Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pezzay 1. 2. 2023 13:31

Zřejmě máme stejný problém.. Jak se přihlásit do aplikace u-šetřete?.. a ne, nemyslím záložku Slevy u-šetřete v aplikaci UniCredit Bank, tam přístup mám..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 2. 2023 13:42

Vždyť už ti to tady psali několikrát, do samostatné aplikace U-šetřete se už nedostaneš, pokud ses tam neregistroval dříve. Kapišto?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 1. 2. 2023 13:51

Takže pokud to chápu dobře, aplikace je funkční jen pro ty co se kdysi měli možnost registrovat v U-šetřete? :D
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pezzay 1. 2. 2023 13:57

.. asi tak nějak to bude,, uživatel čulibrk tady dal odkaz na tu appku ,tak jsem netušil že to nebude funkční pro nové uživatele ..ok, chápu
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 1. 2. 2023 14:10

No právě, že bude nefunkční pro novější uživatele to mne teda nenapadlo. Hlavně že poslední aktualizaci appky mají ještě potom co jsem se přišel k UCB....
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 2. 2023 14:11

Vsichni (stari i novi) klienti maji pristup do slevoveho programu U-setrete!
A prave k tomu neni jiz potreba samostatna aplikace a dostanete se tam primo z SB.
Coz je vyhoda (misto dvou, mit jen jednu aplikaci)
Proc tu nekteri neustale touzi mit dve aplikace nechapu...(sberatelstvi? nejaka nemoc?)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 1. 2. 2023 14:18

Ale tak to vůbec není Milane Brno ..jak bych byl rád kdyby existovala jedna jediná ,,superaplikace,, na všech mých 10 Bank,, ale ne jako ten paskvil od Ucbank.. jo a děkuji za zeptání.. zdraví celkem slouží
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 1. 2. 2023 14:24

Protože v U-šetřete je to úplně na houby, třeba na úspory 3% z plateb jsou za celý měsíc dohromady 3 řádky a nejde to rozkliknout. Což při měsíční platbách kartou zhruba 16 000kč je úplně na .....Jo třeba Albert, každá platba na specialní bonus má svůj řádek, ale 3% i z těchto plateb jsou z ostatníma sečtené na jednom řádku... :D Proč v elektronické formě nemůže být úplně každá položka přehledně na jednom řádku člověk nějak nechápe.
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 2. 2023 15:29

To tě ale čulibrk mystifikoval. V té samostatné aplikaci U-šetřete je seznam úspor zobrazen úplně stejně, ta 3% sleva je tam také sumárně několikrát za měsíc, není tam položkově. Takže opravdu o nic nepřicházíš.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 2. 2023 15:46

pezzay píše:Ale tak to vůbec není Milane Brno ..jak bych byl rád kdyby existovala jedna jediná ,,superaplikace,, na všech mých 10 Bank,, ale ne jako ten paskvil od Ucbank.. jo a děkuji za zeptání.. zdraví celkem slouží


Kdyz to tak neni, tak nam tu vysvetli, proc se chces porad registrovat do druhe aplikace a mit dve aplikace misto jedne!?
Sam pises, ze by jsi chtel na vse jen jednu aplikaci, ale v pripade UCB chces mit dve. Proc!?
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 1. 2. 2023 15:50

.. už nechci.. v podstatě to mojmax v předchozím příspěvku vysvětlil.
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 1. 2. 2023 17:37

Mají to připisování komplikované,ale v konečném důsledku je odměna vypočtena a připsána přesně.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matlal 1. 2. 2023 18:33

Mně se teda ta původní aplikace U-šetřete líbí víc a jsem rád, že ji mám. Přijde mi o hodně přehlednější.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Paulino Z. 1. 2. 2023 19:03

To Matlal: za chvíli napíše nejmenovaný proč máš dvě aplikace když Ti musí stačit jedna... :D
Paulino Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 2. 2023 20:19

Ocividne jsi vubec nepochopil co a proc jsem napsal...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků