ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tojejedno2 10. 12. 2023 09:58

Vasek06 píše:a jinak občas je akce za použítí BU - teor, vyplata - bonus 1000,- nebo body - 600 bodů - opět na KK. Pokud to máme 2x a nabidky na 1000,- chodi prakticky každý rok - je to lepší než drátem do oka....
tyhle akce bývají jen pro oslovené a za těch asi 6 let, co kk mám, nepřišla ani jednou
tojejedno2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 12. 2023 10:21

Nebyla minulorcni akce pro vsechny? 10x vice budo do sveta odmen - od srpna do prosince bylo mozne ziskat ve vysledku mesicne 1100b + extra body od partneru.

Ze zacatku se muselo reklamovat, protoze to nebylo automaticke pripsani a CSOB informaci o akci v tichosti po nejakem case stahla.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jirka.2 19. 12. 2023 11:38

Tak mě v ČSOB vyfákli: Bohužel jsem nárok Vaši osoby nedohledali ani v jedné z kampaní, které na 600 bodů do Světa odměn proběhly. Takže bohužel nárok na odměnu nevznikl.
Potřebovali bychom doložit komunikaci která Vám od nás přišla. Odkazujete se na webovou stránku kampaně, která byla pro klienty, kteří Svět odměn v té době neměli. Vy máte Svět odměn již od roku 2022, takže součástí této kampaně jste nebyl.

Ale musím uznat že asi mají pravdu, já to blbě pochopil a myslel jsem že těch 600b je odměna pro všechny aktivní, i pro ty co už svět odměn mají.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 19. 12. 2023 11:51

Přitom ČSOB má podmínky svých akcí psané celkem jasně a srozumitelně :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 12. 2023 16:36

Dnes jsem prvne zkusil vybrat penize z CSOB KK z jejich ATM, nechal jsem tam necelu stovku na poplatek(50Kc). Kdy se strhava? Az po zauctovani trasakce?(aktualne je v blokacich). Kdyz delam prevody z KK na ucet, poplatek za prevod(150Kc) se strhne ihned, ted zatim nic.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod losalamos 20. 12. 2023 08:44

Slavo - když vyberu přes KK, poplatek 50,- mi strhnou ten samý den. Předpokládám, že do večera ti tam naskočí. Nejpozději druhý den to budeš mít zaúčtováno.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod panPeněženka 1. 1. 2024 10:31

Hodlám letos zrušit penzijko u ČSOB, tak koukám na to, jak se to dá provést... a ještě v půlce minulého roku určitě psali, že tak lze jedině na pobočce nebo dopisem s vypovědí a s ověřeným podpisem. Teď ale vidím na stránkách i v penzijním portále, že to zle udělat i online. Tak kdyby o tom někdo také uvažoval, je to nejspíš novinka! :-)
panPeněženka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ... 1. 1. 2024 12:02

Hmm, pozde. Uz jsem pribuznym vypovedel pred par mesici.
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kecinzer 2. 1. 2024 13:19

Jakým způsobem je možné požádat o vyšší rámec na kreditce? Mám 50K a stále čekám, až mi v aplikaci nebo na webu vyskočí možnost navýšení, ale stále nic.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tojejedno2 2. 1. 2024 13:41

Třeba zavolat na linku
tojejedno2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pan Y. 2. 1. 2024 14:28

Nebo přes IB - menu Předschválené limity → Kreditní karta - navýšení
Mám také rámec 50k a v nabíce předschválených limitů mám možnost navýšení na 250k.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mimous 2. 1. 2024 15:03

Jak je to u těch předschválených limitů pro hypotéku ve skutečnosti, když tam přijde člověk žádat?
Párkrát už jsem to slyšel v nějakých podcastech, že je to výhoda ČSOB, která po pár měsících používání vytvoří ty předschválené limity. U mě je to pár let a postupně to stoupalo. Aktuálně to hlásí necelých 10M, což je asi tak dvojnásobek toho, co mi finanční poradce říkal, že je možné při aktuálních sazbách a s mým daňovkem.

Máte s tím někdo zkušenost? Využili jste to?

Já kdysi využil ten předschválený limit pro spotřebák, protože jsem byl první rok OSVČ a neměl jsem žádnou historii, neb jsem kreditku platil moc brzy. Nebylo to extra výhodné, ale zprocesovali to rychle. Jen jsem taky nechtěl tolik, kolik byl tehdy limit.
mimous
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 2. 1. 2024 15:18

Nikam se volat nemusi!
Navyseni limitu u te obycejne kreditky se dela v aplikaci v kosiku jako zadost o novou kreditku. System pozna, ze kreditku jiz klient ma a bere to tedy jako zadost o navyseni.
Ostatne u CSOB nelze mit vice kreditek stejneho typu.

Ale netusim jak je to v pripade navysovani "Premium" kreditky...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 2. 1. 2024 17:00

Mně to pořád nabízí navýšení, ale když se snažím (i částečně) navýšit, tak to odmítne. Zkoušel jsem to za poslední roky tak 3x a pořád nic. Teď mě to taky nabízí navýšení o 250 tis. a neprošlo by ani 20. Spíš to na mě dělá dojem, že si soustavně dělají srandu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 2. 1. 2024 17:55

V ČSOB je slovo "předschválená" čirá reklamština. Ve skutečnosti tě vždycky poženou na pobočku a tam po tobě budou chtít hromadu různých potvrzení zaměstnavatele a výpisů z účtů jiných bank.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka