Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 6. 2023 07:08

Tak včera jsem dostal e-mail, že nová platební karta Visa už je na cestě... (mám kreditku).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 6. 2023 09:06

No tak ještě že to víme...
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ma3n 7. 6. 2023 11:25

Ma niekto skusenost aku dobu su v ucte ceskej sporitelne xml bankove vypisy za minule obdobia k dispozicii ku stiahnutiu?
Ma3n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .void 8. 6. 2023 19:35

V nastavení profilu se mi objevilo nové tlačítko nad tlačítkem „Moneyback” s názvem „Pozvěte do George své přátele”, ale to tlačítko hned po načtení menu hned zmizí. Dnes se mi povedlo do té obrazovky dostat, ale po načtení mi hlásí chybu, že obrazovku nemůže načíst. Zobrazí se někomu z vás to tlačítko, a pokud ano, funguje to někomu z vás?
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 8. 6. 2023 19:59

Já v appce (Android) žádné takové tlačítko nemám.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 8. 6. 2023 20:09

Ano, problikne to (iOS), ale není dost času na to kliknout.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod RepkaLuk 9. 6. 2023 15:39

Náhodou jsem zjistil (prostě zkusil) na vkladomatu ČS vložit peníze pomocí bezkontaktního vložení karty, ale tentokrát karty v apple watch! a světe div se, jde to, dřív to nešlo. Nějaká novinka? Už konečně mohu tu debetní kartu přestat tahat ssebou? Měl jsem ji právě jen na vklady, jinak vše řeším přes apple watch. Díky za info
RepkaLuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 11. 6. 2023 08:35

Novinka to úplně není, funguje to tak tuším už od konce loňského roku.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 6. 2023 11:12

I na androidu? To bych nemusel tahat debetku ČSOB pro vklad :-D
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 11. 6. 2023 11:35

Ano, funguje, tedy alespoň u mého oblíbeného vkladomatu ... a pak že je to banka pro důchodce ;-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 6. 2023 13:36

Ano funguje už dlouho vklad mobilem (NFC) i u Android mobilů, žádná extra novinka.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tonygum 12. 6. 2023 08:44

jak funguje to bezkontaktni vlozeni do csas , je to tezky?
tonygum
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 12. 6. 2023 09:18

No, zda je to tezky zalezi jen na tom, jaky mas mobil (kolik vazi)...
Jinak je to stejne jako s plastovou kartou...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 6. 2023 11:46

Jen pozor u toho bezkontaktního přihlašování - je potřeba se ujistit, když odcházíte od bankomatu, že jste odhlášeni, jinak může udělat operaci na vašem účtu ten za vámi (i nevědomky)

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-dal ... z-40418521
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 6. 2023 12:21

Tak to je snad samozřejmé, jen blb odejde od bankomatu dřív, než se s ním na obrazovce rozloučí a zobrazí se opět jeho úvodní obrazovka. Nechápu to pohnutí mysli, odejít uprostřed zamýšlené transakce - to je jako odejít od společného počítače (třeba knihovna) bez odhlášení z internetbankingu - obojí je neuzavření relace v systému, za které se platí, minimálně zbytečnými problémy...
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků