Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 3. 6. 2023 11:21

Kdo máte prevydanou UC M&M za Visa, taky máte v Ušetřete uvedeny limit odměny 1% na pouze max. 300Kc za měsíc? O tom s v původních podmínkách nezminovali...
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2023 12:28

Ahoj, jenom se zeptám, započítává se do plateb pro odměnu 400kč také platba kurýrovi kartou?
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 3. 6. 2023 13:59

Ano, taková platba se započítává do 3 plateb potřebných pro splnění aktivity. Vyřazena je pouze z nároků na cashback.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 6. 2023 14:46

@Milos
děkuji za odpověď
Nick Cave
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peťo6 3. 6. 2023 19:48

Prologer píše:Kdo máte prevydanou UC M&M za Visa, taky máte v Ušetřete uvedeny limit odměny 1% na pouze max. 300Kc za měsíc? O tom s v původních podmínkách nezminovali...

Já mám max. 250 Kč za měsíc! No jo.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 5. 6. 2023 13:20

Já taky 250 a navíc mi nepřipisují další 3%, co mám mít do 30.9. Zkusil jsem reklamaci, jinak odcházím.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 6. 2023 23:34

Kdo máte trochu víc zkušeností s UCB, tipujete, že těch 3 + 3 % plus minus na spořáku prodlouží i po konci června? sice každá rada drahá, ale stejně.

Využívám tu odměnu 400 Kč na UCB účtu, ale úspory teď mám v RB na spořáku Top a přemýšlím, jestli se je kvůli těm pár desetinám procenta vyplatí převést do UCB, pokud by ten úrok nevydržel déle než do konce června..
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 6. 2023 06:17

Je pravděpodobné že to prodlouží (se stejným či podobným úrokem), protože zrovna před 2-3 dny na mě v jejich appce vybafla notifikace, ať nezapomenu také využívat akci 3+3% úroků, asi proto, že u nich mám jen pár desítek Kč :). Navíc mi to říkal i bankéř při založení, že úroková akce bude i po konci června, nicméně úrokové podmínky zveřejní až teď někdy během června.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 6. 2023 09:44

Je ta aktuální výše úročení vůbec někde viditelná? Ať procházím IB nebo SB nemohu to nalézt...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 10:05

To nikdo z nás, úroková sazba prostě není v IB ani SB nikde vidět.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 6. 2023 10:14

... to je vážně hroznej spolek... jen co mi doběhne benefit, tak je odstřelím.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 7. 6. 2023 11:21

Spolek hroznej, IB nic moc, SB o trochu lepší aspon že ty odměny nemají konkurenci.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 6. 2023 13:38

A jak dlouho budou jeste slibovat ty okamzite platby.Uz je to az trapne.-(
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomm001 7. 6. 2023 14:27

6% na spořáku je v dnešní době konkurence neatraktivnich, takže z mého pohledu zbytečné využívat, ještě s omezením pro 500k. Navíc když se dle zkušenosti ostatních při platbě kartou strhávaji peníze z onoho spořícího účtu - velice bezpečné.

Jinak postřehl vůbec někdo, že stopli kampaň s odměnou 10k, která byla avizována až do 30.6.? Samozřejmě mají v podmínkách uvedeno, že můžou kampaň předčasně ukončit, jako tomu je vždy a všude. Nicméně jsem zvědavý, jestli dodrží podmínky a budou vyplácet odměnu po celé dva roky.
Tomm001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 7. 6. 2023 14:33

Jj, o zkrácení té kampaně jen do 31.5.2023 se zde psalo.

Já osobně to strhávání karetních transakcí z úročeného účtu "Další" považuji za výhodu, člověku se peníze úročí a zároveň je má stále k dispozici pro placení kartou a nemusí tak řešit přesuny peněz ze SÚ na BÚ. Strach z nebezpečnosti v tomto případě nemám :-)
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků