ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 1. 2. 2023 15:54

Staci si precist podminky:
Odmena 200kc byla za vyuziti Click to pay
Odmena 300kc i za obycejne platby (losovali cca 3x vice klientu nez u Click to pay)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 1. 2. 2023 20:31

Milos píše:Před chvilkou jsem obdržel výhru 200Kč za platbu metodou Click to Pay v rámci prosincové akce „VYHRAJTE AŽ 500 KČ ZA NÁKUPY NA INTERNETU“ https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... ernetu.pdf
Trošku jsem doufal, že vyhraji i těch 300Kč, ale bohužel jen 200Kč. Jinak výplatu výher nechali na poslední možný den dle podmínek akce.

Tak dnes mi připsali i těch 300Kč, takže u mě celková výhra 500Kč, tudíž velká spokojenost s ČSOB akcí O:-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 3. 2. 2023 12:52

Další hezká akce, dorazilo mailem. Asi není nová, jen jsem byl osloven až teď :)
Odměna za zasílání pravidelného příjmu na účet

Oslovený klient se považuje za Účastníka Akce, pokud je v Akčním období, nejméně ve třech po sobě jdoucích kalendářních měsících na jeho Účet připsaný příjem. Příjmem se pro účely této Akce rozumí součet všech příchozích transakcí na Účet Osloveného klienta ve výši minimálně 5 000 Kč v daném kalendářním měsíci (dále jen „Příjem“). Do Příjmu se nezapočítávají převody mezi účty Osloveného klienta, které má Oslovený klient vedeny pod obchodní značkou ČSOB nebo PS. (dále jen „Účastník Akce“)
Odměna Odměnou v Akci je finanční částka ve výši 1 000 Kč (dále jen „Odměna“).
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 3. 2. 2023 12:54

Nové to není, mám tu nabídku asi 2 měsíce.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tonddy 3. 2. 2023 14:43

A ten účet jste využívali nebo byl mrtvej?
Tonddy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasek06 3. 2. 2023 18:23

Účet byl téměř nepoužívaný, jinak už se mi to stalo jednou. Za mě OK.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tonddy 3. 2. 2023 19:13

Díky, založil jsem si teď účet v akci za 1000 Kč s nutným pojištěním asi za 135 Kč/rok. V IB vidím nabídku Kreditní karty, tak jsem po letech zkusil štěstí, požádal jsem o úvěrový rámec 5000 Kč a zamítnuto. Njn stále na Black Listu, asi už do smrti.

Tak přemýšlím jestli ten nový běžný účet taky takhle nechat mrtvý, nebo hned zrušit a za rok čekat na novou akci.
Tonddy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodle 18. 2. 2023 09:11

Mám běžný účet a KK, potřeboval bych oboje co nejjednodušeji zrušit. Nevíte, kdybych zrušil účet přes mobilitu, došlo by ke zrušení i KK nebo by běžela dál i bez běžného účtu? Nebo ke zrušení KK prostě musím na pobočku? Díky.
Doodle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 18. 2. 2023 09:17

Jsou to dva různé produkty, které spolu nesouvisí, takže zrušením jednoho produktu nezrušíš druhý.

S účtem je spojena DK, nikoliv KK.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 2. 2023 13:14

Zrusit KK lze jen osobne na pobocce.
Takto to bylo jeste pred par lety, kdy jsem u nich rusil KK ja.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 2. 2023 19:03

Netušíte někdo, jestli jde zrušit DK k BÚ Plus konto aniž by se zrušil BÚ?
DK k BÚ Plus konto mně v minulosti vydali automaticky při založení BÚ přes web.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod .void 19. 2. 2023 19:58

Možná na pobočce ale postrádá to smysl kromě toho, že by se pak rychleji zrušil účet. Na kartu lze nastavit nejnižší limity a pak tu kartu lze použít jenom na vklady ve vkladomatech.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 2. 2023 21:15

Dotaz: vkladomat ČSOB mám přístupný 7/24. Připisuje na BÚ ČSOB vklady i mimo pracovní dny nebo v pracovní dny např. večer?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod .void 19. 2. 2023 21:18

Ano, a ihned.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 2. 2023 21:25

Tak to si ji ještě nechám. Dík za inspiraci.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků