 Kč. A převedení na jiný typ účtu trvá 1 měsíc, takže ještě dalších 49 Kč mi strhne. :grr: Tak uvidíme, jak se postaví k reklamaci. 8-S


Taky jako přes kopírák včera přes kurýra podepsána smlouva vygenerovaná RB, samozřejmě se dívám večer na znění smlouvy a je tam aktivní účet místo požadovaného chytrého. Ta RB má to stříhání kliošů v genech=heslo dne "furt ve střehu". Mělo mě varovat už to neuvedení tarifu v předsmluvní informaci...
Naposledy upravil tom brava dne 25. 3. 2023 09:03, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod glock69 25. 3. 2023 08:42

Taky mi založili aktivní účet, reklamace zatím úspěšná, 49 Kč už vrátili, další měsíc doufám vrátí taky. Účet jsem ihned změnil.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bigzachod 25. 3. 2023 19:08

Neví někdo dá se kombinovat akce pro nové klienty 6x500Kč s doporučením pro oba 300Kč? Má to někdo již vyzkoušené potvrzené? Rád bych doporučil rodinu... ale bojím se aby nepřišli o ten bonus 6x500... Děkuji za potvrzení / vyvrácení, že to lze kombinovat... :)
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod glock69 25. 3. 2023 19:11

U mě to šlo, pokud se něco nezměnilo.
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 3. 2023 19:14

Funguje to
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 3. 2023 19:39

Ja to mam potvrzene i primo z praxe, mnou doporuceny uz ma na ucte 300Kc i prvnich 500Kc.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigzachod 25. 3. 2023 20:21

Díky za rychlé odpovědi... a těch 300Kč připíší kdy? mám někde šanci poznat, že to bylo založeno přes můj odkaz nebo nějak si to ověřit?
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 3. 2023 21:57

Dle podminek akce:
"Připsání Odměny proběhne nejpozději do 15. dne měsíce, který následuje po měsíci, ve kterém byly Podmínky splněny."


viz.
https://www.rb.cz/osobni/ucty/doporuceni
https://www.rb.cz/attachments/pi/ucty/p ... ruceni.pdf
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 3. 2023 13:10

Také vám opakovaně teď padá appka Raiffeisenbank, pokud si otevřete detaily kreditky a klepnete tam na záložku Historie? Mně takto dnes padá opakovaně, a to jen na této záložce historie kreditky (RB Mall, ale to je asi jedno jaké) - tak ať vím, zda je to jen u mě (historie Chytrého účtu je ok).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 27. 3. 2023 13:17

Ano take mam stejny problem u aplikace.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 3. 2023 13:52

Teď jsem udělal cvičný kyberútok na svoji apku ... a vše je cajk, nikde nic nepadá :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 27. 3. 2023 13:59

Mě aktuálně taky nic nepadá a vše funguje jak má :-) Ale včera se mi pro změnu stalo, že appka byla celá pomalá a historie u kreditky se mi nechtěla zobrazit. Podařilo se mi ji zobrazit asi až po třetím opakovaném zavření a spuštění appky.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků