letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 3. 2023 09:24

jo, je v tom maglajs. V Praze mají na stěně karty, které berou. Hlavně obsluha to moc neřeší, protáhne čtečkou a ta jí ukáže akceptováno/neakceptováno, víc jí nezajímá.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 14. 3. 2023 11:07

fotka té stěny? :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 24. 3. 2023 10:07

jujec píše:Mám prosbu - nemáte někdo zkušenost se salónkem YotelAir Paris Charles de Gaulle, Terminal 2E? Na webu mají informaci "Maximum 3 hour stay - Children under 2 years are admitted free - A €10 credit allowance per person per visit recorded will be issued for purchase of light refreshments, snacks, soft and alcoholic drinks at the lounge (limited to beer and wine). Credit is not issued to children under 2 years - Smart casual dress at all times - Separate smoking room available."
Přemýšlím, jestli má vůbec cenu tam chodit, jestli se za těch 10 euro dá vůbec najíst.


Tak jsem se tam nakonec vydal. Paní na recepci mi sdělila, že nemají žádné jídlo, že je nějaký problém. Ve vitríně byly nápoje, plechovka/láhev vody/coly/džusu á 2,50 EUR, energetický nápoj á 4,00 EUR. V konvici byla horká voda, vedle sáčky čaje a instantní kávy.
Už chápu, proč byl salonek prakticky prázdný. Kdybych neměl vstup zdarma (díky, ČSOB), tak bych se tam určitě nevypravil. Zlatý salonek Erste v Praze.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 14. 4. 2023 12:08

To je blbý. Je aspoň vstup zdarma s MC World Elite pro druhou osobu v salóncích MC VIE,PRG a BTS?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 14. 4. 2023 14:58

U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 14. 4. 2023 18:07

Zkoušeli jste někdo salonek v Ostravě? Jde tam s něčím projít a vzít s sebou +1 dospěláka +1 dítě? Já jen jestli si budu plýtvat vstupy. Taky otázka jestli to má smysl.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 4. 2023 18:44

Neoplati se. Je to mrtve letiste a tomu odpovidaji sluzby.

Bylo to 3 roky zpatky, let do Londyna, byl jsem tam sam. Zadne teple jidlo. Ale bylo to zdarma a jinde jsem jiz neplanoval cestovat, tak mi lito vyplytvaneho vstupu nebylo. Mozna se situace zmenila, ale pote jsem tam vice nebyl.

//
jo, jak pise goropes, taky jsem musel cekat az odemknou :-D
Naposledy upravil slavo963 dne 15. 4. 2023 09:17, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod goropes 15. 4. 2023 07:41

Byl jsem v Ostravě několikrát, ale všechno už je to dřív, třeba se to změnilo.

Předně byl problém se tam dostat s rozumným předstihem, protože security byla vždy zavřená a začala pouštět lidi cca něco kolem hodiny před odletem.

Další problém - salonek zamčený, tma, na dveřích bezdrátový zvonek, dalších 5 čekání.

Pak někdo přišel nás vstupsit, odpípnout loungekey, vysvětlit co kde je - a není tam toho moc.
-jedna vitrína s plechovkami alko/nealko, jedna vitrína s pár bagetami, na stolku automat na kafe a pár lahví vína a něčeho tvrdšího, výběr nic moc.

Prostor docela pěkný, výhled na plochu, klid.

vzal jsem si do letadla bagetu a pivo.

Takže výsledný dojem spíš rozpačitý, ale jestli máte volné vstupy, tak neurazí.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 15. 4. 2023 08:30

mate59 píše:U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.

No jo, ale když půjdu s manželkou, tak musíme oba na Luonge Key. Asi neprojde já na MC zdarma a ona na Luonge Key?
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 15. 4. 2023 11:15

Tak to asi Ostravu ve smyslu návštěvy salonku vypustim. Ještě řeším letos Dublin a přemýšlím odkud letět. Pokukuji i po Polskych letištích, Praze a Vidni. Mám vstupy od CSOB a KB z tech prémiových účtu. Ještě jsem v salonku nikdy nebyl.
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DPH - VAT 15. 4. 2023 12:24

DPH - VAT
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 4. 2023 13:59

Kdyz uvazujes o Ostrave, mozna mrkni na Katowice.
Jejich salonek je ale prumerny(ten na terminalu A - mimo Schengen, na B jsi nepamatuji :-D), nikdy jsem sice netrefil cas obeda, dopoledne byly teple akorat parky, nejake mini pizze, slane kolacky plnene zelim, vse polotovary, studene kureci salalaty, testovinovy, bagety, sendvice.
Ruzne nealko a alko, kafe ,caje, napoje na celkove lepsi urovni.

Ale letiste nikdy nevybiram dle salonku, ale ceny za letenku a blizkost letiste.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mate59 15. 4. 2023 16:06

tramin píše:
mate59 píše:U ní jsou tam 4 vstupy ročně Lounge Key zdarma,vzít můžeš kohokoliv.

No jo, ale když půjdu s manželkou, tak musíme oba na Luonge Key. Asi neprojde já na MC zdarma a ona na Luonge Key?

BTS a VIE tak procházím.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tramin 16. 4. 2023 08:49

Ty jdeš na svou MC zdarma a manželka jde na stejnou MC, ale strženo z Luonge Key? Někde jsem četl, že to neprošlo...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 16. 4. 2023 15:46

LK jde jen z kreditky elite,ta druhá karta MC neoprávňuje na vstup zdarma.
mate59
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků