Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 31. 3. 2023 18:14

Zdroj: Finparáda
Odměnu až 10 000 Kč získá každý nový klient, který si od 31.3.2023 otevře účet START, OPEN nebo TOP. Dále UniCredit Bank ponechává možnost až 6% zhodnocení úspor do 30. 6. 2023 pro vklady do 500 000 Kč.

Aby noví klienti získali výhody, které jim založení běžného účtu nabízí, stačí využívat svůj účet aktivně, to znamená, že musí měsíčně provést tři transakce platební kartou, kterou k účtu dostanou k dispozici. Za každý měsíc, ve kterém dojde ke splnění podmínky aktivního využívání běžného účtu, získá klient odměnu ve výši 400 Kč. Tuto odměnu je možné čerpat po dobu 25 měsíců, celkem tak může klient od banky získat až 10 000 Kč.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 31. 3. 2023 19:41

bezva, přemejšlel jsem, jestli založit ještě s tím cashbackem 3 % na rok, ale nějak jsem se k tomu furt nemohl dokopat, neb bych to asi nezvládnul vydolovat na 100 % :) tohle vypadá na lepší akci (3 % max. 500 po dobu jednoho roku je max. 6000, tohle je 10000 s menší námahou, i když za delší dobu), ale zatím to na webu nemají... a do toho furt ještě beží akce cinestar
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 31. 3. 2023 20:01

No jestli se do aktivního používání bude počítat i dobíjení Revolut tak to bude hodně snadné splnit.

Jinak ta akce je od 31.3 a předešlá akce končí 31.3 tak je otázka jestli by dnes nešlo splnit obojí ale asi to bude nějak ošetřené podmínkami akce které sem k téhle akci ale zatím nenašel .
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod t3kko 1. 4. 2023 02:57

Zdravím, v minulosti sem byl klientem Unicredit Bank (je to již 3 roky) a aktuální marketingová akce s výplatou 400,- měsíčně za aktivní využívání účtu mě zlákala. Nicméně jsem momentálně až do června v zahraničí. Je u Unicredit Bank problém zakládat účet online, když jsem byl v minulosti jejich klientem? Vím, že u některých ostatních bank to problém je. Díky za informaci.
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drabeczek 1. 4. 2023 08:40

Pro získání statusu "nový klient" bude nutné všechno u UCB rušit a založit nový spořák ? Má někdo zkušenost? Stejné lapálie a zbytečnosti jako u konkurencí? Účet typu A, B, C apod.. ? :-)

-- 1. 4. 2023 09:48 --

Tak pardon, už to čtu v podmínkách akce:
Nový klient – fyzická osoba starší 15 let s výjimkou Zaměstnanců a pracovníků poboček UniCredit Bank Expres, která neměla v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah nebo je bývalým klientem, ale v uplynulých 12 kalendářních měsících před začátkem Kampaně nebyla majitelem žádného Běžného účtu v Bance, a zároveň si v Období trvání Kampaně otevře nový Běžný účet. Takže opět vyj***vka
drabeczek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomm001 1. 4. 2023 09:31

drabeczek píše:Pro získání statusu "nový klient" bude nutné všechno u UCB rušit a založit nový spořák ? Má někdo zkušenost? Stejné lapálie a zbytečnosti jako u konkurencí? Účet typu A, B, C apod.. ? :-)

-- 1. 4. 2023 09:48 --

Tak pardon, už to čtu v podmínkách akce:
Nový klient – fyzická osoba starší 15 let s výjimkou Zaměstnanců a pracovníků poboček UniCredit Bank Expres, která neměla v minulosti s Bankou žádný smluvní vztah nebo je bývalým klientem, ale v uplynulých 12 kalendářních měsících před začátkem Kampaně nebyla majitelem žádného Běžného účtu v Bance, a zároveň si v Období trvání Kampaně otevře nový Běžný účet. Takže opět vyj***vka


Kde je na tom ta vyjebavka? Vyjebavka by to byla, kdyby do podmínek opět napsali 36 měsíců místo dvanácti.
Tomm001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drabeczek 1. 4. 2023 09:55

No já to myslím s tím úročením, stávající mají zase smolíka
drabeczek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 10:21

Na stávající klienty prostě kašlou. A jelikož mám u UCB úrok jen 5,5%, tak jsem úspory už dávno přesunul do jiných bank.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 4. 2023 10:36

Jelikož je zatím dostatečná nabídka jiných bank, jak píše Milos, dávno jsem s touto bankou rozvazal ""pracovní poměr. Na rozdíl od Milose ale zcela. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 4. 2023 13:06

No já tam pro změnu nikdy nic neměl a za tu odměnu to docela stojí za zvážení. Už to tu někdo zakládal?
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod kazb 1. 4. 2023 17:26

"Odměna až 10 000 Kč" - také budu zakládat. Zaujal mě Top účet - je k němu karta VISA Premium.
Podmínkou je příjem nad 40 000 Kč.
Lze to zajistit tím že pošlu tuto částku okamžitou platbou do Unicredit a druhou okamžitou platbou si to pošlu zase zpátky?
kazb
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 4. 2023 17:31

Nelze, protože UCB neumí okamžité platby :) Jinak běžnou platbou určitě ano.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kockopes 1. 4. 2023 19:23

díky za info o odměně. Založil jsem. Vše proběhlo přes web a MT bez problému vč. nahrání osobních dokladů za deset minut. Chtějí ještě zaslat korunu z mého současného účtu jako ověření identity. Snad do úterka koruna dorazí...
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 1. 4. 2023 20:12

Taky sem zakládal bez problému ale to že nemají okamžité platby vlastně celé založení brutálně prodlužuje :roll:

Jinak v podmínkách akce mě zarazila věta že vyplácení odměn můžou kdykoliv předčasně zastavit tak snad to není ze strany banky jen lákadlo na získání klientů a pak po pár výplatách to zastaví.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Nettopeer 1. 4. 2023 20:41

peter23p píše:Jinak v podmínkách akce mě zarazila věta že vyplácení odměn můžou kdykoliv předčasně zastavit tak snad to není ze strany banky jen lákadlo na získání klientů a pak po pár výplatách to zastaví.


toto jsem viděl u více podobných akcí jiných bank, a vždy to bylo ok.
Nabízím 100 USD za registraci na Etoro přes můj registrační link -> SZ
Nettopeer
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků