J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr JP 8. 2. 2023 14:36

J&T is a band of cheats and robbers. Being a foreigner in the CR I can only warn other expats not to use their services . AVOID AT ALL COST! they will charge you >100$ for simple international transfer.... and this is just one example
Dr JP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 8. 2. 2023 14:41

What money and where did you transfer?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 8. 2. 2023 17:53

Na 1 denním VÚ mám dlouho nulu a banka mi nic nezrušila.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .void 8. 2. 2023 18:43

Dr JP píše:J&T is a band of cheats and robbers. Being a foreigner in the CR I can only warn other expats not to use their services . AVOID AT ALL COST! they will charge you >100$ for simple international transfer.... and this is just one example

Consider the money you lost as a payment for your learning experience that you should never ever send payments through SWIFT unless you want to lose money. Use services such as Wise instead.

If you’re unhappy with their services, file a formal complaint with them. If you’re still unhappy, escalate it to the Financial Arbitrator.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dave_no 26. 2. 2023 14:22

Umožňuje JT založit novému klientovi více TV v celkové hodnotě 1M nebo pro splnění podmínky musí být jeden nad 1M ?
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 2. 2023 14:33

Nový klient musí mít první TV minimálně na 1M a nelze to obejít několika TV v celkové částce 1M. U dalších TV už může být částka nižší, minimálně však 100.000Kč.
Pokud si ale nejdříve založíš spořicí účet na 1M (klidně s jednodenní výpovědní lhůtou) a následně ho zrušíš, tak pak by ti už měl jít založit TV na minimální částku 100.000Kč.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod dave_no 26. 2. 2023 14:56

Dík za tip. Chtěl bych využít kombinaci TV třeba 3,4,5 a 10 let, po 250k.
dave_no
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod area52 26. 2. 2023 22:56

Pořád ještě J&T podmiňuje založení prvního účtu tím, že člověk musí vyplňovat jejich otravný investiční dotazník a nelze to vynechat? :hm :roll: :pozor
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 26. 2. 2023 23:17

A nevyplňuje se ten investiční dotazník jen v případě, když uvedeš že kromě založení účtu u nich budeš chtít i investovat?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod taylor729 27. 2. 2023 00:31

Po dobu bezici vypovedni lhuty se stale pocita úrok, chapu to tak dobře?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod area52 27. 2. 2023 00:35

Milos píše:A nevyplňuje se ten investiční dotazník jen v případě, když uvedeš že kromě založení účtu u nich budeš chtít i investovat?


Právěže nikoliv. Nutí k jeho vyplnění každého. (Možná už svůj přístup přehodnotili, ale silně o tom pochybuji.) :roll:
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 27. 2. 2023 06:33

Mě třeba nenutili. Požadavek na dobrovolné vyplnění přišel mailem až jako podmínka pro investování.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 2. 2023 07:36

area52 píše:
Milos píše:A nevyplňuje se ten investiční dotazník jen v případě, když uvedeš že kromě založení účtu u nich budeš chtít i investovat?


Právěže nikoliv. Nutí k jeho vyplnění každého. (Možná už svůj přístup přehodnotili, ale silně o tom pochybuji.) :roll:


Toto mohu potvrdit, zakládal jsem cca před měsícem, měl jsem zájem pouze o termíňák a investiční dotazník jsem musel vyplnit.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 27. 2. 2023 08:20

taylor729 píše:Po dobu bezici vypovedni lhuty se stale pocita úrok, chapu to tak dobře?

Ano
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 2. 2023 15:30

area52 píše:Pořád ještě J&T podmiňuje založení prvního účtu tím, že člověk musí vyplňovat jejich otravný investiční dotazník a nelze to vynechat? :hm :roll: :pozor

To je zase problém, 2 minuty s mobilem na WC a vše hotovo :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků