Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 28. 11. 2023 20:17

já mám účet v erste premier. Nabídku bonusu 3x500 jsem dostal jak v mailu, tak to vidím uvedeno na každém dopise s nový plastem, který dnes dotrazil. Navíc, v tom dopise není o nějakých dalších podmínkách, než jen to, že dosud nemám účet plus ani zmínka...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jisy 28. 11. 2023 23:00

MirekM. píše:Tak jsem se dovolal na infolinku HB. Výpověď neakceptovali, neboť mně u první chyběl datum narození a číslo produktu, což jsem v druhé obratem poslané verzi doplnil dle informace z infolinky, poté jsem prý žádost neměl podepsanou (takovou jsem e-mailem neodeslal) a v druhé zmíněné opravené verzi byl údajně rozmazaný podpis (oskenovaný ostrý podpis přidaný do PDF v obou verzích byl stejný, abych nemusel výpověď tisknout, podepisovat a skenovat).

Evidentně hledají záminky, aby výpovědi neakceptovali, bez jakékoliv reakce z banky na neakceptaci výpovědi.
...

18.11. jsem poslal výpověď jednoho kreditního účtu k datu 30.11. , se všemi náležitostmi. 21.11. mi poslali potvrzení, že výpověď došla a 24.11. přišel mail s údaji pro doplacení a potvrzením výpovědi. Zjevně skutečně HB preferuje výpovědi ke konci listopadu.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2023 09:16

Vypovídal jsem Rámcovou smlouvu s okamžitou účinností dle e-mailu z HB z 20. 9.
Jen by mně zajímalo, co by si vymysleli, kdybych výpověď vytiskl, podepsal a oskenoval se všemi náležitostmi dle infolinky, viz kopie mého příspěvku jisym v předchozím příspěvku.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 29. 11. 2023 09:25

Pokud by byla výpověď řádně podaná (obsahovala a splňovala všechny náležitosti), tak by si nic vymýšlet nemohli.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2023 09:52

Ano v první verzi chybělo číslo produktu a datum narození - beru, v druhé zaslané v ten samý den bylo vše a nelíbil se jim dle infolinky rozmazaný podpis, ktery byl zcela ostrý. Dokonce údajně v jedné verzi výpovědi, krerou jsem ale neposlal (stačí se podívat do odeslané pošty), chyběl podpis. Tak vymýšlí si nebo ne? :-)
Naposledy upravil MirekM. dne 29. 11. 2023 11:28, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 29. 11. 2023 10:22

To musíš vědět ty, my tu tvoji výpověď neviděli :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2023 11:26

A mimo jiné, včera jsem se ještě dovolal odpoledne na infolinku HB na čísle 800 900 322, kde jsem se z vlastní iniciativy dozvěděl o neakceptaci výpovědi Rámcové smlouvy. Po 17 hodině na stejné číslo volala ze stejného důvodu manželka, více jak 3/4 hodiny hláška vyčkejte .... Nedovolala se. Dnes dopoledne se zkoušela dovolat znovu a na čísle byla nejprve hláška, že již číslo není aktivní ... a po nějakaké době hláška operátora "S volaným číslem se nelze spojit".
Další proklientský přístup HB/ČS. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 11. 2023 12:08

Fascinuje mě, že jsou lidé, kteří podobné situace nejen vyhledávají, ale taky 45 minut volají na infolinku. A opakovaně.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2023 13:32

Kdyby nám výpovědi HB/ČS akceptovali a nebo alespoň dali vědět, že je neakceptovali, žádné podobné situace bychom nevyhledávali a nečekali 45 minut na infolince!
PS: Bojlere, řepkový již mám vytočený.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 11. 2023 13:39

Klaun, je to klaun.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 11. 2023 15:41

:-) :-) :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 11. 2023 10:40

Me prijde ze to tu lidi hromadne rusi, proc rusi kreditky? Vzdyt je tam jeste od HB kurz prime asociace MasterCard :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 30. 11. 2023 10:54

To ale platí jen do konce listopadu, od 1.12.2023 bude na kreditce exHB nevýhodný kurz ČS. Stačí číst :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 11. 2023 17:40

Dekuji a promin, to me uniklo a cist jsem nemel cas :( Sakra to CS zasahla opravdu brzo, cekal bych ze se to jeste mesic udrzi.

Nevadi, vyuziju 3x 500czk za splaceni, coz staci kartou vzdy zaplatit a vcas ji vyrovnat splatkou (vzdy do konce mesice) tj nedluzi se tam a nejde zaroven zadny urok.
Potom tri karty previdat na karty CS sporitelny, tak aby vraceli 1% a bude zase bonus :-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 11. 2023 19:58

Tak dlouho jsem stahoval kalhoty daleko před brodem, jak mně někteří psali, až se musím přebrodit i s oblečenými kalhotami. :-)
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka