Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 17. 12. 2022 20:03

Peníze se skutečně neúročí, viz. zde viewtopic.php?p=13301964#p13301964
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 17. 12. 2022 20:41

Připadlo mi to jak na potvoru zrovna na víkend. Když jsem zkoušel převést z SV prostředky na BÚ u Creditas nabízelo mi to platbu až následující pracovní den a ne okamžitou. Teoreticky by se to mohlo pokud to nějak umělě nezpomalují převést ihned i tak a já ihned prostředky převést zpět na 1M SV (nebo jinam), ale pak zase mám stejnou nejistotu jestli se budou hned úročit, nebo ne. To už by to bylo lepší vzít oklikou přes jinou banku.

Edit: Zkusil jsem zrušit výpověď a rovnou podat novou. Žádnou chybu to nevyhodilo.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 1. 1. 2023 05:44

Nefungují okamžité platby, Pozor!
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gordon_F 1. 1. 2023 07:14

Fungují!
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miropiro 11. 1. 2023 20:36

Daří se Vám propojit dobře v multibankingu účty u Raiffky? Já mám nějaký technický problém, Raiffka se nějak brání.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 28. 1. 2023 21:33

Creditas plánuje od 1.4.2023 zavádět bankovní identitu:

Vážená paní, vážený pane,

od 1. dubna 2023 pro Vás připravujeme postupné zavádění nové služby Bankovní identita (pouze pro Klienty od 18 let), jejímž prostřednictvím získáte bezpečnou možnost ověření Vaší totožnosti přes internet, a to za pomoci využití Vašich přihlašovacích údajů do našeho Internetového bankovnictví. Nejdříve Vám umožníme Bankovní identitu používat pro komunikaci s různými úřady z pohodlí Vašeho domova. Postupně budeme službu rozšiřovat tak, abyste Bankovní identitu mohli využít také u komerčních firem. O všem budeme průběžně informovat na našem webu http://www.creditas.cz.

Bankovní identitu Vám automaticky zapneme, nemusíte se tedy o nic starat. Aktuální nastavení Bankovní identity Vám budeme zobrazovat ve webové i mobilní aplikaci Internetového bankovnictví, kde budete mít možnost si tuto službu i sami zapnout/vypnout.

S ohledem na zavádění Bankovní identity měníme s účinností od 1. dubna 2023 Obchodní podmínky Banky CREDITAS a.s. pro internetové bankovnictví (dále také i „OP IB“), které přikládáme s vyznačeným návrhem změn jako přílohu k tomuto e-mailu.

Poučení o možnosti odmítnout automatické zřízení služby Bankovní identita
V případě, že o automatické zřízení služby Bankovní identita nemáte momentálně zájem, dejte nám to prosím vědět, co nedříve, nejpozději však do 31. března 2023, a to buď prostřednictvím zprávy zaslané v Internetovém bankovnictví, nebo e-mailem zaslaným na info@creditas.cz, nebo telefonicky na naší bezplatné infolince 800 888 009, případně se zastavte na kterékoliv naší pobočce.

Pokud si to v budoucnu rozmyslíte a budete si chtít službu Bankovní identita zřídit, můžete tak učinit jednoduše prostřednictvím svého Internetového bankovnictví.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Surik4t4 5. 2. 2023 10:51

Zdar, vidíte připsaný úrok za leden na spořícím účtu? Já ne a to ani v IB ani v aplikaci v mobilu, přitom když jsem zavolal na klientskou linku, tak prý ho tam vidí připsaný k 1.2.2023.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nettopeer 5. 2. 2023 10:54

Já to vidím v aplikaci, připsaný posledního ledna.
Nabízím 100 USD za registraci na Etoro přes můj registrační link -> SZ
Nettopeer
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Gordon_F 5. 2. 2023 12:12

Ano. Hned 1.2. jsem zarovnával na optimální maximum.
Gordon_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 5. 2. 2023 12:22

Taky úrok vidím v IB i SB s datem připsání 31.1.2023.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Surik4t4 5. 2. 2023 13:44

Dík za reakci. Asi nějaká chyba v Matrixu. Už jsem to hlásil včera na Creditas, ale zatím mi nic neodpověděli.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blue.sky 5. 2. 2023 15:51

Zvažuji založit spořicí vklad 3M s úrokem 6 %. Jaká je šance, že tento úrok během této doby nebude snížen? Děkuji.
blue.sky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 5. 2. 2023 16:07

Žádná
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 5. 2. 2023 16:37

Já bych tu šanci viděl větší, tak 60% :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 2. 2023 13:21

Soutěž Creditas: Od 1. 2. do 31. 7., v měsíci příjem 25k a 5x platba kartou aspoň 500 Kč => zařazení do soutěže o 10k

https://www.creditas.cz/aktualita/2023- ... 10-000-kc/
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků