od losalamos 20. 12. 2024 21:32
Nechal jsem se trochu vycukat, zatím mě to stálo dvě kila.
Avizovaná karta mi nepřišla, dávno jsem prošvihl termín, kdy jsem se měl ozvat (dal jsem jim šanci). Původní karta ještě platí.
Stavil jsem se na pobočce ve snaze situaci dořešit. Dle interních záznamů prý kartu posílali v říjnu! dodnes nebyla ani doručena, ani se jim nevrátila do Prahy.
Prý si můžu kartu aktivovat a vložit do GPay. To jsem nechtěl, když se fyzický nosič někde tak dlouho toulá. Na otázku možnosti zneužití, pokud ji aktivuji a má ji někdo cizí včetně CVV kódu na pobočce nedokázali odpovědět.
Tak prý ji zablokujeme a necháme vystavit novou. Nojo, než jsem se vrátil domů, čumím jako puk, v bankovnictví mám stržená ta dvě kila za zablokování karty. Nedoručené, neaktivované. To mi hlava v předvánočním shonu nebere.
Doufám, že jsem vás páni kolegové diskutéři a dámy kolegyně diskutérky aspoň trošku v tom současném shonu pobavil.