Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 1. 4. 2023 22:07

Chápu to správně, že nyní na ten dárek na uvítanou (ty produkty za 1500 Kč) mají nárok i Ti, co měli u banky poslední účet před 12 až 36 měsíci od začátku platnosti této akce ? Protože v předchozích akcích měli na ten dárek na uvítanou nárok pouze Ti, co u banky neměli nikdy účet anebo naposledy před 36 měsíci.
Poslední účet jsem zrušil u Unicredit bank 13.1.2022, tzn. měl bych již splňovat pravidlo 12 měsíců a mít tak nárok na oba dárky (10 tisíc + ten dárek na uvítanou). Chápete to taky takto ?
Jinak s tím posíláním 40 tisíc z jiného účtu vedeného u jiné banky na stejné jméno je to tedy v pořádku. Nevyžadovali nikdy přímo mzdu ?
Vypadá to asi na nejlepší dosavadní akci mimo Bank at Work.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 22:33

Ano, pokud jsi zrušil účty před více než 12 měsíci, tak máš nárok na 10000Kč i na dárek na uvítanou. Posílání 40000Kč z vlastního účtu u jiné banky funguje pro vedení TOP účtu zdarma.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod distillery 1. 4. 2023 22:41

Ahoj, dneska jsem si všiml v online bankovnictví, že mi byl účtován nějaký poplatek POPL.TUZ.PL.ODCH.EX.SB 1x115,00. Bylo to z účtu, který je úročen 6%, úrok připsán 46kč. Neví někdo o jaký poplatek se jedná? Myslel jsem, že účet START je bez poplatků...
distillery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 4. 2023 22:55

Poplatek tuzemská platba odchozí expresní?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 1. 4. 2023 22:59

@distillery: Ta částka 115Kč i popis odpovídá expresní odchozí platbě. Pokud jsi žádnou takovou platbu neprováděl, tak to vyreklamuj.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod distillery 1. 4. 2023 23:15

Děkuju za rychlé reakce, opravdu proběhla tuzemská odchozí platba ten den, ale nevzpomínám si, že bych volil expresní možnost a v bankovnictví ani v potvrzení o platbě žádnou zmínku nevidím... Zkusím se tedy obrátit na Unicredit.
distillery
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 2. 4. 2023 10:35

Tak jsem taky založil - zjisitil jsem, že mi kdysi nezrušili IB (protože nezrušili kartu - UCB klasika :-() - musel jsem tedy založit v IB - to by šlo, ale založili dva účty START a START(další) - na kterém je těch "6%" - na tom další?
A mám šanci to někde zjistit?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 2. 4. 2023 11:01

Úročený je ten účet s dovětkem "Další". Nikde v IB/SB to ale uvedeno není.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 4. 2023 12:00

Tak to je vynikající :-(
"Existující klient
Vypadá to, že už jste naším klientem. Pro otevření účtu prosím navštivte některou z našich poboček, kde Vás rádi obsloužíme."

Na emailu mám samozřejmě potvrzení, že můj účet byl zrušen.
Sice mám uložené staré údaje s kterými jsem se hlásil, do smart bankingu jsem se dostal, ale když jsem se chtěl přihlásit do IB, tak mi to píše, že nejsou připojeny žádné produkty :-(
Tzn. že ten účet půjde zařídit pouze na pobočce a ještě budu vůbec doufat, že mi tu odměnu dají ? Zas mi to jen připomělo jaký chaozz vládne v Unicredit.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 4. 2023 12:04

Tak nejsi tu nováček, takže jsi mohl zaznamenat, že dálkové založení účtu u lidí, kteří již v minulosti měli nějaký (momentálně zrušený) produkt dané banky, je problém u mnoha bank.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 2. 4. 2023 12:07

libol píše:Tak jsem taky založil - zjisitil jsem, že mi kdysi nezrušili IB (protože nezrušili kartu - UCB klasika :-() - musel jsem tedy založit v IB - to by šlo, ale založili dva účty START a START(další) - na kterém je těch "6%" - na tom další?
A mám šanci to někde zjistit?

Ty ses do IB dostal ? Mě to píše, že nemám připojený žádný produkt a ve smart bance účet založit nejde.

-- 2. 4. 2023 13:08 --

drkarel píše:Tak nejsi tu nováček, takže jsi mohl zaznamenat, že dálkové založení účtu u lidí, kteří již v minulosti měli nějaký (momentálně zrušený) produkt dané banky, je problém u mnoha bank.

Ano, setkal jsem se s tím u Fia. U unicredit bank jsem to netušil.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 4. 2023 14:23

Milos píše:Ano, pokud jsi zrušil účty před více než 12 měsíci, tak máš nárok na 10000Kč i na dárek na uvítanou. Posílání 40000Kč z vlastního účtu u jiné banky funguje pro vedení TOP účtu zdarma.

Co je v tom slovíčku 10000 Kč za finta? Nevěřím, že by banka rozdávala 10 tisíce jen tak z lásky k bližnímu. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod area52 2. 4. 2023 14:34

Finta je v tom, že koho to s UCB přestane bavit třeba po 4 měsících, tak dostane jen 1 600 Kč.
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 2. 4. 2023 15:06

@drkarel: to není tento případ - i mi zapomněli "odebrat z bankovnictví" - zrušenou kartu - a proto mi ho nezrušili a proto nejde založit
@hannys85: dostal jsem se, poté co jsem na infolince zjistil uživatelské jméno a tak. Taky jsem tam neměl žádný produkt, ale v samoobsluze jsem si ho mohl založit. Podle infolinky, jediný způsob, jak to udělat. Na infolince se borec zapřisáhával, že na odměnu to vliv mít nebude - protože učet je 3+ let zrušený, ale uvidíme.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 4. 2023 15:17

A je to opravdu jen tím, že něco zmatlali? Pak má hannys s tím chaosem pravdu (tedy má i tak, jen jsem nemyslel, že tohle by byl tento případ).
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků