Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod losalamos 9. 5. 2023 08:15

Aktivoval jsem kartu přímo v bankomatu UCB. Potom karta ven a dovnitř a změna PIN. Napsalo mi to něco ve smyslu, že nové PIN je okamžitě platné a můžu ji začít používat. Tak jsem ještě chtěl prubnout jejich vkladomat (stále ten stejný stroj). Ouha, operaci nelze provést.

Teď během prodlouženého víkendu první platba nějaké parkoviště a vstupné na zámek bezkontaktně. Následně na jiném místě vkladomat cvičně prošel.

Jestli se mi platby odečtou z účtu Start nebo z Dalšího účtu hlídám.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 9. 5. 2023 19:12

octaviampi píše:No za 400 mesicne se srdce kolenovrta jen zateteli. Myslim, ze uz jsme tady delali za penize i vetsi saskarny…

To je výzva! Přidám se do "elitního klubu". Registrace lze přes IB nebo SB ?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 5. 2023 20:09

Pokud tou "registrací" myslíš založení bezplatného účtu Start, tak můžeš zkusit skrz jejich mobilní appku. Ale pokud jsi v UCB v minulosti něco měl jako já, stejně tě v určité fázi založení odkáže na pobočku :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod octaviampi 10. 5. 2023 07:35

U mě to tak nebylo. Proslo bez navstevy.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 10. 5. 2023 07:41

"UniCredit Bank přidá k nově otevřenému účtu roční členství ve Spotify Premium"
https://www.mesec.cz/aktuality/unicredi ... y-premium/
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod nikko 10. 5. 2023 09:19

Milos píše:"UniCredit Bank přidá k nově otevřenému účtu roční členství ve Spotify Premium"...

Doplnění - u nového účtu s bonusem Spotify Premium není současně bonus 400 Kč měsíčně.
Blíže: https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/runczech.html
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 5. 2023 09:52

No ta kombinace s odměnou 10 000Kč je v podmínkách napsána tak že v první větě píšou že to kombinovat nejde aby vzápětí v závorce napsali že to kombinovat lze.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 10. 5. 2023 10:08

Nejde to kombinovat s odměnou 10000Kč, ale jde to kombinovat s úrokovou sazbou 6% (to je v té závorce).
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 10. 5. 2023 10:18

No ale vzhledem k tomu že to ale byla jedna kampaň tak těžko se někdo zpětně těch 10 000Kč zřekne a nechá si jen 6%.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 10. 5. 2023 10:26

Kdo už si zřídil nový účet v rámci kampaně s odměnou 10000Kč, tak už se nemůže zapojit do kampaně s odměnou Spotify, jelikož ta je jen pro klienty, kteří v UCB neměli minimálně 12 měsíců účet.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 13. 5. 2023 01:03

Myslíte, že může něco bránit tomu, aby si zcela nový klient založil účet Start online (přitom tedy podle všeho musí použít smartphone a stáhnout si aplikaci SB), po založení účtu ho ale ovládal výhradně přes internetbanking s autorizací smskami?
Vše bez návštěvy pobočky. I s tím, že si banka za ty smsky možná naúčtuje nějaké poplatky.
U klienta, který u UCB dosud nikdy neměl žádný účet.
samozřejmě v rámci bonus akce

Musel by klient takovýto požadavek na ovládání účtu bance nějak hlásit? Nezřizoval si to někdo takto? díky
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 13. 5. 2023 01:41

Myslím, že to tak lze udělat. Není důvod hlásit bance požadavek na ovládání účtu jen přes internetbanking.

Překazit úspěšnou registraci může mobil, pokud nedokáže kvalitně vyfotit doklady. Problémy dělají iPhony od Apple.

Někteří zdejší členové ovládají UniCredit účty přes internetbanking v počítači a potvrzovacími SMSkami. Podle ceníku by sice za SMSky měli platit, ale ve skutečnosti jim je banka neúčtuje.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepano 14. 5. 2023 09:20

Je změna PIN debetní karty k účtu Start zdarma?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 5. 2023 09:34

Ano je zdarma v libovolném bankomatu - já změnu dělal v bankomatu KB hned po aktivaci karty v appce UCB a v pohodě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 5. 2023 20:28

Koncem dubna jsem si založil účet u UniCredit Bank, ale vzhledem k tomu, že jsem se do aplikace kvůli 3x chybné hlášce nemohl dostat, tak jsem dosud neprovedl akci v účtu. Je možno s tímto ještě počkat na červen a o co bych přišel?
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků