Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 12. 2023 11:17

To je taková hláška z filmu. Podle mě je vždycky nutno chápat příspěvek v kontextu příspěvku, na který navazuje. Konkrétně šlo o poplatek za vedení. Ano, můžeš to chápat jako kategorické obecné tvrzení. Jen je otázka, čí přesně je to chyba. Zajímalo by mě, kolik je Vás s kreditkou Gold. Odhadoval, že jste spíš raritně zastoupeni. Ale řešíme kraviny.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Ninaa 2. 12. 2023 12:14

OT: Pro doplnění (ne)znalostí:
https://youtu.be/65ShgK7lDrg?si=gcg-CbPBsKbKCirW
:-)
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jantars 2. 12. 2023 12:18

FYI má situace ke dnešku - výpověď 30.10., 1.11. info o přijetí výpovědi s 30denní výpovědní lhůtou. Včera přišel ČS uvítací dopis.
Volání na ČS hotline, dostal jsem po prověření info že o výpovědi vědí, že rozhodné datum bylo 30.11. ale už tento den že si přebírali data proto že jsem se dostal k nim, ale o výpovědi vědí, kartu vystavovat nebudou, potvrdili že jejich klient nejsem a přeplatek pošlou na účet dle výpovědi HB.
Alespoň v mém případě to vypadá, že si to v nějaké chvíli museli předat a fungují jako administrativní prostředníci k dokončení výpovědí těch kteří je podali, nic víc....
Jantars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 12. 2023 17:24

Nejlepsi HB kk jsem uhradil 29.11. platbu na amazon com, bohuzel tim ze nekteri prodejci ci amazon zauctuje platbu pozde, tak mi dnes prislo... Payment Declined :D

Podobna situace se me uz i stala, kdyz jsem na to zapomel a u dane kk vzdy po platbe ihned vypnul online platby na 0 :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Na3 4. 12. 2023 13:53

HB KK jsem celou splatil ke konci mesice (30.11), trvalym prikazem (platba odejde rano) jak bylo zvykem a vzdy bez problemu. Ted jsem dostal vypis od HB emailem ve jmenu CS, kde po me chteji uhradu celeho uveroveho ramce i vcetne uroku z uveru. Setkal se s tim nekdo a vyresil pres CS ci HB infolinku?
Na3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 12. 2023 20:59

Na3: Nyni mam vypisy, dokonce vsude trochu chybi do karty par stovek, zadnej problem :)
Zalezi kolik bylo vybrano, pokud cele karty, tak to mezi tim uz meli ze dluzis. Tedy se to trochu minulo. Lepsi je se podivat do apky George, karty jsou tam videt a ukazuji uz spravny zustatek :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Milos 4. 12. 2023 21:45

Na3: To jsi měl v listopadu nějaké nestandardní platby, převody či výběry hotovosti, že ti účtují úroky? Nebo jen klasické platby kartou, které nejsou ve výjimkách pro bezúročné období?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jbohac 5. 12. 2023 16:16

snažil jsem se založit ten jejich Žorž, ale nechtěl jsem se přihlašovat do bankovní identity jiné banky na mobilu (takové věci tam prostě z principu nedělám). Tak jediná dalši možnost se zdála, dojít si na poštu pro PIN od karty, a v bankomatu pak vygenerovat aktivační kód do Žorže. Jenže bankomat nic takového nenabízel. Tak jsem vlezl dovnitř do pobočky a tam to nakonec udělali, prý to přes bankomat ani fungovat nemůže bez založené identity v ČS, moc jsem to pochopil. Že se jim to nakonec nepovedlo na mém, pravda trochu obskurním mobilu (starý, upgradovaný na LOS) zprovoznit jinak než přes placené SMSky bylo takový tragikomický, trvalo to asi třičtvrtě hodiny :)
jbohac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 6. 12. 2023 17:21

Po přihlášení do web george je tam zprava ze popkatky za vyber do konce roku vrati, takze netreba reklamovat.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 6. 12. 2023 23:48

To už se vše řeší/řešilo ve vlákně Česká spořitelna. Psát záležitosti ohledně exHB kreditek i do tohoto vlákna mi už přijde nadbytečné, když tyto kreditky už jsou komplet pod ČS a HB už s nimi nemá co dělat, převod kmene do ČS byl dokončen. Navíc ve vlákně Česká spořitelna na řadu věcí reaguje Jiřka z marketingu ČS, zde ne - tak bych toto vlákno už nechal spíš spát, minimálně ve věci těch kreditek :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod petrmegac 7. 12. 2023 07:36

Také se přikláním k uzavření vlákna, jenom se vše znepřehledňuje.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ... 7. 12. 2023 08:31

Nene, ja jsem proti.
...
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bufalobil1 7. 12. 2023 09:35

Mám exHello kreditku u spořky a chtěl jsem se zeptat?Jestli tomu správně rozumím tak u kreditek české spořitelny se do bezúročného období počítá vše co včas splatím? viz citace z webu
stačí za dané období utratit alespoň 3 000 Kč (počítají se všechny typy zaúčtovaných transakcí, tj. i výběry hotovosti, platby na internetu, platby v zahraničí, příkazy k úhradě) a potom neplatíte poplatek za správu karty
pokud splatíte včas celou čerpanou částku, potom neplatíte žádné úroky
sjednejte si elektronický výpis, je k dispozici zdarma v internetovém bankovnictví
plaťte kartou všude, kde lze - platby v obchodech i na internetu vás nestojí nic

Takže i to co si vyberu z bankomatu či pošlu na Revolut? Curve je internetová platba?
Naposledy upravil bufalobil1 dne 7. 12. 2023 10:02, celkově upraveno 1
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fanndys 7. 12. 2023 10:00

Včera jsem zkoušel platit kartou české spořitelny visa(hallo bank) a revolutem v Německu.
Visa čs 25,050kč
Revolut visa 24,293kč

Velký rozdíl až mě to překvapilo
fanndys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 12. 2023 10:41

A právě toto je důvod, proč jsem chtěl zrušit ještě KK v HB a vůbec nepřejít do ČS, neboť platby v Eurozoně bylo v poslední době jediné naše využití KK HB.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka